דור החביא רסק עגבניות. כולם צוחקים

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • לאון מבייש את גילי ומשתיק יסמין
  • 29/06/2013 15:07
  • צפיות141
אותו מול כולםפ. שמענו כבר את הסיפורים שלך איך אתה מתקן דברים.. ממש גבר. גבואנה לאון י'בן זונה הלוואי שתודח השבוע!!!

• תגובה מהירה
  • גילי ממשיך לדבר עם אבי למרות שלאון השפיל אותו יסמין
  • 29/06/2013 15:11
  • צפיות140
ולאון אומר בבוז לדור...יאלה יאלה בוא לעשן.... מה שונה בינו לבין ציר הרשע? לאון משפיל אותו בלי שום סיבה. בסך הכל גילי אמר שאם מתקלקל אצלו משהו בבית הוא מנסה לתקן לבד לפני שהוא קורא לאיש מקצוע. זהו. החלטתי. אני שונאת את לאון הכלב. שיודח ויבכה כל החיים אמן. גילי צא מהסרט!!! לאון בוגד בך ומשפיל אותך מול כולם אחרימ שאפילו הרשעים הפסיקו להשפיל אותך. גילעי צא מהסרט. לאון בן זונה שימות אמן !!!

• תגובה מהירה
  • דור החביא רסק עגבניות. כולם צוחקים יסמין
  • 29/06/2013 15:13
  • צפיות141
ואבי אומר...יאלה נגיד ששלי החביאה. אם גילי היה מחביאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאאא כולםםםםםםםםםםםםםםםםםם היו אומרים שוב גילי החביא אוכל!!!! ענת לאון ואבי תמותו שלושתכם. אפילו את טהוניה אני כבר אוהבת יותר מכם. טהוניה אולי ממורמרת רכלנית ועושה הצגות אבל לפחות היא לא בוגדת בעצמה ובעקרונות שלה. אתם ענת לאון ואבי כלבים בני כלבים שקרנים צבועים ובוגדים. יימח שמכם!!! שלושתכם !!!

• תגובה מהירה
  • המסקנה. לאון מקנא בגילי ורואים עליו את זה יסמין
  • 29/06/2013 15:18
  • צפיות129
אתה תקבל כבר את העונש מאלוהים על בליינד. אתה כמו אבא שלך. שני בוגדים ונוטשים מסריחים

• תגובה מהירה
  • יניב אומר שנמאס לו מהסיבובים של גילי יסמין
  • 29/06/2013 15:30
  • צפיות150
מענייןמ יניב יא פודל מסריח של ביזו אם היית במצב של גילי. שכולם נגדו וכולם מזיקים לו איזה סיבובים היית אתה מקבל. וכעת יניב החייל האמיץ שוויג מאיים שהערב אם גילי יעצבן אותו הוא לא יודע מה הוא יעשה. וביזו מוסיף.. נראה לי עם סכין תצליח יותר. תגידו יש מצב שהאח הגדול לא מגיב והוא יגרום שאולי מישהו בסוף ירביץ או ירצח את גילי? אל תחשבו שזו מחשבה מטורפת. הדיירים כבר מאיימים בסכינים הרבצות וגרזנים. אם יקרה משהו למישהו אז יורם זק ואנשי ההפקה ישבו בכלא עד היום האחרון שינשמו !!!!

• תגובה מהירה
  • יסמין נשמתי תאשימי רק את עורך התוכנית רונית
  • 29/06/2013 15:38
  • צפיות114
הוא נותן להם יד הוא רואה את כל המילים הקשות שאת ציינת והוא נהנה מזה שישרף אמן קופרמן ויורם זק וישר לגיהנום הרסו אותי כצופה אם יורם זק היה מראה מי זה ביז'ו האמיתי מזמן הוא היה מודח ביז'ו האלים הרשע התככן ואם היה מראה את מעלליה של טהוניה הטרוריסטית מזמן היא בחוץ ולא בני ופאולינה לדעתי רוני מיילי יותר טוב מהם וחבל שהודח ביז'ו הפודל יניב וענת ילכו כפרה על גילי מיילי ואשתו ושתי ילדיו....

• תגובה מהירה
  • למעשה כל הדייירם פרט לדורין רונית
  • 29/06/2013 15:40
  • צפיות129
ילכו כפרה על גילי ודורין

• תגובה מהירה
  • o
  • אומר לו אל תיכנס איתי לקטנות רונית
  • 29/06/2013 15:33
  • צפיות128
  • תגובה מהירה
  • כל הזמן ביזו שואל אם הצופים רואים מה גילי עושה יסמין
  • 29/06/2013 15:37
  • צפיות124
.........אנחנו רואים את המעשים שלך ביזו הלוואי שתמות !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

• תגובה מהירה
  • o
  • אמןןןןןןןןןןןןןןןןןןןןן רונית
  • 29/06/2013 15:42
  • צפיות115
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה