אכן גילי עצוב מאוכזב מליאון כך זה נראה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • לאון פתאום חבר של טהוניה וביזו..אחרי... יסמין
  • 27/06/2013 06:47
  • צפיות214
שכל כך שנא והשמיץ אותם. נו ברור...ככה הוא מקווה שלא יעמידו אותו יותר להדחה. כלומר לאון צבוע בוגד ושפל. עזב את גילי לבד וחבר של אלה ששנא אותם עד שלשום. שינה אסטרטגיה. ענת רמזה לו שאולי בגלל החברות שלו עם גילי הוא עמד להדחה. אז מה עשה הטיפש הפתי שבוגד ומוכר חברים בשקל וחצי??? כמעט לא מדבר עם גילי אבל יושב בנדנדה וטוחם שעות עם טהוניה וביזו. אני מקווה שפאולינה תתרחק ממנו על זה ועוד יותר אני מקווה שגילי יקבל שכל ויראה מה קורה ויתנער בלאון לעולםם כעת. אני מעדיפה בהחלט אדם וולגרי או טיפש כמו ביזו או טהוניה מחבר שבוגד. הלוואי שלאון יעמוד להדחה למרות שנטש את גילי מסכן ובודד... ויבין שהליקוק שלו אצל טהוניה וביזו לא עזרו לו. אני גם מקווה שהוא יודח ויגלה שפאולינה שהיתה ישרה עם גילי תעזוב אותו בגלל הבגידה שלו. כל כך כואב לי לראות את דור ולאון טהוניה וביזו ביחד כל הזמן פתאום...ואת גילי לבדו מתפלל בנסט אחרי 2 בלילה והמבט שלו מיוסר עקב הבגידה של לאון.

• תגובה מהירה
  • אמן שלאון יודח עוד לפני טהוניה וביזו יסמין
  • 27/06/2013 06:50
  • צפיות179
אני שונאת אנשים שבוגדים בחברים תמורת שיקולים של אולי ככה לא יעמידו אותם להדחה.לאון הפך את עורו ופתאום "אוהב" ומבלה שעות עם טהוניה וביזו. ואיפה גילי?? בודד...עצוב ונפגע. גילי תתעורר אתה לא צריך את לאון. תתרכז בדורין בלבד ובעצמך. אחד אחרי השני יעופו כולם ואתה תישאר עד הסוף. ולאון הפסיד אותך שלא תעיז לסלוח לון. אף אחד לא צריך חבר בוגדני !!!! איכס.

• תגובה מהירה
  • איך לאון יורד על גילי פתאום יסמין
  • 27/06/2013 07:14
  • צפיות181
אני מקווה בכל ליבי שגילי לא יסלח לו ולא יראה אותו ממטר יותר!!! ואילו ענת..יושבת עם טהוניה בנסט ואומרת לה פתאום אני מרגישה משוקצת... שצריך להתרחק ממנה. למה מה עשיתי שאני מרגישה ככה??? תקשיבי ענת צפע הבזויה והמזעזעת. זה בדיוק מה שאת עושה ומרעילה את כל הבית נגד גילי. האמת שאני מתה שיעיפו את לאון וענת עוד לפני טהוניה וביזו !!!

• תגובה מהירה
  • o
  • אכן גילי עצוב מאוכזב מליאון כך זה נראה רונית
  • 27/06/2013 10:11
  • צפיות189
  • תגובה מהירה
  • יסמין אני המומהההההה רונית
  • 27/06/2013 10:10
  • צפיות141
ממה שכתבת קראתי גם שאת רשמת שענת אמרה לו שבגלל שאתה חבר של גילי אתה מועמד להדחה שתיחנק ענת הם הרי תיאמו הדחה ביזו טהוניה לבנה והפודל יכול להיות שזה מה שהרחיק את לאון מגילי הוא שמע לענת תראי עכשו אמר גילי לדורין אנשים בבית משתנים אז אני מסיקה מכך שהוא שמע לענת ועזב את גילי החבר שלו על כך נאמר רק שמור אותי מאוהבי ומשונאי אישמר בעצמי אני המומה

• תגובה מהירה
  • רונית בפעם הבאה שלאון יודח אף אחד לא יסמס לו יסמין
  • 27/06/2013 11:41
  • צפיות173
אנשים שונאים בוגדים. ובואי נאמר ש 80 אחוז מהאסמסים של לאון באים ממשפחה וחברים של גילי. זה לא יקרה יותר. כשהוא יהיה בבית שלו בכרמיאל הוא יבין איזה אידיוט הוא היה ששמע לענת שהשתמשה בו ולא מאהבה. כתושבת כרמיאל אני יכולה לומר לך שחוץ מ 8 חברים של לאון אף אחד לא מסמס לו. וכל היום אומרים לאון הבוגד לאון הבוגד. כרמיאל שונאת אותו על הבגידה בגילי

• תגובה מהירה
  • לאוון תושב כרמיאל עד לפני 4 שנים אמא שלו עדיין פה יסמין
  • 27/06/2013 11:44
  • צפיות208
אוהבת את פאולינה ואימצה אותה לליבה. פאולינה היתה כל הסוף שבוע אצל אמא של לאון באהבה כאילו כלתה... וכעת אחרי שהיא רואה איך הוא מדבר עם טהוניה וביזו שבגללם היא עפה והודחה... ורואה איל הוא בוגד בגילי סביר להניח שהיא תבין שהוא אידיוט בוגד ושפל ותעזוב אותומ גם. לאון מפסיד הרבה בבגידות שלו. אנחנו חשים כעס ותיעוב פה בכרמיאל ללאון שיצא ילד מניאק ובוגד.

• תגובה מהירה
  • לאון ערגה
  • 27/06/2013 16:41
  • צפיות145
לצעוק ללאון לאון בוגד. זה יבלבל אותו . הוא יהיה בשוק.

• תגובה מהירה
  • ליסמין ולרונית גילי מילי
  • 27/06/2013 16:24
  • צפיות163
האח הגדול ביחד עם צמד המנחים רוצים שגילי יעוף אבל זה לא יקרה

• תגובה מהירה
  • o
  • גילי. זה לא יקרה נשמה. הצדק ינצח יסמין
  • 27/06/2013 21:06
  • צפיות153
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים