רבקה תודה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • סיכום היומיים האחרונים מ??????????
  • 28/06/2013 15:35
  • צפיות135
לפי מה שאני כצופה מתרשם: טעונרע= בדוק שמקבלת הוראות מההפקה,גם הם קוראים פורומים ושמים לב לשנאה הרבה אליה מהציבור,לכן,היא מתודרכת להתעדן ,לסתום,לדבר יפה,לא לנבל,לא להתמרד בקיצור ,תתנחמדי לכולם כולל ללאון.ענת= מיואשת,בטוחה שהיא עפה לכן רק זוללת ולא מתאמצת בכלום.גילי= מרגיש שההפקה מורידה אותו ומתה להעיף אותו,שלאון בגד בו ביג טיים,בגדול,ולכן מאד פגוע,מדוכדך ונראה בלי חשק ומבואס לצערי הרב.לאון= מלקק לכולם בתחת,עושה הצגות ושולמים עם ביזו וטעונרע,לקלקלק,בוגד עלוב וקטן.ביזו ולוציפר= תפסו תחת מהאח ולא מפסיקים לנהל וליזום איך להעיף את גילי.הפח זבל הגדול מגעיל.שבת שלום.חרא הפקה שמכוונת ומטה תוצאות,זבלים לאור היום.

• תגובה מהירה
  • ההפקה מזלזלת רבקה
  • 28/06/2013 15:41
  • צפיות114
באנטלגנציה של הקהל...חשים כולנו את השינויים הקיצוניים בטהוניה ובכלל בדינמיקה בבית, ברור שיד ההפקה בדבר....לא יעזור להם, אנחנו יודעים את האמת ואלוקים עוד יותר, אם ההפקה משתמשת באסטרטגיה משלה , זה כבר לא משחק הוגן ובעזרת השם האח הגדול בישראל רק יפשוט את הרגל, כי ככה לא מתנהגים ולא מזלזלים בקהל שצופה ומפרנס אותם, איכסה עליהם מגעילים, להצביע דווקא רק לגילי ולא לאף אחד אחר כנקמה....ולא יודעת אם נמשיך לצפות בעוולות ושקרים כאלה...

• תגובה מהירה
  • רבקה תודה מ??????????
  • 28/06/2013 15:49
  • צפיות102
טוב שלא רק אני רואה עין בעין את השתלשלות הרמאות הגדול באח הגדול הפעם,גם אנחנו התבגרנו כביכול,בהבנת המצבים ,והעין שלנו מאד חדה לראות את הזיוף,בסוף מישהו יפוצץ את הבועה הזו,ואני מקווה שזה יהיה מצד משפחתו של גילי,לא מגיע לו היחס שהוא מקבל מההפקה,והכוונת האח והמנחים כנגדו.בושה.

• תגובה מהירה
  • o
  • דייקת מ. !! יסמין
  • 28/06/2013 15:52
  • צפיות115
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה