ואני חשבתי שכבר ראיתי פסיכים ומטורפים בחיי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • o
  • עברנו את פרעה - נעבור גם את זה. הסיוט נגמר. היצור ישקע ויישכח!! גל
  • 14/03/2016 14:16
  • צפיות162
  • תגובה מהירה
  • o
  • להמנע ! איזכור/שמו מזכה אותו בכסף.שקט תסתכלי על המראה.מה את/ה רואה?
  • 14/03/2016 14:37
  • צפיות134
  • תגובה מהירה
  • o
  • לכל אוהדי שי חי זיכרו: שי מיקה הכי פחות הזיקה. זכרו ביום הדין שי מיקה הזוכה בגמר
  • 14/03/2016 16:10
  • צפיות156
  • תגובה מהירה
  • תגובה תקראו זה חשוב. איריס
  • 14/03/2016 16:59
  • צפיות179
שי מיקה? מי הטמבל שלוקח ח אחריות כזו ששי מיקה לסמס לה כנקמה? באור ובשאר הדיירים.?אולי אלה חברותיה או משפחתה . שי מיקה?. משהו בכלל התחרפן את מי זה מעניין ששי חי הלך? שי מיקה בחורה ריקנית שטוניקית לא מזיקה וגם לא מועילה סתם היא שמה משעממת מילה אחת נורמלית לא השמיעה שתי מילים וצחוקים מעצבנים ושירים של תינוקת עלובה בגיל 23 מעצבנתשהיתה מעצבנת נורא את שיחי . וגם אותי. אין שכל ואין דאגה מה עשתה בתוכנית ?למעט להתעלק על דודו על עומרי ועל אור וכול הדיירים שלא הבחינו בה בכלל ? אחר כך נדבקה לשיחי . ככשראתה ה שעומרי דחה אותה קנאית עלובה.?ואחר כך פחדה . שיעמיד אותה להדיחה בפינה שלו? . וככה מקבוצה לקבוצה רק עצבנה ולא מענינית בעצמו שיחי אמר ששי מיקה יש לה שכל של ילדה בגיל 4. וככה התנהג אליה פתאום שרק הפינה נלקחה משיחי . מיד התרחקה ממנוו ריכלה עליו יותר מכולם . . ושוב התקרבה לדודו ולאור ולקסניה שעדיין מקנא ממנה שעומרי איתה . קנאית משעממת ותצבועה יותר ערמומית ונצלנית מכולם.. ואחרי ששיחי בעט במצג של י של אור . מיד שי מיקה תקפה את שיחי וצעקה עליו . בקולי ת קולות . למה? מי שאל אותה?כדי למצא חן בעיני הקבוצה של אור ועומרי . הכול למצלמות אפילו אור לא צעקה על שיחי ככה .למרות שאור היתה כול העונה נתונה להפחדות ואיומים ואלימות משיחי ולא צעקה עליו ככה. אפילו אמרה ששיחי . לא רע .והיא לא מבינה למה כל כך שונא אותה? ברור מקנאה. אבל . מה השי מיקה . מה לה ולו ?למה צרחה עליו בצורה כזו? כי כבר לא איים עליה בפינה שלו ? שחקנית עלובהונצלנית .מה עשתה שמה למעט צחוקיקים מעצבנוים שי מיקה אפילו כברירת מחדל לא הייתי שמה אותה . בושה. מה יש ללמוד ממנה ?. ניצלה את כולם עלוקה צבועה ילדותות דוחה .בכלל שיחי לא סבל אותה.שלא לדבר על העניין ן של תאיר ז"ל לא הסתיים אם ככה התנהגה בזהירות ובערמומיות . מנסה לשחק את התינוקת . לשלא ישימו לב אליה פתאום קמה? זה אומר דרשני שמשהו הרקוב בילדה המפגרת הזו שי מיקה.ת ??וימים יגידו .תתביישו לכם מי שיציע דבר מעוות חולני שכזה ?. שי מיקה מזמן היתה צריכה ללעוף ואני מקווה שתעוף בושה וחרפה אם זו הטעם שלכם נקמנים חולניים תתביישו מי הציע את הדבר הזה?? מי הראש המעוות החולני שהציע דבר כזה ?חלילה הלוואי שתעוף סתם אחת מעצבנת קנית עלוקה ומזייפת ישיש עליעה קופת שרצית אולי חולנית גם כן . אפילו ל להחזיק אבל על אביה לא עשתה את זה כמו שצריך ילדותית אגואסטית שתפסיק כבר לצחקק ולשיר מעצבנת יאכס. .קנאים.למייש לו כוח . תודה לאור ששיש לה סבלנות לאפס הזו . תתביישו לכם . קנאים

• תגובה מהירה
  • כל מה שכתבת אמת , אולי אפילו צודק ונכון. אבל ההודעה שלי לאוהדי שי חי שי מיקה זוכת הגמר
  • 14/03/2016 17:11
  • צפיות139
והם לא חושבים כמוך . מקווה ש את זה את יודעת בודאות , נכון ?
הנושא הוא לא מי צודק אלא למי נועדה ההודעה שלי .
עכשו , אם הם רוצים נקמה , במי הם ( הם ולא את ) צריכים לבחור ביום הדין ?
במי אותם עשרות אלפים שאוהדים אותו .... במי הם אמורים לבחור על מנת
לממש נקמה שקטה ואלגנטית כפי שהם מאמינים שעשו לשי חי - חרם שקט ואלגנטי

שי מיקה היא ( מבחינתם , ולא מבחינתך ) ברירת המחדל או הרע במיעוטו !
ובה הם צריכים לבחור ביום הדין .

• תגובה מהירה
  • o
  • אין ספק , בחירה במיקה תהווה נקמה הומנית ויפה של אוהדי שי חי ניר
  • 14/03/2016 17:16
  • צפיות128
  • תגובה מהירה
  • o
  • זה לא רק הומני,מסתבר ששונאים אותה פה כי היא יפה נשית ולא הזיקה לחי שי מיקה זוכת הגמר
  • 14/03/2016 19:31
  • צפיות102
  • תגובה מהירה
  • ואני חשבתי שכבר ראיתי פסיכים ומטורפים בחיי תמונה מצורפת
    רוני ק
    רוני ק
    שם: רוני קרני
    מספר הודעות: 1,166
    ותק: 8 שנים וחודשיים
  • 14/03/2016 17:22
  • צפיות168
אבל טרוף מערכות כזה
לא נתקלתי מימיי

הלכה המדינה ,את צה"ל מחליף צבא
של חדליי אישים פאנטים וחולי נפש
ללא ספק ,

לראות ולא להאמין ,,,
לא יודענ האים לבכות או צחוק

"מי שהולך עקום סופו שיפול ולא יקום
מי שהולך ישר בסוף הדרך יהיה מאושר "

"דרך ארץ קדמה לתורה"
  • תגובה מהירה
  • o
  • להרגע.מדובר עד 80 הכי טיפשים בכל ישראל תסתכלי על המראה.מה את/ה רואה?
  • 14/03/2016 19:31
  • צפיות102
  • תגובה מהירה
  • אנשים התחרפנו,איזה פסיכים.לאיזה תהום יעל
  • 14/03/2016 20:34
  • צפיות124
הם נופלים ולקום ולהתאושש יהיה להם קשה מאד.מהתרסקות טוטאלית לעמוד להתישר תהווה להם בעיה.מסכנים

• תגובה מהירה
  • איך אנשים מסוגלים להביך את עצמם ככה
    אפ-רת
    אפ-רת
    מספר הודעות: 656
    ותק: 8 שנים וחודשיים
  • 14/03/2016 20:37
  • צפיות123
פשוט בלתי נתפס

• תגובה מהירה
  • מילה. רחלי
  • 14/03/2016 19:11
  • צפיות128
כל מה שכתבת כך אני חושבת ולכל מי שאני יכולה גם אומרת
המשחק שלה מלוכלך וברגע שאנחנו הצופים עלינו עליה זה אבוד לה. גם לשחק צריך לדעת. שי מיקה לא מרשימה בכלום
העיקר לעומר גמרה על החיים בזמן שרבניה לקחה לה את עומרי שמראש היה ידוע שהוא לא שלה ולא מאוהב בה. אני חושבת שדוד הכי מגיע לו גם עם הוא שחר אבל המשחק ברגש בחום והוא בכלל אדם מיוחד ואם אפשר לעזור לו אני עושה זאת בשמחה. הלוואי ותשימו לב שהוא אדם שזקוק לאהבה.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה