צעירה ישראלית נעדרת במקסיקו

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • צעירה ישראלית נעדרת במקסיקו תמונה מצורפת
    בר
    בר
    מספר הודעות: 1,437
    ותק: 10 שנים וחודשיים
  • 15/07/2018 00:49
  • צפיות260
טל סמירה (22), צעירה ישראלית המטיילת לבדה במקסיקו נעדרת בימים האחרונים לאחר שעל פי המידע שמסרה לקרוביה, היא יצאה לטיול שהיה אמור להימשך כמה שעות וממנו טרם חזרה.
הפעם האחרונה שנוצר קשר עם טל סמירה הייתה לפני ארבעה ימים, זמן קצר לפני שיצאה לטיול. סמירה הייתה אמורה לצאת לנסיעה בת שבע שעות בתוך מקסיקו, אך מאז העדכון האחרון שמסרה, לפיו הייתה אמורה לצאת לנסיעה בעוד זמן קצר, אבד הקשר עמה.

אנדריאה סמירה, אמה של טל, סיפרה ל"ישראל היום": "טל לא יצרה איתי קשר מיום רביעי בבוקר, אמרו לי שהיא נמצאת באזור שהטכנולוגיה שם לא טובה ואני מקווה שזאת הסיבה שהיא לא יצרה קשר. כל מי שראה אותה בימים האחרונים וכל מי שיראה אותה, אני מאוד מבקשת. תמסרו לה שתיצור קשר איתנו בהקדם האפשרי, זה לא אופייני לה. היא מטיילת מנובמבר בכול דרום אמריקה והקשר היה תמיד יום יומי".

במשרד החוץ מכירים את עניין היעדרותה של הצעירה הישראלית. "אנחנו מכירים את הנושא ומטפלים, טל סמירה מנותקת קשר מיום רביעי. ככל הנראה היא נמצאת באזור ללא קליטה. השגרירות במקסיקו הפיצה את תמונתה לאנשי הקשר שלהם במקום", נמסר ממשרד החוץ.

אופיר חן חברתה של סמירה, שטיילה איתה בחלק מהטיול ומאז כבר חזרה לארץ אמרה: "אמא שלה התקשרה אליי והתחילה לבכות, היא אמרה שטל לא יצרה איתה קשר מרביעי בבוקר, היא אמרה לה שהיא יוצאת לנסיעה של שבע שעות והיא אמרה לה שתדבר איתה בעוד שבע שעות.

"מאז עברו כמעט ארבעה ימים והקשר עמה נותק. זה מאוד מוזר כי היא כל יום מדברת עם אמא שלה, היא לא הייתה מחוברת לווטסאפ כבר כמעט ארבעה ימים. חשבתי שאולי גנבו לה את הטלפון אבל יש עוד דרכים ליצור קשר חוץ מוואצאפ, אין לי מושג מה קורה לה זה ממש הזוי.
http://www.israelhayom.co.il/article/571393

צעירה ישראלית נעדרת במקסיקו
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה