*מזדהה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ענת כמו מכבש. קונגו. גילי גילי גילי גילי גילי יסמין
  • 29/06/2013 06:21
  • צפיות138
והיא תמיד שואלת..מה האנשים שמסמסים...לא רואים כמה גילי רע??? ענת צאיג... האנשים שמסמסים בא להם הלקיא ממך ועל כמויות הרכילות שלך על גילי. האנשים שמסמסים מתעבים אותך. רכלנית איומה. קנאית בגילי ברמות על. עוד לא ראינו בחיים שלנו ולא ראינו אצל אף דייר בבית אפילו לא אצל טהוניה... פשוט לא ראינו מעולם אדם שמרכל 24 שעות ביממה. בלי סוף. על גילי. אף אחד בבית לא מרכל אפילו לא עשירית ממך על גילי. כולל טהוניה וביז'ו. את מביאה בושה לקהילה הלסבית ואני מקווה שאנשים לא יחשבו בטעות שכל הלסביות כל כך רדודות קנאיות ורכלניות איומות ורעות לב כמוך !!! השמחה הכי גדולה שלי תהיה לראות אותך עולה במדרגות בעוד שלושה ימטים. המניפולציות שלך..התככים שלך. כעת את בקודים אומרת לאנשים להצביע להעמדה את דורין שכל פישעה שהיא אדם טוב עם עמוד שידרה וחברה טובה. וואלה אני מאחלת לך שבחיים לא תמצאי אישה שתרצה לחיות איתך. אני מקווה שכל קהילת הלסביות בארץ רואות כמה את אישה רעה...תככנית....נקמנית ומכוערת בהתנהגות הצבועה שלך הלא הגיונית שגם כשאת זועמת את מחייכת תוך דיבור. זה צביעות ולא אנושיות. את שחקנית מסוג ז' ומתועבת. האנשים שמסמסים מתעבים אותך גברת ריכולים וצביעות.

• תגובה מהירה
  • o
  • יסמין אני ממש ממש מזדה עם דעותיך. אני
  • 29/06/2013 06:48
  • צפיות118
  • תגובה מהירה
  • o
  • *מזדהה אני
  • 29/06/2013 06:49
  • צפיות117
  • תגובה מהירה
  • o