גלי נשמה שמעתי את דנה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • לצחוק או לבכות ? אני
  • 28/05/2013 23:38
  • צפיות192
ביז'ו לדנה ודור , עוד שני נחשים ....
" בכבוד שלי אני בדיוק כמו בני , אני מצחיק בטרוף " .....
ביז'ו האמת , בא לי לבכות לא לצחוק .....

• תגובה מהירה
  • o
  • יש לנו שני קבוצות זה ברור פולי
  • 28/05/2013 23:42
  • צפיות166
  • תגובה מהירה
  • כללי הילה
  • 29/05/2013 16:30
  • צפיות166
כל מה שנכתב על התכנית הנוכחית חייבת להביא את ההפקה לעשות מעשה , ולהפסיק את האליהום על
גילי,
הוא מסתובב כמעט כל היום לבדו, ואוכל את עצמו,
זה יותר גרוע מנושא הכדורים של העונה הקודמת,
לדעתי המשפחה חייבת לתבוע את ההפקה המאפשרת את ההתעללות הזו,הוא כמו חיה בכלוב שמאפשרים לכולם להתעלל בו. זה יצא כבר מההגדרה "משחק" לכל דבר יש גבול . אם ההפקה לא תעשה צעד אז רשות השידור צריכה להתערב , איזה דוגמא זה נותן לנוער הצופה בתכנית.

• תגובה מהירה
  • אליהום על גילי ליאת
  • 29/05/2013 21:01
  • צפיות167
הילה את צודקת מאוד!!!
כל הבית מחרים את גיליל זה מתחיל בדנה ה"דתייה" שלא מפסיקה לדבר ולרכל עליו בעוד שהוא בכלל לא פונה לקבוצת הזבל הזו ויותר מזה הוא מכבד אותה, הוא כל היום עם עצמו לבד, ועכשיו גם לאון הכוסית מזגזג לכיוון השני, והעיקר שהם מתלוננים שהוא הבהמה,אז בואו נעצור ונחשוב מי כאן הבהמות האמיתיות בבית הזה?!

• תגובה מהירה
  • גלי נשמה שמעתי את דנה מתנה...
  • 30/05/2013 10:15
  • צפיות149
להפקה כולם שונים אותו למה מה עשה כואב לאנשים שאמר שגילי לדעתו מועדף למליון מה קרה מלחמת עולם זכותו להביע את דעתו הוא שהה בבית וראה הכול מיקרוב לכול המלעזים תרגעו זה רק משחק וזכותנו להביע דעה ומי הפבוריט שלי ואמרתי גילי לאון פאולינה וקרין זכותי יש שם רוע דנה את נחש כוברה את צריכה להתביש עדיף שתורדי תמסכה מקדרגת כול היום על גילי מה את רוצה ממנו לא הבנתי מסוככסכת עם עצמך

• תגובה מהירה
  • בר ויקטור בר
  • 29/05/2013 17:04
  • צפיות136
נכון יש שני קבוצות בבית.... הבית נגד גילי(הזבל האנושי)... זה היה ברור דור ולאון לא כאלו טיפשים וזה היה ברור שהם יבינו את במוקדם או מאוחר.... לבני המסכן זה היה במאוחר... בני בחוץ רק בגלל שבמשימה הוא היה קרוב לזבל(גילי)

• תגובה מהירה
  • ויקטור תתעורר אתה כנראה לא רואה מי הזבל האמיתי mm
  • 29/05/2013 20:30
  • צפיות161
ויש לך בעיה קשה מאוד בגלל זה אבל אל דאגה האמת תצא לאור ותבין עד כמה טעית

• תגובה מהירה
  • ל mm ויקטור
  • 29/05/2013 21:33
  • צפיות129
אני צופה בתוכנית מניו יורק ולי אין בעיה ממש קשה אם מה שמתרחש שם, אבל לראות יהודי אם כול כך הרבה שנאה כלפיי יהודי אחר וזה לא משנה אם הוא שחור או שהוא הומו או שהיא לזבית, הוא יכל לבחור בכול קללה שהיא והיה מגיע בקלות למליון כי הוא באמת אדם מוכשר. גילי וגם רוני ירדו למקומות כול כך מגעילים וכול בך גיזענים שאין להם מקום בתוכנית. אני לא חי בארץ כבר יותר מ20 שנה ופשוט כואב לראות לאן היגענו. אנשים כמו גילי שכחו מי באמת האויב היהודי, זה לא האתיופים שמשרתים את המדינה כמו גדולים והקהילה הגאה שלא פוגעת באף אחד. להצדיק את רוני או גילי זה פשוט לצאת בהצהרה לנוער שלנו שזה בסדר לדקור לרצוח מי שלא נראה להם טוב בעין.

• תגובה מהירה
  • עוד בנושא גילי ויקטור
  • 29/05/2013 21:45
  • צפיות139
אני למדתי משהוא בחיים.... אם מישהוא אמר עליי שאני מנייאק אני יגיד עליו בחזרה שהוא מנייאק, אם 10 אנשים יגידו שאני מנייאק אני עושה חושבים אם עצמי איפוה אני לא בסדר... אף אחד לא יודע בדיוק מה קורה בתוך הבית אבל עם כולם נגדו אז הוא צריך לעשות חושבים אם עצמו ולהפסיק אם מיליון תרוצים ובכיינות שאתם קונים כול כך בקלות

• תגובה מהירה
  • ויקטור - אחנו לא אוהבים חרם על אף אחד פולי
  • 29/05/2013 21:58
  • צפיות145
אפילו לא על גילי, אנחנו לא מחפשים תירוצים להגן עליו.
ופה יש קבוצה מאורגנת של אנשים שאוהבים -להחרים -ולשנוא כל אחד מהסיבות שלו. איך אפשר לא לסנגר עליו מול קנוניה כזו??

• תגובה מהירה
  • נחמד לך שאתה שם ולא חווה את החיים בארץ mm
  • 29/05/2013 23:42
  • צפיות131
אילו היית גר פה היית מבין יותר לעומק את הבעיה האמיתית פה בארץ וזה לאו דווקא התוכנית הזו אני יכול לומר לך כמישהו שחי בארץ שהמציאות היא אחרת לגמרי בארץ לצערנו נכון שיש עולי אטיופיה מוכשרים ומוצלחים אבל ישנם הרבה יותר מהם מהצד השני ואני מדבר מראייה את הדברים האמיתיים בארץ יש גרועים בכל חברה פה פשוט יוצא לנו לראות אותם עם מיקרוסקופ אז תהנה לך מהתוכנית ואנחנו נמשיך להתמודד עם המציאות היום יומית שלנו עם כל הקשיים שבה

• תגובה מהירה
  • ל mm ויקטור
  • 30/05/2013 00:58
  • צפיות118
אני מתכנן לחזור לארץ בשנתיים הקרובות אז כן אכפת לי איפה שהוא.... היה לי גם ויכוח קצר על הנושא אם אמא שלי והיא בצד שלכם, אוליי כמו שאומרים "דברים שרואים משם לא רואים מכאן". אז אני פורש.....חחחחחחח

• תגובה מהירה
  • o
  • אחלה ברוך אתה mm
  • 30/05/2013 02:21
  • צפיות116
  • תגובה מהירה
  • ויקטור מתנה...
  • 30/05/2013 10:19
  • צפיות119
עדיף תאמין לי

• תגובה מהירה
  • תתעורר!!! ליאת
  • 29/05/2013 21:03
  • צפיות157
הזבל האמיתי אלה חבורת הזבל: לבנה, ביזו דנה ענת וטהוניה!! הם לא אנושיים בכלל

• תגובה מהירה
  • לויקטור זהבית
  • 30/05/2013 10:03
  • צפיות130
כמה נכון מאוד

• תגובה מהירה
  • גם אני צפיתי בקטע הזה רבקה
  • 28/05/2013 23:49
  • צפיות172
חחחחחחחחחחחחחחחח ....איכסססססססססס....מישהו יכול להסביר לנו את ההצבעות השנה??? מה קורה כאן???

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה