משהו שכתב תלמיד של שי חי לשעבר

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • משהו שכתב תלמיד של שי חי לשעבר וידאו מצורף
    אפ-רת
    אפ-רת
    מספר הודעות: 656
    ותק: 8 שנים וחודשיים
  • 13/03/2016 10:48
  • צפיות2,464
תלמיד של שי חי לשעבר|14 בינואר 2016, 00:16 שלום לכולם, החלטתי לפרסם את הפוסט הזה אחרי שקראתי ב MAKO את הכתבה "עולם הקראטה נגד שי חי: "הוא שקרן פתולוגי" ". אני מכיר מצוין את שי חי מהאח הגדול. התאמנתי יחד אתו שנים בסגנון אומנות לחימה בשם פנגיינון. היינו חברים בקבוצה ואחרי ששי חי פתח סטודיו משלו והתחיל לאמן עברתי אליו. כולנו ידענו ששי הוא בחור אלים. הוא הרביץ לכמה תלמידים בקבוצה, רדף וסחט אותם. רק התערבות המאמן הפסיקה את זה. התעלמנו ולא יחסנו חשיבות לכך. שי היה תלמיד ותיק ובכיר, עוזר למאמן באופן לא רשמי ומאוד החזקנו ממנו. אחרי ששי גויס לצה"ל הוא תקף פיזית 2 חיילים וגרם להם נזקים פיזיים. בעקבות הקטטה הוא נכלא בכלא צבאי. שם שי חי ביצע ניסיון התאבדות או אולי ביים ניסיון התאבדות. שי חתך לעצמו ורידים בשתי ידיים. הוא שוחרר מצה"ל באותו היום עם סעיף 21 נפשי וכבר למחרת חזר למכון להתאמן להפתעתו של המאמן ושל כולנו. היו לו תחבושות על שתי הידיים. דיברנו אתו על זה ושי סיפר לנו שהוא ניסה להתאבד. היום שי חי מכחיש שהוא ניסה להתאבד ואומר שאין לו אפילו שריטות. בגלל זה אני בטוח שהוא ביים את ההתאבדות ולא ניסה להתאבד באמת. אחרת הוא היה מסוגל לחתוך רק יד אחת והייתה לו שם צלקת עד היום. עם הזמן שי לא נעשה פחות אלים ומדי פעם היה מעורב בתקריות אלימות ברחוב. הערצנו אותו על כך ואני מאוד מתבייש בזה היום. לאחר כמה שנים שי תקף תלמיד אחר של המאמן הקודם שלנו, נער בן 16 מחולון בשם סילבר. שי עשה לסילבר אמבוש ותקף אותו במכות עם שני בריונים מבוגרים שהוא הביא יחד אתו. שלושה בוגרים עם שי חי בראשם תקפו במכות נער בן 16! לפי מה שפורסם אז סילבר הגיש תלונה במשטרה, נפתח תיק נגד שי חי, אבל התיק בסוף נסגר מחוסר עניין לציבור, כמו הרבה תיקי אלימות אחרים בארץ. בשנת 2007 שי חי שוב הסתבך במכות והפעם הורשע בבית המשפט: http://celebs.walla.co.il/item/2918317 יום אחד אחרי הפרסום MAKO מחק את הכתבה "עולם הקראטה נגד שי חי: "הוא שקרן פתולוגי" ", אבל איש קראטה הבכיר בכתבה צודק במה שהוא טוען - לשי חי אין תעודת מדריך בקראטה המוכרת ע"י מדינת ישראל. הוא גם לא חבר באיגוד הקראטה בישראל. שי חי כותב באתר הרשמי שלו (http://www.uechi-ryu.co.il/%D7%A1%D7%A0%D7%A1%D7%9... ) שמגיל 6 הוא למד משך 4 שנים ג'ידו במרכז מקומי לאומנויות לחימה בהרצליה ואז, כשהיה בן 10, הוקמה באותו המרכז קבוצה ללימודי קונג פו בשיטת פנגיינון ושי התחיל להתאמן בקונג פו במקביל לאימוני ג'ודו. זה שקר. שי חי התחיל להתאמן באומנות לחימה פנגיינון בסטודיו טיפ טופ, בן גוריון 7 הרצליה, בשנת 1997 כשהוא היה בן 15. זה לא מרכז לאומנויות לחימה ולא התנהל בו שום חוג ג'ודו. שי חי כותב באתר שלו שהוא הדריך במכון ובסניפים אחרים שלו. הוא לא היה מדריך במכון, רק עזר למדריך בחוג. למכון לא היו סניפים נוספים. שי חי כותב באתר שלו שהוא דן 2 בסגנון פנגיינון של קונג פו. אחרי השנים הסתבר לי שאין סגנון מוכר כזה של קונג פו וחוץ מזה בקונג פו אין דנים כמו בקראטה או בג'ודו. שי חי כותב באתר שלו שהוא היה אלוף ישראל שנתיים ברציפות בקונג פו. זה שקר והתחזות. שי חי מעולם לא השתתף בתחרויות קונג פו ואין לו שום מסמך או תעודה שמאשרים זאת. בתחרות הקרבות היחידה בה הוא השתתף (לא תחרות של קונג פו) שי חי קיבל נוקאאוט מאיש קראטה תוך דקה אחת בלבד: שי חי כותב באתר שלו שלאחר שמלאו לו 18 שנים הוא עבר לארה"ב למורה של המורה שלו בשם ריצ'רד והיה שם 5 שנים עד שחזר ארצה. זה שקר. חלק מהזמן הזה שי ישב בכלא צבאי ורוב הזמן הוא שהה בארץ. אצל ריצ'רד הוא היה רק מספר חודשים. מי שלא מאמין – תבקשו משי חי את הדרכון שלו לשנים 2000 – 2005 (בשנים אלה שי היה לפי דבריו בארה"ב אצל ריצ'רד) ותראו שבסה"כ הוא שהה בארה"ב רק חודשים בודדים. אני כותב בעילום שם מחשש לשלומי, אני מכיר היטב את שי חי ויודע שהוא פסיכופט אלים ומסוכן. כל המידע שרשמתי עליו מדויק וניתן בקלות לבדוק אותו. לצערי במערכת האח הגדול לא בדקו כמו שצריך והזמינו לתוכנית עבריין קטן ואלים, שקרן ומתחזה שסובל מהפרעות נפשיות. אני מקווה שהם לא בחרו בו בכוונה, בכל זאת יש גבול לגועל נפש.

• תגובה מהירה
  • o
  • אחד עם חשיבה...ואחד רק כוח !!!! שולי
  • 13/03/2016 10:59
  • צפיות289
  • תגובה מהירה
  • o
  • מה שנקרא,,,,לקח אותו בהליכה...!!! שולי
  • 13/03/2016 11:01
  • צפיות282
  • תגובה מהירה
  • שני ועומרי ספורטאים מדופלמים ולא דברו על זה יותר מדי תסתכלי על המראה.מה את/ה רואה?
  • 13/03/2016 11:54
  • צפיות290
כי היה להם עולם עשיר ומעניין כולל אישיות חיובית. לעומתם שיחי ריק מכל תוכן וחוץ מלדבר על קרטה(שקרים)ולהעסיק את כולם בכלום הזה לא עשה דבר. וגם האישיות שלו אללה יוסטור. כמובן שיש לו גרופי שנראית (באמת) כמו התחת שלו. עצתי למחוק מהרקורד את הייצור הזה. אילו מישהו היה שומר את הווידרו של מאקו שנמחק "עולם הקרטה נגד שיחי ,הוא שקרן פאטולוגי" לפי דעתי גם הכתבה הנוכחית אילו היתה מופיעה מיד בהתחלה היתה מיישרת את כל העקומויות. אני מקווה שמישהו יודע איך לתקן את הנזקים החינוכיים שהמח'ראה הזה חולל. הוא גם עדיין נשוי והדגים פוליגמיה שזה נטו עניין משפטי.וההפקה הביאה "לאיש נשוי" נשים אחרות (תני וארבל הטפשות) ובנוסף היה לנו מזל-גדול - הוא ביקש מפלורי שתשכנע את תני להסכים לעשות איתו XXX(אני מקווה שאתם מבינים)גם ביום לעיני המצלמות (ופלורי לא הסכימה). איזה מזל !! לדעתי יש להביא לידיעת משרדי החינוך והתרבות ולגירקטוריון של ערוץ 2 את המידע הזה לטיפולם. הייתי רוצה שהקהל יצביע ברגליים אבל קשה לי להאמין שזה יקרה.

• תגובה מהירה
  • אני בהלם! באמת האמנתי לו לסיפור שלו בהתחלה יאן
  • 13/03/2016 12:01
  • צפיות275
שהוא מס' אחד בקארטה בישראל. ושאומן ע"י המאסטר הכי גדול ביפן.
זה גם שקר?
וממך תלמידו של שי חי מבקשת שתפיץ את מה שכתבת. בכל פורום שתוכל. בכל רשת חברתית.
כי המון בני נוער כרגע נוהים אחריו בעיוורון ובמיוחד חברתו תניה ובמיוחד במיוחד ה א מ א שלה. תעשה הרבה צדק ותמנע המון סבל אם תשלח את מה שרשמת כאן לאמה של תניה. כי נראה לי שהיא לא מודעת לאיזה חיי סבל והתעללות היא דוחפת ומעודדת את בתה להיכנס.. הם כבר לא מול המצלמות והוא לא צריך להעמיד יותר פנים ולשחק "גבר אוהב"..

• תגובה מהירה
  • שי חי קנאים ברטה
  • 13/03/2016 13:35
  • צפיות249
תגיד לי מאיפה הרוע איפה היית עד עכשיו נכון הוא הודע שהוא לא טלית שכולה תכלת אבל עם היית עובר מה שהוא עבר מענין אותי לדעת מה היית עושה שחבורת אנשים רעים ברשותה של המכשפה השמנה והמכוערת ואחריה הקנאי עומרי והומו שהרגישו שנוא הזןכה עשו הכל כדי לשבור אותו עם לא התרגיל של האח הקטן שלא היה צריך להכניס את טניה אלה להכניס חבר היה נישאר עד הסוף וזוכה אז תמותו כל הקנאים אני מורידה לפנין את הכובע ולכל חבורת הזבל לא מגיע ליזכות במיוחד למכשפה

• תגובה מהירה
  • למה בעילום שם? כי אתה הפסדת לו!!!
    ליבי
    ליבי
    מספר הודעות: 2,361
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 13/03/2016 17:32
  • צפיות244
כי גם אתה כלומניק שמקנא בו.אם הכל נכון למה אתה לא מזדהה? הוא לא הרג אף אחד.אתה עלוב נפש שלא מגיע לקרסוליו!!!

• תגובה מהירה
  • להקת המקוננות של מעריצות שי פח וידאו מצורף
    רוני ק
    רוני ק
    שם: רוני קרני
    מספר הודעות: 1,166
    ותק: 8 שנים וחודשיים
  • 13/03/2016 17:44
  • צפיות235
קורעעעעעעעעעעעעעעעע

"מי שהולך עקום סופו שיפול ולא יקום
מי שהולך ישר בסוף הדרך יהיה מאושר "