לעשרות ילדים דרוזים יתומים אין בית והם זקוקים לעזרה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
 • לעשרות ילדים דרוזים יתומים אין בית והם זקוקים לעזרה תמונה מצורפת וידאו מצורף
  ליעד
  ליעד
  מספר הודעות: 16,762
  ותק: 10 שנים ו-5 חודשים
 • 02/09/2017 12:22
 • צפיות273
הנה עובדה שלא ידעתם - יתומים דרוזים אי אפשר לאמץ!
האמת לא ידענו, אם יש מישהו שיש לו את הזכות לקבל עזרה והחובה שלנו לעזור זה הילדים האלה, ולפני כולם שכן הקשר שלהם למדינה הזו ולעם הזה הוא מוכח
והוטבע בחותם של דם!
אנחנו, המדינה, שעוזרת גם לאוייבים לא חשבנו לעצור לרגע להסתכל על השכנים שלנו, שהם בדיוק כמונו, הם חיים כאן לצידנו מקיימים את חובותיהם, משלמים מיסים הולכים לצבא נופלים בקרבות, חיים כאן יחד איתנו בטוב וברע. גם אם אתם לא יכולים לתרום זה בסדר, תשתפו זאת גם תרומה.

לתרומה לכפר הילדים היתומים בחורפש https://www.jgive.com/he/donation_targets/2606?cur...


הם האחים שלנו, חיים איתנו ולצידנו, חלק מאיתנו. למעשה, אין הם ואין אנחנו. הדרוזים לוקחים חלק מרכזי ובשותפות מלאה במשך שנים ארוכות וקשרו את גורלם עם מדינת ישראל ועם העם היהודי.
יש לכם הזדמנות לגלות הזדהות ותמיכה בעדה ולא רק על ידי החלפת תמונת פרופיל. היתומים הדרוזים זקוקים לעזרתכם, עכשיו זה הזמן שלנו לתת להם.
על פי הדת הדרוזית, אסור לאמץ ילדים יתומים. זה יוצר מצב שלעשרות ילדים דרוזים, אין בית ואין משפחה רחוקה שתוכל לקבלם אל חיקה. ילדים אלו – אשר זקוקים לבית ומקום לגדול בו, מקום אשר יכיל את העולם שלהם ויתן להם כלים להתמודד עם הקשיים איתם הם מתמודדים – מוצאים את ביתם בכפר הילדים הדרוזי בכפר חורפיש.
כפר היתומים הדרוזי - הכפר היחיד מסוגו הקיים בישראל. גידל דורות של ילדים יתומים וזקוק לתמיכתם כדי להרחיב את העזרה שלו ולהגיע לכל ילד דרוזי יתום שאין לו משפחה שתוכל לאמץ אותו.
הכפר הוא ביתם של הילדים, גדלו בו חיילים, אקדמאים, אמהות שהגיעו אליו כתינוקות ועכשיו הן מקימות משפחות משל עצמן, כל ילד וילדה הם עולם במלואו. בכפר ניתן מענה ברמה הגבוהה ביותר לצרכיהם של הילדים לאורך השנים. החל מחינוך, מחיה ומגורים, וכלה בהעשרה, חברה, וליווי גם לאחר שעזבו את הכפר.
בשלב זה פועלים בכפר הילדים שבעה משפחתונים בהם גדלים ומתחנכים 80 ילדים גילאי 5-16. אופיו המסורתי של הכפר בא לידי ביטוי בחיי היום יום, תוך שמירה קפדנית על הווי, מנהגים, מסורת, ואורח חיים דרוזי.
מטרת הכפר להעניק לילדים אלו חוויה מתקנת ולנסות להעניק להם הרגשת בית ומשפחה באמצעות מודל הקרוב ביותר לתא המשפחתי. מודל שיהווה חלופה זמנית למשפחה הגרעינית החשובה כל כך להתפתחות אישיות בריאה, לבניית דימוי עצמי ולצמצום פערים חינוכיים תרבותיים וחברתיים.
כפר הילד הוא המקום שיוביל את הילדים להאמין בעצמם ולהאמין שאפשר לצלול דרך חדשה שתפתח את יכולותיהם ותתן כלים להתמודדות עם קשיים בשאיפה שיצאו בוגרים אחראים שמוכנים להשתלב בעולם הרחב. על בוגרי הכפר נמנים קצינים, בוגרי מוסדות השכלה גבוהה, וצעירים עם פוטנציאל עצום שמחכים לממשו.

זה הזמן שלנו להיות שם לא רק בזמנים קשים ועתות אבל, אלא לתמוך ולהיות חלק גם ביום יום ובשגרה.


לעשרות ילדים דרוזים יתומים אין בית והם זקוקים לעזרה
לעשרות ילדים דרוזים יתומים אין בית והם זקוקים לעזרה
נערך ע"י ליעד 02/09/2017 12:30
2022
 • תגובה מהירהמקרא סימנים
 • הוספת תגובה הוספת תגובה
 • הודעה חדשה
 • הודעה עם תוכן
 • o הודעה ללא תוכן
 • תמונה מצורפת תמונה
 • וידאו מצורף וידאו


כללי הפורומים של ישראמדיה