"זה שוד תתנהגי רגיל ותביא לי מאה אלפ שקל..." החשוד נתפס

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
 • "זה שוד תתנהגי רגיל ותביא לי מאה אלפ שקל..." החשוד נתפס תמונה מצורפת
  חדשות1
  חדשות1
  מין: זכר
  מיקום: ישראל
  מספר הודעות: 8,543
  ותק: 11 שנים וחודשיים
 • 02/07/2017 17:29
 • צפיות381
דוברות משטרת ישראל מרחב לכיש: זה שוד תתנהגי רגיל..." כך נכתב בפתק אותו הגיש תושב אשדוד, 31, במהלך שוד שארע לפני כשבוע בסניף דואר בעיר אשדוד. שעות ספורות לאחר שנטל לידיו אלפי שקלים ונמלט, עצרו בלשי המשטרה את החשוד כששב לביתו לאחר שבזבז כבר חלק נכבד מהכסף. בתום חקירתו במשטרה, ולאחר שהוגשה נגדו היום הצהרת תובע, יוגש נגדו כתב אישום בימים הקרובים.*

פעילות מהירה של חוקרי המשטרה הביאה את הבלשים אל מקום מגוריו של החשוד במעשה שעות ספורות לאחר מכן. לאחר המתנה כי זה ישוב אל ביתו, נעצר החשוד לחקירה במשטרה, דבר שאינו זר לו כלל מאחר והואשם כבר בעברו בביצוע שוד, גם אז שוד של סניף דואר אחר בעיר אשדוד. בחיפוש שערכו הבלשים בביתו נתפסו פריטי לבוש חדשים שנרכשו שעה קודם למעצרו בחנות מותגים בעיר בסכום של אלפי שקלים. במהלך השבוע הוארך מעצרו בבית המשפט וכבר בימים הקרובים יוגש נגדו כתב אישום. *"תגובה מהירה של המשטרה וחקירה מקצועית, צפויה להשיב אל מאחורי סורג ובריח חשוד שמסכן את הציבור במעשיו"* ציינו במשטרה.

בתאריך 26.6.17 בשעות אחר הצהריים, התקבל דיווח במשטרה על שוד בסניף דואר ברובע א' בעיר אשדוד. כוחות משטרה שהוזעקו למקום החלו בחקירת האירוע תוך איסוף עדויות וממצאים פורנזיים, ובמקביל לכך החלו כוחות נוספים בסריקות אחר חשוד במעשה. מעדויות ראשוניות עלה כי החשוד נכנס אל הסניף והגיש פתק שבו כתוב – "זה שוד תתנהגי רגיל ותביא לי מאה אלפ שקל או שאני יורה פה באנשים". עובד המקום מוסר לידיו של החשוד סכום כסף של 7,030 שקלים והחשוד נמלט מהמקום. מיד עם קבלת תמונות החשוד ממצלמות האבטחה במקום, מזהים אנשי המשטרה כי החשוד מוכר להם כתושב אשדוד וצוותי בילוש נשלחים לכתובתו על מנת להביאו לחקירה.

בתום המתנה בסמוך לביתו של החשוד הבחינו הבלשים כי זה שב ובשלב זה ביצעו את מעצרו. בחיפוש בביתו אותרו פריטי לבוש חדשים שנקנו כשעה לפני מעצרו. החשוד הועבר לחקירה בתחנת המשטרה שם ציין בפני חוקריו כי "תפסתם אותי על חם". כמו כן מסר בחקירתו כי הגיע באוטובוס לשכונה עם פתק שהכין מראש בו איומים בכדי להפחיד את העובדים במקום. לאחר השוד נמלט החשוד באמצעות מונית, השליך לפח את בגדיו מהשוד ולאחר שלבש בגדים אחרים יצא החשוד למסע קניות על חשבון כספי השוד ורכש בסכום של מעל ל-4,000 שקלים. את יתרת כספי השוד לטענתו החביא וכי אין בכוונתו להשיבם.
החשוד, לו עבר במעשה שוד, השתחרר הן רק בחודש נובמבר 2015 מריצוי מאסר בגין שוד שביצע בעיר אשדוד, גם אז היה זה סניף דואר שנשדד על ידו, ולחובתו עומד מאסר על תנאי. לאחר שמעצרו הוארך בשבוע האחרון, וחומר הראיות בתיק החקירה יחד עם הודאתו במעשה, צפוי להיות מוגש נגדו כתב אישום כבר בימים הקרובים.


"זה שוד תתנהגי רגיל ותביא לי מאה אלפ שקל..." החשוד נתפס
נערך ע"י חדשות1 02/07/2017 17:29
תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
 • תגובה מהירהמקרא סימנים
 • הוספת תגובה הוספת תגובה
 • הודעה חדשה
 • הודעה עם תוכן
 • o הודעה ללא תוכן
 • תמונה מצורפת תמונה
 • וידאו מצורף וידאו


כללי הפורומים של ישראמדיה