לרונית

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • שמתם לב שלבנה מתאמת הדחות רונית
  • 26/06/2013 10:06
  • צפיות194
היא וטהוניה ביז'ו והפודל פעם שעברה על פאולינה והפעם על ליאון ומה עושה הפח הגדול(יורם זק)בהקשר לפאולינה מוציא אותה באור שלילי שאומרת לטהוניה מקומך במטבח למרות שפאולינה בכתב המון המון כי טהוניה גרמה לה לבכות הוא רצה שטהוניה תודח קיצר הם מתאמים הדחות ויורם זק עוזר להם ומויצא את למשל גילי לאון ופאולינה באור שלילי כמה שניתן גועל נפש וואלה אני לא סולחת לפח הגדול על מה שאני עוברת אין לו מחילה ואלוהים ישלם לו

• תגובה מהירה
  • o
  • שפאולינה* רונית
  • 26/06/2013 10:07
  • צפיות141
  • תגובה מהירה
  • לרונית שרית
  • 26/06/2013 10:28
  • צפיות137
בתכלס פאולינה לא עשתה רע לאף אחד רק תיכננו לקרוע אותה מליאון יכול להיות שהרעה טהוניה רצתה אותו וזה גם היה מתואם,אחרת דברים לא מתקבלים על הדעת.קורים פה דברים לא הגיוניים.נראה מה יהיה במשימה היום,כמה רוע יישפך עוד היום

• תגובה מהירה
  • לרונית שרית
  • 26/06/2013 10:21
  • צפיות130
אני איתך כי כך אני מרגישה גם.לא הראו אף פעם איך פאולינה נפגעה ואנשים שרואים רק ערוץ 2 בתוכניות הערוכות לפי כוונת המשורר רואים את טהוניה הרעה באור חיובי,פשוט נמאס

• תגובה מהירה
  • איך קרה שמחה
  • 26/06/2013 18:53
  • צפיות131
שהצופים לא הצביעו בעד פאולינה המסכנה ?
בטלויזיה אמרו לפאולינה אחרי ההדחה שהרבה צופים כעסו עליה ושאלו אותה אם היא יודעת למה .אולי את יודעת למה ?

• תגובה מהירה
  • מסכנה שמחה
  • 26/06/2013 18:49
  • צפיות112
התקלקל לך השלט יש תכניות אחרות שיגרמו לך הנאה מימכריח אותך לראות האח הגדול דוקא ?מה את אוהבת לסבול או שאת מהמשפחה של אחד הדיירים ?

• תגובה מהירה
  • השגעון השתלט מ??????????
  • 26/06/2013 19:27
  • צפיות116
עליך גברת אבבו רובל א??? או שגברת פרץ המהוללת טוחנת אוכל בשיניה הרקובות? בכל מקרה נפתח לך התאבון לקלל ולהשמיץ כל מי שאינו טעונרע הרשעית ,שבה לצופים להקיא ממנה.

• תגובה מהירה
  • 26/06/2013 19:27
  • צפיות120
עליך גברת אבבו רובל א??? או שגברת פרץ המהוללת טוחנת אוכל בשיניה הרקובות? בכל מקרה נפתח לך התאבון לקלל ולהשמיץ כל מי שאינו טעונרע הרשעית ,שבה לצופים להקיא ממנה.

• תגובה מהירה
  • 26/06/2013 19:28
  • צפיות111

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה