בת 16 מאשקלון עצורה בפרשייה מזעזעת של התעללות וסחיטה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
 • בת 16 מאשקלון עצורה בפרשייה מזעזעת של התעללות וסחיטה
  חדשות1
  חדשות1
  מין: זכר
  מיקום: ישראל
  מספר הודעות: 8,543
  ותק: 11 שנים וחודשיים
 • 20/06/2017 08:37
 • צפיות184
פעילות חקירתית מאומצת שערכה משטרת ישראל, הביאה לחשיפת מסכת התעללות קשה שכללה עבירות מין, אלימות וסחיטה כספית של קטינה כבת 13. בתום שבועיים ימים של חקירה אינטנסיבית, יוגשו לקראת סוף השבוע כתבי אישום כנגד שניים מהמעורבים בפרשה, ביניהם קטינה, באמצעות הפרקליטות. כמו כן, צפויים כתבי אישום נוספים.*

לאחר שהוגשה הצהרת תובע בתחילת השבוע, ביום א', הותר כעת לפרסום כי מזה שבועיים נחקרת על ידי משטרת ישראל פרשייה מזעזעת בה מעורבות קטינות בגילאים 13-16. פרשייה שכוללת עבירות מין, אלימות קשה וסחיטה אלימה. מחקירת המשטרה עולה כי מאחורי כל זאת עומדת חשודה מרכזית, קטינה כבת 16 מאשקלון , ומספר קטינים וקטינות נוספים ובנוסף לאלו חשוד בגיר, נתין זר סודני כבן 31. מעצרם של שניים מהחשודים, קטינה ובגיר, הוארך מעת לעת עד ליום חמישי הקרוב 22.6.17 עת צפויה הפרקליטות להגיש כנגדם כתבי אישום בבית המשפט המחוזי בבאר שבע.

*במשטרת ישראל הביעו זעזוע עמוק נוכח עבירות האלימות הרבות והפגיעה הקשה בקורבנות.*
*במשטרה ציינו כי: ״נחישותם של החוקרים וחתירתם הבלתי מתפשרת להגיע לחקר האמת ולהביא את העבריינים לדין הניבה תוצאות בתיק חקירה מורכב. עבירות אלימות כנגד בני נוער משבשות את חיי הילדים ונעשה כל שלאל ידינו על מנת למגר תופעה זו מן היסוד.*
*עוד הוסיפו במשטרה: ״מדובר בחקירה סבוכה ורגישה בה נדרשה רגישות מירבית לנוכח העובדה כי מדובר בחשודים קטינים, וחלקם אף קטינים של ממש. חשוב כי בני הנוער יבינו כי אל להם להיכנע למעשי בריונות של אלו הבוחרים לעשות כן, וכי משטרת ישראל ובסיוע גורמי מקצוע, תפעל להגן ותדאג למצות את הדין עם עוברי החוק"*.

תחילת הפרשה ביום רביעי לפני כשבועיים, בתאריך 7.6.16, אז מגיעה קטינה כבת 13 כשהיא חבולה אל אחת ממועדוני הנוער בעיר אשקלון. ניסיון לברר את פשר החבלות זוכה מפיה לתשובה כי טיגנה שניצלים ונכוותה מטיפות שמן שהותזו. חשדו של המדריך במקום גובר לאחר שהקטינה מבקשת ממנו בדחיפות סכום כספי של מאות שקלים בטענה כי היא נסחטת על ידי מספר קטינות והיא רוצה לסיים את הסיפור איתן במהרה.
חוקרי משטרת ישראל שנכנסו לתמונה כבר בסמוך לכך, הצליחו לרכוש את אמונה של הקטינה שנרתעה בתחילה מכל קשר עם אנשי החוק, והצליחו להביאה אל מרכז לין בעיר אך גם שם רק לאחר שכנועים הסכימה למסור עדות ראשונה. בתאריך 8.6 מספרת (באופן מתומצת) כי הותקפה מינית, הותקפה פיזית תוך שכיבו על גופה סיגריות ונקטו נגדה אלימות קשה תוך גרימת חבלות וכי סוחטים אותה כספית.

כבר באותו היום מעכבים חוקרי המשטרה שתי חשודות, 13.5 ו- 16 לערך, והן מובאת לחקירה. לחוקרי המשטרה מספרת החשודה הצעירה מבין השתיים, על אירוע שהתרחש בחוף הים מספר ימים לפני כן, במהלכו הכניסו את ראשה של הקורבן אל תוך בור אותו חפרו ומילאו אותו במים וחול ולא מאפשרים לה להוציא את ראשה מהבור זמן ארוך.
באותו היום בחוף הים, מתרה בה החשודה הנוספת כי חובה עליה, על הקורבן, להביא לה כסף וכי לא מעניין אותה מהיכן. יתרה מכך, מציעה החשודה לקורבן פתרון - ללכת עם גברים וכך להשיג כסף. לאחר שהותם בים, לוקחת החשודה את הקטינה תוך שמספרת לה שהיא נוסעת לסודנים ומציעה להם מין תמורת כסף. השתיים נוסעות במונית ומגיעות לדירתם של סודנים שם עולה הקורבן לדירה בהנחיית החשודה ומבקשת מהם כסף תוך שקובעת עמם מפגש בפארק בשעה מאוחרת יותר. בהמשך היום, מגיעות החשודות עם הקורבן אל הפארק שם פוגשות את הסודנים ולאחר משא ומתן אותו ניהלה החשודה עם החשוד, הסודני, היא מתרצה לסכום של 300 ש"ח בעבור קיום יחסי מין בין הקורבן לבינו. מסכת האימה אותה מטילה החשודה על הקורבן קשה מנשוא והיא נאלצת בלית ברירה להישמע לה על אף חוסר רצונה המוחלט למעשה.

עוד עולה בחקירה כי בהמשך השבוע החשודה ממשיכה לסחוט כספים מאותה קטינה, הקורבן, ומאיימת עליה כי אם לא תשיג לה את הכסף היא תשים מטען חבלה מתחת לרכב של אם הקורבן, תשרוף לה את הבית ואלימות נוספת. אלימות שכזאת התרחשה במשך מספר ימים, ובאחד המקרים אף נמשכה מספר שעות רב, במהלכם תקפו אותה באכזריות תוך אלימות קשה שכללה בין היתר משיכה בשיערה, בעיטות בכל חלקי גופה כולל בפניה, יריקות, כיבוי סיגריות על פניה ושריפת שיערה באמצעות מצת. ואם לא די בכך, עולה מחומר החקירה כי זאת נדקרה בבטנה על ידי חשוד, קטין כבן 12.5, באמצעות ענף עץ חד עד כדי שדיממה, וראשה הוטח בגדר ובקיר סמוך. למרבה המזל, חולף במקום קטין אחר שמבחין במתרחש ומחייב, תרתי משמע, את הקורבן ללכת עמו לביתה על מנת להרחיקה מהמקום. דבר זה מתאפשר רק לאחר שהחשודה העיקרית מאשרת לה ללכת, רק אז נעתרת הקורבן לדרישתו של הקטין והוא מלווה אותה.

מסכת ההתעללות לא הסתיימה בזאת. גם ביום המחרת נפגשות החשודות וקטינה נוספת עם הקורבן ומאחר ולזאת אין ברשותה כסף מאחר ושכחה אותו בבית, לוקחות החשודות את הקורבן אל סמוך למתחם ה"סקייטפארק" שם תקפו אותה באלימות שכללה זריקת מטף לעברה, וחניקתה באמצעות פיסת בד שנדחפת אל תוך פיה, תוך שמאוימת כי עליה להביא עד יום שישי הקרוב סכום של 300 ש"ח ולולא כך היא, החשודה, תהרוג אותה.

בחקירתן של שני החשודות, האחת קשרה עצמה לחשדות המיוחסים לה ואילו חברתה בתחילה הכחישה את המיוחס לה בתואנה כי הקורבן חייבת לה כסף בעקבות משחק פוקר ועל כן דרשה ממנה את הכסף חזרה, וכמו כן הכחישה את עניין השידול לזנות והסחיטה. עם התקדמות החקירה ותוך שמעצרה הוארך, קשרה עצמה החשודה והודתה במיוחס לה, קרי עבירות סחיטה באיומים לאורך תקופה ארוכה, אלימות קשה ושידול לזנות עם החשוד הסודני.

בפשיטה שערכה המשטרה אותרו ונעצרו בדירה בעיר שלושה נתינים זרים סודנים שהועברו לחקירה. בתחילה הכחישו שלושתם את החשדות אך בהמשך פעולות חוקרי המשטרה ועדויות שנאספו נעצר אחד מאלו על אף שחשוד זה הכחיש את החשדות. מעצרו הוארך בבית המשפט ותוך ימי החקירה הצליחו חוקרי המשטרה להפריך את האליבי אותו מסר ולבסס כנגדו תשתית ראייתית שהבשילה לכדי כתב אישום שיוגש נגדו וכנגד הקטינה, החשודה העיקרית, בבית המשפט.
http://reshet.tv/item/news/domestic/crime-and-just...


תמיד יש מישהו שצריך משהו- גבי האחות של החיילים. המקום שלכם לקחת חלק, להתנדב, לבשל לכבס, לשנע והכל עבור החיילים שלנו https://www.facebook.com/gabyrivkin
 • תגובה מהירהמקרא סימנים
 • הוספת תגובה הוספת תגובה
 • הודעה חדשה
 • הודעה עם תוכן
 • o הודעה ללא תוכן
 • תמונה מצורפת תמונה
 • וידאו מצורף וידאו


כללי הפורומים של ישראמדיה