תבכי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • לבכות או לצחוק? ביזו מספר ללבנה .. יסמין
  • 28/06/2013 17:35
  • צפיות210
על מה היה הריב. בואו קודם נספר את הגירסה הנכונה. דורין אומרת שהיא תיקח את התקציב האישי שלה... וביזו זורק עקיצה...זה לא מילים שלה זה המילים שלו(של גילי). גילי אומר לו אוססס תשתוק...תשתוק...מכוער עם קרחת. אוקיי? עכשיו את הגירסה שביז'ו מספר ממוחו הקודח ללבנה. גילי אמר פחות סיגריות בתקציב אז אני אמרתי לו למה מי אתה שתגיד לנו כמה סיגריות לקחת. מי שואל אותך. ואז גילי התחיל לקלל אותי ולהגיד לי אני השולט בבית. אני מחליט הכל ואני אחליט כמה סיגריות תיקחו. חברים יקרים. אתם רואים דמיון ביןם הסיפר של ביז'ו לבי מה שבאמת היה???? חברים יקרים. רואים דמיון קטנצ'יק אפילו? חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח איזה שקרן ביזו איך הוא ממציא שקרים שלא היו ולא נבראו . חחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחחח

• תגובה מהירה
  • לצחוק או לבכות.... מ??????????
  • 28/06/2013 17:49
  • צפיות176
ביזו מנוול ברמת זבל,בגלל שלבנה מדברת עם גילי הוא רותח,הוא מנוול חסר מצפון,שקרן ברמת טינופת,חייבים אבל חייבים לתלות את הזבל עם ההשתלה בראש בראש חוצות,האיש רשע ברמת אי שיחות פסיכיאטרית,משנה את הסיפור,ממציא ובודה ריב שלא היה,סיפור שלא קרה,העיקר להסית את לבנה ברמת הטינופת.אלהים איפוא האח להעביר לביזו מסר ששקר כזה הוא ברמת הפתלוגיה והעבריינות.....

• תגובה מהירה
  • מ. קרית איזה שקרים הוא המציא?? לא יאומן יסמין
  • 28/06/2013 17:59
  • צפיות166
בשלווה... בשקט... בלי ניד עפעף הוא תפר סיפור מצוץ שאין שום דימיון בינו לבין המציאות. לא יאומ.

• תגובה מהירה
  • o
  • מ. ראית ***** יסמין
  • 28/06/2013 17:59
  • צפיות149
  • תגובה מהירה
  • יסמין, מקווה שכולם רואים רבקה
  • 28/06/2013 18:02
  • צפיות164
את מה שאנחנו רואות, את רואה שכתבתי עוד הודעה נוספת ממני מבלי לדעת שכתבת כאן את הסיפור הזה, אין דברים יותר מזעזעים מהדבר שנקרא ביז'ו, גם איזה כינוי נתן לעצמו הדפוק הזה...ההפקה צריכה להתעורר לפני שהקהל יצביע ברגליים....תוציאו את הדבר המזעזע הזה מהבית, בא להקיא ממנו ובכל המובנים...

• תגובה מהירה
  • איזהביז'ו זה המיץ של הזבל רונית
  • 28/06/2013 19:41
  • צפיות144
שישרף אמן ביז'ו באלי להיכנס לבית האח לגלגל אותו מהמדרגות אפס מאופס

• תגובה מהירה
  • o
  • תבכי ליסמין
  • 28/06/2013 23:36
  • צפיות152
  • תגובה מהירה
  • ליסמין הבכי שלך בסוף המשחק יהיה כל כך הרגוע
  • 29/06/2013 03:08
  • צפיות151
חזק עד כדי כך שיקח לך הרבה זמן להתאושש ממנו, מכיוון שאת תומכת לצערי ברשעות של טהוניה ושות' ותומכת בה זה מראה בדיוק איזה מין אדם את אז ליסמין תתעוררי שלא תצטערי

• תגובה מהירה
  • ועוד משהו "לס מין" כנראה זו הבעיה העיקרית הרגוע
  • 29/06/2013 11:27
  • צפיות121
שלך ואת/ה מוציא/ה את תיסכוליך בפורום אז לך/כי לנוחיות מקום טוב לעזור לעצמך

• תגובה מהירה
  • o
  • חברים ביג'ו הוא: נ ו כ ל לולי
  • 28/06/2013 23:43
  • צפיות148
  • תגובה מהירה
  • ביזו חלאת המין האנושי. הוא וענת. אפילו.. יסמין
  • 29/06/2013 12:56
  • צפיות123
את טהוניה אני אוהבת יור מהם. האנשים הכי בזויים בבית זה קןדם כל ענת, ביזו, לאון, טהוניה ואבי. כן כן לאון לפני טהוניה. שונאת בוגדים . גבר שכולו נקבה כוסית.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה