כולם עזבו לטובת עצמם בצדק גדול. אוי להם רם לא היו עוזבים

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • o
  • 6 דירים עזבו אח הגדול לבד מירי
  • 11/03/2016 10:23
  • צפיות123
  • תגובה מהירה
  • כולם עזבו לטובת עצמם בצדק גדול. אוי להם רם לא היו עוזבים תסתכלי על המראה.מה את/ה רואה?
  • 11/03/2016 11:50
  • צפיות82
לשיחי ואיציק אין חברים לא בבית ולא בחוץ. כוחם של הנבלות שבחברה הוא בסביבה שסופגת "שמכילה טינפות" ומקבלת אותם בלי פיקוח וביקורת ובזה פשעם של המקבלים את עצמם כנחותים הנספחים והמסייעים - כמו ארבל טני ודודו (ואולי גם מיקה), שהם חגורת התמיכה העיקרית שבלעדיה אין לנבלים יכולת קיום. בין כך ובין כך ארבל היתה עפה עכשיו בגלל שהיא מציגה עצמה (כאילו ולא באמת) פרווה אבל בעיקר משעממת יותר משחר (הספר השובניסט). שחר הגיע לעשות פרסומת למספרה שלו אבל לא עמד בתחרות מול איציק הספר הפרא חסר הגבולות שבלט כחוקר מקרי הרצח כבר על ההתחלה. מלבד זה הוא לא יכול היה לסבול את הדומיננטיות הווקאלית של רינת ונבח עליה כי היא (בתחילה) גם בלטה יותר ממנו. הוא הגיע למסקנה שהוא חייב לצאת כי הוא רק יפסיד אם ישאר בבית. לגבי פלורי היא בגדה בכולם אפילו שיחי (המקלט האחרון)גילה את פרצופה האמיתי מחדר המיתים. לא היה לה טעם להשאר כבודדה ומשוגעת. ויצאה. לדעתי מהנותרים דודו הוא "חסר*שדרה*מוסרית*לגמרי!" והיה מסתדר מצוין בכל מקום - גם בסדום וגם בעמורה. מיקה היא דוגמה להכלה לא ביקורתית שמאפשרת קיום וצמיחה של פשיעה/ארגוני פשיעה/מאפיה מאלף סוגים (גם הבאבות שנתפסו וכאלה שעוד לא נתפסו)- ב ק י ר ב ם. זו תופעה אופיינית לכל חברה המזרחית מלבד התימנים. התימנים הם המבקרים הכי טובים והכי גדולים של עצמם. הם מוסריים ענווים וחרוצים מאד. כל עבריין עף מהקהילה ומהבית בבעיטה וכל אגואיסט ונצלן חוטף באבי אביו. כשאני שומע את המשפטים: "ז'ה הבן שלי ואני ת'מיד אהיה האמא בש'בילו , מה אני אעש'ה" או המשפט "ז'ה החבר ש'לי ש'הוא עבריין ז'ה לא אני" הם מכילים את האוכלוסיה הזו בקרבם. הם מרמים גונבי דעת מנצלים ואלימים זה לזה כל הזמן. אין להם בכלל ביקורת עצמית וכשהם מופלים עקב ההתנהגות הזאת הם מאשימים את האחרים במקום לבדוק את שגיאותיהם ולהשתפר בעצמם. גרתי 4 שנים בשכונה של תימנים באזור השרון ונדהמתי מההתנהלות שלהם. הם רבים כל הזמן ביניהם רק "נגד הדברים האלה". בעדה התימנית אין דברים כאלה. אפילו בבית הכנסת שזו חברת זכרים "תמיד תמיד יהיה זכר שירצה להראות ששלו יותר גדול" מהותית זו תופעה-זיכרית נטו שקשורה לכרומוזום Y והיא תעלם רק כאשר יעלם הכרומוזום (ואבולוציונית הוא בתהליך העלמות) וזה שיוצר תחרויות ומאבקים בין הזכרים (בכל החיות). התימנים שומרים מכל משמר מפני כל התחלה ואו אפילו ניצן של תופעה זו בלי פשרות. התופעה הזו מתפתחת אצל עדות אחרות לאט לאט לחצרות ולבאבות ולמאפיות שרואים אצל אחרים. בעדה התימנית כל בחור מרחיק ומתרחק מכל עבריין כמו מאש, שלא יזהו אותו עם העבריין חלילה. ואמא מסלקת את הבן העבריין בבעיטה ומצווה עליו שלא יראה לו כל זכור במרחב המחיה שלה. התימנים לא מאפשרים לאף אחד לחרוג(לסטות מוסרית) או להתבלט או להחליט בשבילם או לפשוע הם יודעים יפה לבד לחשוב לשקול ולהחליט בד"כ נכון. 3 עבריינים מפורסמים שאני מכיר חיו בבדידות וחבריהם היו כולם מעדות אחרות בלבד.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה