''די, אני מתחנן'': תקפו את חברם - והפיצו את הסרטון • תיעוד

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ''די, אני מתחנן'': תקפו את חברם - והפיצו את הסרטון • תיעוד
    מבזק
    מבזק
    מספר הודעות: 4,290
    ותק: 5 שנים ו-8 חודשים
  • 10/06/2019 23:46
  • צפיות83

לפני כמה שבועות התרחש אירוע מכוער ביותר באחד היישובים הסמוכים לאשדוד, כאשר קבוצת נערים תקפו לכאורה קטין באכזריות בשל חשד שגנב מאחד מהם סיגריות. בתיעוד נראה הקורבן מתחנן במשך דקות ארוכות שהתוקפים יפסיקו להתעלל בו, אך למרות זאת, הם המשיכו בלי הפסקה – כאשר אחד מכה אותו שוב ושוב, השני צוחק בקול רם מהמתרחש והשלישי מתעד את הכול.
"די, אני מתחנן, תעזוב אותי, אני לא עשיתי לך כלום, נשבע לך", אומר הקטין בזמן שהוא שרוי על הקרקע. במקביל, התוקף אומר: "תגיד את האמת שגנבת לי סיגריות ואז אני אעזוב אותך", ושואל "למה גנבת לי סיגריה?" הקורבן חסר האונים משיב: "כי אני טמבל". החשוד המרכזי לא הסתפק בסטירות ובאגרופים, ובשלב מסוים השכיב את הקורבן על הרצפה והחל לבעוט בעוצמה בפניו. כל זאת, בזמן שאחד התוקפים האחרים נשמע אומר: "שברת לו את הפנים".

זמן קצר לאחר מכן, הפיצו השלושה את הסרטון בקבוצת וואטסאפ פנימיות ביישוב שבו הם מתגוררים. לאחר הפצת התיעוד המזעזע פתחה המשטרה בחקירה - וכעבור זמן קצר אותר החשוד המרכזי ונעצר. בהמשך הוא נחקר והובא להארכת מעצר, אך בסופו של דבר בית המשפט החליט לשחרר אותו. לאור חומרת המעשים, בכוונת המשטרה למצות את הדין עם הקטין החשוד.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה