מפת לידה נטע ברזילי: נולדה להיות מפורסמת. בדוק!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מפת לידה נטע ברזילי: נולדה להיות מפורסמת. בדוק! ציונה אבירם
  • 10/05/2018 08:49
  • צפיות317
אני מעריצה אותה. את העוצמה שהיא מקרינה, האומץ והכישרון הרב הטמון בה. ברור, גם המוני בתי אב בישראל אוהבים את נטע ברזילי, הנציגה שלנו באירוויזיון. כילדה, אולי הייתה מאותגרת, אולם חד משמעית- היא נולדה עם כפית של מפורסמת בפה!

מעניין היכן רואים פרסום במפת לידה נומרולוגית קבלית של נטע ברזילי?

עפ”י תאריך לידה 22.1.1993 רואים שבמשך כל חייה של נטע – פסגות ואתגרים מובילים לחשיפה. ולפרשנות המושגים:

פסגה - זו השאיפה, הרצון והמטרה של האדם לממש את עצמו. כאן גלום הפוטנציאל הטמון בו.
אתגר - הוא הקושי והמחסומים לממש את עצמו. כמו כן, מה עליו לעשות על מנת להגיע לפסגה.
מעניין מה אומרות הפסגות במפת לידה של נטע ברזילי?

הפסגה של נטע היום מובילה ליצירתיות עם פוטנציאל פרסומי, ביטוי אישי ייחודי וחשיפה. עליה לבטא את עצמה, כל מה שעולה בדמיונה, וזה מה שהיא בדיוק עושה! זו פסגה של פרסום, חופש ומרחב. כמו כן, פרסום במדיה, מסכים ונסיעות ארוכות. המעניין הוא, שפסגה זו חוזרת על עצמה גם מגיל 45 ואילך. מה שמעצים את העניין הוא, שגם שאר הפסגות מצביעות על זכיה בפרסים ללא מאמץ וביטוי אישי יצירתי. נפלא!

וכדי לממש את הפסגות, על מה נטע ברזילי צריכה להתגבר?

עליה לזרום, לשמוח, להיות אופטימית ולא לתת לדאגות להזדחל לחיים שלה. למזלה הרב, היצירתיות במפת הלידה מאירה מקומות חשוכים ועוזרת להתגבר על אתגרים וקשיים בחיים. תראו אותה- כל מילה מיותרת! ואכן- כילדה, לא היה פשוט לה, אולם היום- היא אלופה!

מה עוד עוזר לנטע ברזילי לממש את עצמה ולהגיע לפסגות נחשקות?

השם נטע מצביע על אישה המקרינה ביטחון, אסרטיביות ונחישות. היא בעלת שליטה גבוהה ויכולת להנהיג. היא נלהבת, חמה וזקוקה להמון אהבה ומגע. היא החלטית ובעלת כוח רצון אדיר להשיג כל מה שרוצה בחיים.
מספר גורל + יום לידה, מצביעים על רצון לעשות שינוי מקצה לקצה בעצמה, ובמקביל, להראות לעולם שהכל אפשרי. בנוסף, יש בה המון רגישות ונתינה אוניברסלית עטופים באמפטיה ואהבה.
מה ילד יום? האם תזכה נטע ברזילי במקום הראשון באירוויזיון?

כפי שראינו, פוטנציאל פרסומי קיים ובועט חזק במפת הלידה של נטע. האם תזכה במקום הראשון? לא בטוח… בכל מקרה תצליח להתפרסם, תקבל חשיפה עולמית ותראה לעולם מי זו נטע ברזילי. היא תוכל לעשות זאת גם אם תגיע למקומות הראשונים. ולמה זה עלול לקרות? מכיוון שהשנה האישית בה היא נמצאת החל מ- 1.2018 ועד 1.2019 היא שנה אישית 7. שנה של חשבון נפש מעמיק עם עצמה מול העולם. אולי פוליטיקה?

תכל’ס – המציאות מדברת בעד עצמה, שזכייה במקום השני או שלישי לעיתים מביאה תהילה גדולה יותר מאשר הראשון. אז בואו נהיה אופטימיים, נאחל לנטע ברזילי להגיע לפסגת העולם ולהביא כבוד למדינת ישראל. אמן ואמן!
בהצלחה ובאהבה,

ציונה אבירם – נומרולוגית קבלית

מנטורית ומורת דרך לזוגיות ויחסים

מחברת הספר: סודות מחדרי הלב

מקורות:

הסודות\ ניר גוטליב

ספר השמות המלא לפי הקבלה\ נפתלי פרום


  • תגובה מהירהמקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו


כללי הפורומים של ישראמדיה