הלם במכבי חיפה: אלי גוטמן עוזב את מכבי חיפה עקב סיבות רפואיות, פחות מחודש מאז מונה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הלם במכבי חיפה: אלי גוטמן עוזב את מכבי חיפה עקב סיבות רפואיות, פחות מחודש מאז מונה
    מבזק
    מבזק
    מספר הודעות: 4,290
    ותק: 5 שנים ו-7 חודשים
  • 03/12/2018 15:17
  • צפיות58
הודעת המועדון:
אלי גוטמן משתחרר מתפקידו עקב בעיות בריאות
בימים האחרונים עבר אלי גוטמן, סדרת בדיקות ובהמלצת רופאיו החליט לפרוש מאימון פעיל בכדורגל. נשיא המועדון יעקב שחר עודכן כל העת על ידי המאמן והיום בצהריים נפגשו השניים, פגישה בה קיבל הנשיא את בקשתו של אלי לפרוש מאימון .

הנשיא יעקב שחר: "אין לנו צל של ספק שבריאותו של אדם היא מעל לכל, לכן ההחלטה המאולצת לקבל את בקשתו של אלי הייתה מתבקשת. שני הצדדים מאוד מצטערים על כך. היו לי תקוות רבות שבהנהגתו של אלי נעלה מחדש על דרך המלך. ראיתי את חדוות הניעורים והתשוקה חוזרת לאלי בתקופה שהיה פה. אני מאחל לאלי בריאות ואריכות ימים".

אלי גוטמן:" מבחינתי זו טרגדיה. סוף סוף הגעתי למקום שכה רציתי להיות חלק ממנו. אלו היו שלושה שבועות בהם פרחתי ושבה לי התשוקה לאמן כדורגל. חזרתי לאמן במועדון שבו התחלתי בליגת העל ובו אני מסיים את תפקידי כמאמן כדורגל".

עדכון נוסף: השחקנים קיבלו את ההודעה מיענקלה שחר עוזי מור והמנכל אסף בן דב ויצאו לאימון. את המשחק יעביר מחר עוזר המאמן איתי מרדכי.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה