האח הגדול הרס את מ'ש מיילי וזה רישמי

עקבו אחרינו: טלגרםפייסבוקטוויטראינסטגרםגוגל ניוז
חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • האח הגדול הרס את מ'ש מיילי וזה רישמי רונית
  • 27/06/2013 09:28
  • צפיות132
אם תיכנסו למאקו פתאום כולם אוהבים את טהוניה ואיזה ליכלוך על גילי שהוא אגריסיבי ואלים הם רק לא צופים בערוץ 20 ע''מ לדעת איך ביז'ו ויניב תיכננו להוציא אותו מיכליו הרי מה זה בן אדם כל בן אדם היה יוצא מכיליו אני בטוחה שאלירז היה שורף תלוח וקותי יותר גרוע בטוחה ב100% ולא הראו שביז'ו והפודל צחקו על זה שהפילו אותו והפודל אמר שבוע הבא אני יראה לו מה זה לגילי לא הראו גם איך טהוניה אומרת ללבנה עופי ילסבית או שמקללת בלי סוף או כמו אני ידקור אותך או אני יוריד לך דם מהאף וזה רק על קצה המזלג אבל הפח הגדול (יורם זק)אין לך מחילה שרמסת משפחה שלמה אבא עם 2 ילדים שבטוח מעליבים תילדים בבי'ס אם בורא עולם לא יטפל אני אנשים כמו הפח הגדול (יורם זק) בגלל אנשים כמותו נחרב בית המקדש שינאת חינם ובגללו פאולינה הודחה המסכנה שסבלה מטהוניה אין לך מחילה יורם זק לא בעולם הזה ולא בעולם הבא מה שבטוח גם כף הקלע לא יקבל אותו על כל העוול שגרם לגילי ולמשפחתו תכתבו בדף שלו תגובות יפות ואת כל המקרה למה עשה כך ללוח ביז'ו הרשע שאלוהים יכה אותך אמן ואמן וגם תפודל שאתמול גילי הכין לו אוכל ודואג לכולם וכולם תועים לו סכינים בגב ממני רונית המאוכזבת

• תגובה מהירה
  • רונית מאמי אני מאמינה בבורא עולם שהצדק ינצח יסמין
  • 27/06/2013 09:33
  • צפיות135
למרות אנשים חלאת המין האנושי נוכלים ושקרנים כמו יורם זק

• תגובה מהירה
  • קודם כל עונש ללאון על הבגידה בגילי שיעוף ומהר !!!! יסמין
  • 27/06/2013 09:37
  • צפיות134
טהוניה סתם זבל אנושי אבל לאון בוגד. ובוגדים אצלי יותר גרועים מכל זבל. הוא ההיה נחמד ואמר שגילי חבר שלו והוא נאמן לו לפני ההדחה כשרצה שחברים של גילי יסמסו לו. כעת אחרי שענת אמרה לו שהעמידו אותו כי הוא חבר של גילי.... הוא השלים עם טהוניה וביזו ומתעלם מגילי , מרכל עליו ופוגע בו בלי סוף. בהעמדה הבאה של לאון אין לי ספק שהוא יודח כי אף חבר של גילי לא יסמס לו עוד. אנחנו רואים בערוץ 20 מה שגילי בעצמו לא רואה...כמה לאון מרכל עליו וחבר הכי טוב פתאום של ענת טהוניה וביזו. לדעתי גם פאולינה שמחכה לו והמשפחה של לאון אימצה אותו תברח ממנו כעת כמו מאש אחרי שהשלים עם טהוניה וביזו שהדיחו אותה.... ובוגד בגילי שפאולינה אוהבת. לאון אתה אדם טיפש , בוגדני, ופתי. ענת לא סובלת אותך היא רק משתמשת בך ומצליחה היטב כי אתה אידיוט וטיפש שיורה לעצמו ברגל.

• תגובה מהירה
  • o
  • אימצה אותה *** יסמין
  • 27/06/2013 09:38
  • צפיות117
  • תגובה מהירה
  • o
  • מסכן גילי עצוב לי רונית
  • 27/06/2013 10:15
  • צפיות116
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים