לונדון

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ירון לונדון הדהים את גאולה אבן בשידור וסיפר שתפס שד לאישה זרה במעלית תמונה מצורפת וידאו מצורף
    מבזק
    מבזק
    מספר הודעות: 4,290
    ותק: 5 שנים ו-8 חודשים
  • 25/06/2019 21:10
  • צפיות835
העיתונאי ומגיש הטלוויזיה סיפר בתוכניתו בכאן 11 על מפגש שאירע במעלית עם "עורכת דין חטובה". לדבריו, היא העירה על גזרתו - והוא בתגובה נגע בשד שלה ואמר: "גם זה כבר לא מה שהיה". גאולה אבן, המגישה לצדו את התוכנית, נותרה המומה: "זה מזעזע". צפו בקטע המטריד

"פעם נסעתי במעלית בבניין רב קומות עם אישה שברור היה לגמרי על פי מדיה שהיא עורכת דין חטובה", סיפר לונדון, "עלינו שנינו במעלית לבד ותוך כדי הנסיעה אנחנו מוצאים איש את מבטו של רעהו והיא עושה לי ככה: 'לונדון, מה זה?' אז אני הנחתי יד על השד שלה, ואמרתי לה 'גם זה כבר לא מה שהיה'."

גאולה אבן, המגישה לצידו את התוכנית, הזדעזעה ואמרה: "מה? זה מזעזע". לונדון השיב: "למה זה לא היה מזעזע מה שהיא עשתה לי?" אבן מיהרה להסביר: "שד זה איבר עם משמעות מינית וכרס לא."

דבריו של לונדון עוררו זעם בקרב שדולת הנשים בישראל. "לתפוס אישה בחזה זה מעשה מגונה, ותגובה איומה של גבר לסיטואציה בה נעלב מאישה", נמסר מהעמותה, "זאת דוגמא מצויינת לזה שהמשמעות של נגיעה של אישה בגבר לא זהה לנגיעה של גבר באישה, כי נשים חוששות פיזית מגברים, וגברים חוששים ללעג מנשים. לא ייתכן שבישראל 2019 גברים עדיין ירגישו שזה בסדר גמור לעשות בנשים כרצונם".

מקור :

https://www.ynet.co.il/articles/0,7340,L-5536269,0...

ירון לונדון הדהים את גאולה אבן בשידור וסיפר שתפס שד לאישה זרה במעלית
נערך ע"י מבזק 25/06/2019 21:10
  • תגובה מהירה
  • לונדון אריק
  • 26/06/2019 09:11
  • צפיות3
אם הוא היה נוגע לה בבטן כבר אז היו אומרים הטרדה
נשים תתחילו להתרגל לחיות בלי גברים
ההטרדה היתה מצידה
אישה חוצפנית

• תגובה מהירה

מקרא סימנים