דודו

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שי חי ותניה אלמונית
  • 11/03/2016 12:33
  • צפיות246
לכל הצופים ואוהדי שי חי שנמצאים כרגע במצב רוח ירוד מכיוון ששי חי לא נמצא יותר באח הגדול, לכל הסוגדים של שי חי שימו לב איך וכיצד הוא התנהג והאם הייתם מסכימים שיתנהגו ככה לאחד הקרובים שלכם במידה והיו משתתפים בתוכנית אי לכך כדאי לחשוב ביחד על כל מעלליו ולאחר מכן לשפוט את דיירי הבית שטוענים נגדם שהם החרימו אותו, בואו נזכור את ההתייחסות שלו לעומר בחורה בת 21 בזמן ההדחה, את אחת האימרות שלו לאור "תלכי תלכי עם הרגליים השבורות שלך" כמו כן אמר לה את תצאי מבית האח הגדול על מטאטא דרך התקרה מכיוון שאת מכשפה, לקוקו ומייקי הוא נתן תואר של זומבי, לדודו הוא קרא שמן, לעומרי הוא קרא קנאי, לא נקף אצבע בבית והדבר הגרוע ביותר היה שהוא לא השתתף במשימת סין, ישב כמו לורד ודאג שלא יראה את היפיפיה שלו במשך כמה ימים - בול שיט, התמנה לקיסר שלו בצדק והתנפח כלפי הדיירים כאילו הוכתר באותו רגע למלך אנגליה, היה יושב בימי שישי ליד שולחן שבת ללא כיפה ולקידוש לא הגיע בכלל - ניחא, אבל לקום מהשולחן בלי להגיד תודה רבה זה כבר יותר מידי, היה יושב בפינת העישון וכל הזמן העיניים והאוזניים שלו עבדו כמו קרני לייזר בכל חור ראה ושמע וכמובן שהיה לו מה לומר בנידון, בקיצור הבן אדם סוחב קופת שרצים ענקית אז בואו לא נבכה עליו נכון שכלפי ההפקה והרייטינג יש מצב שירד אבל לדיירים שנותרו תהיה שלוות נפש לפחות בחודש האחרון, ולא יצטרכו לשקול כל מילה שיוצאת להם מהפה.
ולך תניה אני רוצה לומר שאני מרחמת עלייך את בחורה בת 23 כל החיים עוד לפנייך את פועלת מתוך פחד ממנו את משרתת אותו רק שיגיד לך יפה שלי נסיכה שלי והיו מצבים שנפגעת ממנו מאוד מאוד וסלחת לו במחי יד ונשיקה חבל עלייך, תחשבי מה הבחור הזה הספיק לעולל בחיים לעצמו ולבני משפחתו ועכשיו הוא מנסה את זה עלייך, ברור שהאבה מנצחת אבל לא בכל מחיר חשבי היטב על כך וכל מה שתחליטי יהיה לשיקול דעתך בלבד, אבל אני תקווה שתחליטי בתבונה. שבת שלום לכולם

• תגובה מהירה
  • כפא עצמו לכל מקום שהיה מאוס ולא תיקן טעויותיו אף פעם תסתכלי על המראה.מה את/ה רואה?
  • 11/03/2016 13:26
  • צפיות127
היה עיוור

• תגובה מהירה
  • o
  • להוסיף שאיציק ניסה ללכת בדרכו בצורה דרמתית הייתה צבוע מאוד עם כל הדיירים-לא נקטה עמדה
  • 11/03/2016 13:32
  • צפיות120
  • תגובה מהירה
  • צודקת לגמריי דודו המקסים
  • 11/03/2016 13:37
  • צפיות75
בהתחלה הייתי בעד שיחי כי חשבתי שטוב שאנשים נוקטים עמדה ומביעים את דעותיהם ולא יושבים מנגד והולכים עם העדר אבל במשך הזמן הבנתי שבוא גס רוח ותוקפן ובוטה ואלים ועצלן ונצלן וממש ממש לא מישהו שבא לי לפגוש בחיים אז..... וואלה התאהבתי בדודו למרות שהוא קצת חלש וקצת נגרר אבל הוא נשמה טובה והוא מתוק, הלוואי שהוא ינצח כי מגיע לו!

• תגובה מהירה
  • דודו המקסים שבשחקנים ישראל
  • 11/03/2016 13:55
  • צפיות122
אני אישית בין המעריצים של דודו
כי הוא דוגמא למי שמסובב את כולם על האצבע הקטנה שלו.
אומר מה שבא לו משתלט על כל שיחה פוגע ומתחנף

היום על הבוקר תקף את שי מיקה כדי להרויח שעות מסך
הוא דואג שיתעסקו באחרים וישכחו ממנו.

בקיצור הוא השחקן הראשי שלא נח לרגע
ידו בכל ויד כל בו תרתי משמע....

ולזכותו יאמר שאי אפשר לכעוס עליו
ואי אפשר להיתנתק ממנו.
הוא לא מוותר לרגע על מקומו על המסך.

• תגובה מהירה
  • o
  • דודו הוא הזבל הכי גדול בבית פח אשפה מהלך הוא ואחותו ביחד אבי
  • 11/03/2016 14:32