שאני אבין הפורום הזה בעד גילי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שאני אבין הפורום הזה בעד גילי שחר
  • 29/06/2013 07:05
  • צפיות167
משמיצים את כולם פרט לגילי, יש עוד שם דוגמא טהוניה שהיא מהממת, בחורה מקסימה ,דור המקסים , ליאון מקסים, לבנה חמודה ,

• תגובה מהירה
  • התעמקנו בתוכנית ואנו אני
  • 29/06/2013 07:22
  • צפיות150
עסוקים במי שמועמד להדחה. יש הרבה אנשים מקסימים בתוכנית אבל יש תותחים, יש מי שמתבלט לכל אורך התוכנית, וואלה מתבלט לטובה, תורם לקבוצה,מתאמץ לא לשקוע במרמור ובדכאונות במקום כזה שיכול לשגע אנשים, בתנאים הזויים.
הרי רובנו לא באמת נעיז ללכת לתוכנית כזו, כי בשורה התחתונה מי יעולל זאת לעצמו.

• תגובה מהירה
  • ועוד... אני
  • 29/06/2013 09:29
  • צפיות143
שלא נדבר היגנה, דיבור נקי, ניקיון אישי וסביבתי, לקיחת אחריות, השתתפות, דוגמא אישית לבריאות טובה, דוגמא אישית לחברות ודוגמא אישית כללית.

• תגובה מהירה
  • אני מסכימה עם גילי קל יותר להזדהות
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 29/06/2013 09:51
  • צפיות146
החל מחיקויים שלא שאין ישראלי שלא מכיר, ונמשיך לאופי יציב לא חסר בעיות אבל הרבה פחות מתוסבך (אם אפשר להגדיר את זה כך), הרקע הוא ישראלי ממוצע בעל משפחה וילדים אחד כזה שהולך לעבודה ועושה מילואים, לוקח ילדים לביה״ס לחוגים וכו׳ . יותר קל ופשוט להזדהות עם זה מאשר עם ביז׳ו שפעם אחת מעיד על עצמו כביישן ושבוע אחר כך הוא אומר שהוא נכנס למקום ו״ עושה הרבה רעש״.
או עם טהוניה שמקללת ללא הפסקה היא בעצמה העידה שיש לה מספר מאוד מועט של חברים פחות מחמש, והסיבה לזה היא האופי שמבטל אנשים אחרים מסביבה, לא חברותית ולא מהווה דוגמא אישית, להיפך

2022
  • תגובה מהירה
  • o
  • ליעד כל מילה שלך פצצה מדוייקת יסמין
  • 29/06/2013 10:12
  • צפיות144
  • תגובה מהירה
  • מה שיפה אצל גילי הוא הרגוע
  • 29/06/2013 10:54
  • צפיות146
שראינו את שינויים לטובה שחלו אצלו במשך התקופה שהוא נמצא בבית רואים את ההשתדלות שהוא עושה, לעומת האחרים שמזגזגים ומנסים להפוך לשחקנים (לא בבצאלאל) אך נכשלים כשלון חרוץ בקיצור הדרך להגיע אל התואר הנכסף בדרכי רמייה ונבזות ממורמרים ותככנים פעמים רבות גועליים, ואנו הצופים הנורמטיביים רואים כל זאת ותומכים בו ובכל אחד שעושה שינויים לטובה ולא תקוע אי שם

• תגובה מהירה
  • o
  • הפורום כאן כותב את האמת מצפיה רצופה ואוביקת\טיבית משה
  • 29/06/2013 10:21
  • צפיות171
  • תגובה מהירה
  • תגובה לרבידן רבקה
  • 29/06/2013 10:24
  • צפיות147
פורום הוא פורום, בדרך כלל אלה אנשים שעוכבים באופן שוטף אחרי כל דמות ודמות בתכנית, אז אם זה מה שגילית תסיק את המסקנה, אני אובייקטבית ואין לי העדפות, אך האמת והצדק חייבים להאמר ומקווים שגם לנצח....וההפקה לא יכולה לזלזל באינטלגנציה של הקהל ולערב את עצמה באופן סמוי ולא אובייקטבי, הקהל זה שמפרנס תוכניות כאלה ולא כדאי להפקה לעשות את זה , כי הזמן והצדק ידפקו חזק על דלותיהם..

• תגובה מהירה
  • הפורום הזה בעד מה שהוא רואה פולי
  • 29/06/2013 13:46
  • צפיות119
תראה עכשו את ביז'ו מבלבל את המוח עם כיפה על הראש מנסה להעביר מסר שהוא עצמו לא מיישם.
הוא האחרון שיכול להטיף על לשון הרע.

• תגובה מהירה
  • אח גדול מתחננים אליך תזיז את המצלמה מביז'ו פולי
  • 29/06/2013 13:51
  • צפיות117
יש לנו אלרגיה אליו.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן