ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו על שיימינג והסתה פרועה של התקשורת

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו על שיימינג והסתה פרועה של התקשורת תמונה מצורפת וידאו מצורף
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 17,113
    ותק: 11 שנים ו-3 חודשים
  • 02/02/2018 15:36
  • צפיות191
נתניהו אכן צודק מרבית כלי התקשורת וכתבים מסויימים יכולים "להתהדר" להם בתואר צהובוני רכילות זולה ! מספיקה צפייה בחלק ממהדורות החדשות כדי להבין שהתקשורת מתדרדרת מטה מטה ואין איש שעוצר לחשוב, לגלות אחריות ולהביא תקשורת הוגנת ראוייה ובעיקר מכובדת.

הודעת ראש הממשלה:

אני מבקש להודות לכם.

לפני כמה ימים אמרתי כאן דברים נגד קמפיין הקלטות הסתר הבזוי שמתנהל נגד בני משפחתי. לוקחים קלטות ישנות, עורכים אותם, לא יודע מה עושים איתם.

וקיבלתי מכם מבול של תגובות - למעלה ממיליון איש נחשפו לדברים. עשרות אלפי תגובות תמיכה ברשת, בשטח, בכל מקום.

אתם אומרים לי: תגיד לי, איך הם לא מתביישים, מקליטי הסתר הללו? הרי הם מועלים באמון שבן אדם נותן בהם, אין דבר יותר בזוי ושפל.

ובשביל מה? בשביל בצע כסף ובשביל כמה דקות בתקשורת.

ובאשר לתקשורת - איזו חגיגה של צביעות!

מצד אחד הם עושים כתבות, אני חייב להגיד, חשובות ונוגעות ללב, על המחיר הנורא שנגבה מאנשים שעושים להם שיימינג ברשת.

אבל מנגד, בצביעות אדירה, זה בדיוק מה שהם עושים לאשתי ולילדיי קרוב ל-20 שנה. בראש המהדורות שופכים את דמם, רומסים את כבודם, חודרים לפרטיות שלהם.

אתם אומרים לי: ראש הממשלה, אל תתנו להם להתיש אתכם. אל תתן להם להתיש אותך. אנחנו איתך.

אז אני רוצה להגיד לכם: אני אתכם. הם לא יתישו אותי. הם רק מעצימים את הנחישות שלי להמשיך לעבוד למענכם ולמען המדינה שלנו.

ואני רוצה להודות לכם על האהבה והתמיכה שאתם נותנים לי ולמשפחתי. זה מאוד מאוד מחזק אותנו. תודה רבה לכם.

ראש ממשלת ישראל בנימין נתניהו על שיימינג והסתה פרועה של התקשורת
נערך ע"י ליעד 02/02/2018 15:39
2022
  • תגובה מהירה
  • בול שיט גובני
  • 02/02/2018 16:21
  • צפיות156
כן כן כל העולם נגדך גם הפולנים גם האיטלקים כולם מחפשים רק אותך תפסיק לעשן סיגרים יקרים ושמפניה מןסתרת בעטיפות שחורות אז לא יהיה כלום עליך הקבלת וגם את בוכה לך הביתה ותרק איתך את האיתיופים

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה