חזי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הדחה כוכב ברטה
  • 16/01/2017 08:21
  • צפיות205
חברה להצביע ומהר צריך דחוף דחוף להדיח את כוכב אישה גסת רוח רכלנית וולגרית איןמה אישה רעה לפי הסקר כעשיו בנפרש קטן מובילה בהדחה
תאלין חברה חבל להצביע עבורה בחורה נחמדה וכייף שהיא בפנים צריך להעיף ומהר את האשה הרעה בבקשה להצביע

• תגובה מהירה
  • חזי
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 16/01/2017 08:29
  • צפיות88
  • הדחה כוכב ברטה
  • 16/01/2017 09:17
  • צפיות67
טעיתי בכיתוב חברה להצביע העד תאלין ולא לכוכב המגעילה אישה רעה

• תגובה מהירה
  • o
  • ברטה את מכשפה כוכב הכי אמיתית שי חי
  • 16/01/2017 15:14
  • צפיות51
  • תגובה מהירה
  • כוכב כוכבתתתת רמה
  • 16/01/2017 16:14
  • צפיות46
מה את אוהבת שגבר כמו אביחי מעליב נשים באינטליגנציה שלהן כמו את מעיין. מעיין איתו מפחד.... הוא מאוהב בה והיא לאאא. הוא אונס אותה להיות איתו בזה שהוא כבר לא יורד על טיפשותה ולא מעליב אותה. ובנוסף הוא אמר שרק אורנה שווה לו באינטליגנציה ופונה למעיין אל תפגעי מאמייי והיא שותקת. אני מרחמת עליה. אכלה אותה ברגע שתרצה לעוף ממנו ירכב על זה דהוא נכה והיא תצא זבל. הכי כאב לי שהיא בכלל לא מעוניינת היא צעירה נראת טוב אוהבת מפורסמים כמו עומר אדם וחבריו חברה דל עדן בן זקן. מה לה להיות כבולה בבית איתו. אז גי ממש מסכנה איזה שם יהיה לה בסוף התוכנית שהיא כבר לא תהיי איתו. בליבו הוא יודע והוא מנצל עת הזמן איתה. מעיין מאוהבת ברמות בדן רואים זה שקוף. אני אוהבת את כוכב ואת חיים אנשים מצחיקים שמעלים לי חייך כל פעם מחדש. כל מילה של כוכב זה להגיד מאיפה צצה וזה הכי כיף לא מזמוזים כל היום גועלללח.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה