עדיף לגילי חברה אחת דורין ולא לאון הבוגד המזגזג

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מה הסיפור של ליאון ה... לולי
  • 26/06/2013 00:57
  • צפיות241
עכשיו העיניים שלו על גילי בעניין הקוטג' מה זה?אני המומה גילי לא היה אומר לו דבר כזה איך הוא לא מתבייש מתנהג כמו "כלב" ענת הייתה מאוד שמחה לשמוע את זה

• תגובה מהירה
  • רואים בברור שכל פעם שהוא שורד הרגוע
  • 26/06/2013 00:59
  • צפיות209
הדחה הוא תופס תחת ומתהפך ואחרי יום יומיים חוזר לעצמו אבל היי לאון פעם אחת זה יהיה יותר מידיי

• תגובה מהירה
  • גילי נפגע ראו את זה עליו לולי
  • 26/06/2013 01:05
  • צפיות208
לא איכפת לי שליאון גם יעוף מהתוכנית אבל יש עוד מפלצות לפניו

• תגובה מהירה
  • ברור שיפגע אם לאון אומר הרגוע
  • 26/06/2013 01:14
  • צפיות202
זאת קבל עם ועדה, כל אחד היה נפגע אם מישהו היה מנסה להוציא אותו כזללן וחסר התחשבות בזולת דבר שבטוח לא קיים אצל גילי שתמיד דואג לזולת

• תגובה מהירה
  • בעניין של ליאון לולי
  • 26/06/2013 01:19
  • צפיות178
נראה לי שיש לו קינאה סמויה לגילי ולפעמים הוא מראה את זה לפי דעתי גילי לא ישכח את העניין של הקוטג' נעלבתי בשבילו

• תגובה מהירה
  • בוודאי שיש ללאון קנאה הרגוע
  • 26/06/2013 01:25
  • צפיות186
סמוייה לגילי בגלל הפופולריות שלו ולאון יודע זאת, ולכן מידיי פעם לאון מנסה בדרכים שונות להראות צד אחר של גילי אך אנו רואים הכל, ובשלב מסויים גילי יפנה ללאון גב.

• תגובה מהירה
  • ועניין הקנאה נכון גם לגבי הרגוע
  • 26/06/2013 01:27
  • צפיות151
אבי אם גילי יקרא את המפה נכון אבי בסכנת הדחה והרבה יותר מוקדם משחושבים

• תגובה מהירה
  • עדיף את לאון האומר דברים ישירות הרגוע
  • 26/06/2013 01:34
  • צפיות172
מנחש כענת, או ביזביז הדוחה

• תגובה מהירה
  • הסיסמא של לאון היא אני
  • 26/06/2013 01:45
  • צפיות189
אל תשכחו שהססמא של לאון היא: באתי ראיתי כבשתי!
הוא רוצה לכבוש. כל הפאסון שלו, השקט, המיעוט בדיבור הכל כדי להרשים וכדי למעט בטעויות וכדי לא להימאס, כל הזמן מדבר במונחי מלחמה. הוא הטביע את המושג הזה בבית(מלחמה, חיצים וכו'). שימו לב שהוא זה שנותן בראש לגילי ולאחרים כמו הפוסק, כמו האבא, שימו לב שהוא חש עליונות על גילי ואולי גילי רגיל להיות מספר שתיים בסביבתו הטבעית, לצד אשתו, לצד אביו, לצד אחיו הגדול ורגיל להיות חרוץ, אבא פעיל, איש עבודה ועשייה. לאון לעומתו בן יחיד ומפונק.
אפילו ליד פאולינה המהממת הוא לא התכופף, הוא נשאר בפאסון שלו כמו איזה שייח'.
מצד שני יכול להיות שאני טועה והדברים פחות מודעיים אצלו. או נובעים כתוצאה משימוש בכדורים כלשהם, ההתפרצויות זעם הזרמים ברגלים חוסר הירדמות וכו'. אולי אני טועה אבל לאון קצת חשוד בעיני.
מכל הקבוצה של גילי, אני מאמינה בגילי דורין בלבד.

• תגובה מהירה
  • אשוב ענת מרכלת על גילי באוזני לאון ודור יסמין
  • 26/06/2013 01:50
  • צפיות189
לאון אתה המיץ של הזבל. אחרי כל הצלה שלך צמהישרדות אתה שוב שומע ריכולים על ענת ולא רק שותק אלא גם משתתף. כל העולם ואחותו אומרים סמסו גם ללאון. שהמסמסים של גילי יסמסו גם ללאון ואתה המיץ של הזבל . ענת הנחש שוב עם דור וליאון בריכולים על גילי. ליאון בפעם הרביעית כתושבת כרמיאל אני יורקת עליך. אתה לא גבר נאמן אלא נמושה אידיוטית. מחר אדאג שאמא שלך תשמע את זה מהה שלי. שתדע איזה ילד בוגד יש לה טפי עליך.

• תגובה מהירה
  • הרגוע אני לא מסכימה איתך. זה ברור.. יסמין
  • 26/06/2013 01:53
  • צפיות174
שאלה ששונאים את גילי ירכלו עליו. אבל לאון??? הוא אמור להיות כמו דורין. לאסור על ענת לרכל רעות על גילי הרי רק אתמול אמר לה אשאר חבר של גילי ולא יעזור לאף אחד.כל היום בבריכה גילי שר ומבקש מהצופים לסמס ללאון ואין ספק שגם בזכות גילי לאון ניצל מהדחה. ותראה איך הוא עאלק החבר הנאמן שומע בשלווה ארס מענת על גילי ולא רק שלא סותם לה את הפה אלא גם מוסיף מילים משלו. אני מתביישת בלאון . עליו אומרים...רק שמור אותי מאוהביי משונאיי אשמר בעצמי. בהעמדה הבאה של לאון אני מקווה שגילי לא יבקש מהצופים לסמס ללאון.

• תגובה מהירה
  • עדיף לגילי חברה אחת דורין ולא לאון הבוגד המזגזג יסמין
  • 26/06/2013 01:54
  • צפיות156
יושב עם ענת ודור ושלושתם טוחנים כמובן את גילי כי ענת מכוונת את כל השיחות שלה נגד גילי.

• תגובה מהירה
  • o
  • נמאס שכולם מסתכלים מה גילי אוכל והפעם גם לאון !! יסמין
  • 26/06/2013 01:55
  • צפיות157
  • תגובה מהירה
  • גילי לא צריך את לאון הבוגד בו כל פעם מחדש. יסמין
  • 26/06/2013 01:59
  • צפיות181
עדיף שיצמד רק לדורין ואני מאחלת ללאוןצ לעוף בהדחה הבאה בגלל הבגידות החוזרות ונישנות שלו כל פעם מחדש בגילי.

• תגובה מהירה
  • o
  • גם פאולינה שהיתה נאמנה לגילי רואה איך לאון בוגדני יסמין
  • 26/06/2013 02:00
  • צפיות167
  • תגובה מהירה
  • לא די בדורין הוא חייב עוד כוחות הרגוע
  • 26/06/2013 19:41
  • צפיות138
לצידו אחרת הוא בסכנת הדחה ממשית

• תגובה מהירה
  • לאון השפן מ??????????
  • 26/06/2013 11:45
  • צפיות143
לפני ההדחה הוא מבין שהוא זקוק לתומכי גילי כדי לתגבר אותו ואז הוא מלקק ומחמיא ליחסיו עם גילי,מסתיימת ההדחה והוא הופך את עורו ומתחיל לגעור בו עלימין ועל שמאל.אדם מלוכלך חסר כבוד והנאמנות אצלו רק כשכדאי לו,האמירות המעליבות לגילי ממש מוציאות אותו זבל.

• תגובה מהירה
  • לאון או פוגע בגילי או מתעלם מקיומו מאז.. יסמין
  • 26/06/2013 20:28
  • צפיות166
ניצל מההדחה. הוא לא רואה אתץ גילי ממטר פתאום... וזה עד הפעם הבאה שירצה שתומכי גילי יסמסו לו.

• תגובה מהירה
  • לאון יבין שהבגידה שלו בגילי תעלה לו בהדחה יסמין
  • 26/06/2013 20:30
  • צפיות169
הצופים מעבים את הבגידה שלו בגילי וההיצמדות שלו בענת המכשפה שרק גילי לשימצה בפה שלה וזה לא מזיז לו. רק שמור אותי מאוהביי ומשונאיי אשמר בעצמי

• תגובה מהירה
  • o
  • מתעבים ** יסמין
  • 26/06/2013 20:31
  • צפיות137
  • תגובה מהירה
  • o
  • חייבים לצעוק לגילי שלאון בוגד ליאת
  • 26/06/2013 20:43
  • צפיות131
  • תגובה מהירה
  • אני מאחלת ללאון להתייסר במצפון ולהיות מודח יסמין
  • 26/06/2013 22:45
  • צפיות138
בגלל ההתעלמות שלו מגילי מאז שניצל מהדחה. הוא יושב רק עם דור או ענת וגילי כמו אוויר בשבילו.

• תגובה מהירה
  • יסמין,שמתי לב ש.... מ??????????
  • 26/06/2013 20:33
  • צפיות124
לבנה נותנת תמיכה ללביזו ויניב נותן גם תמיכה לביזו באופן מוחלט, וענת לטעונרע,ורק לאון הבוגד לא נותן לא מגבה את גילי ו עוד מוסיף שמן לכל מדורה שסביבו.שיתבייש האפס המאופס.

• תגובה מהירה
  • בבקשה חייבים לפתוח לגילי את העיניים ליאת
  • 26/06/2013 20:44
  • צפיות137
ולצעוק לו, אם הייתי גרה קרוב הייתי עושה זאת, מסכן הוא בטוח שלאון איתו באש ובמים והוא לא מבין שלאון רק משתמש בו כשצריך, דורין מהממת איתו לאורך כל הדרך!!

• תגובה מהירה
  • מ. לאון בוגד בגילי פעם שניה ישר אחרי שניצל מהנדחה יסמין
  • 26/06/2013 21:21
  • צפיות149
ביומיים שלפני ההדחה כבר פעמיים זה קרה. הוא אומר ומשמיע שהוא נאמן וחבר של גילי זה כדי שחברים של גילי יסמסו לו. וישר אחרי שניצל מהדחה הוא לא מתייחס לגילי....מתעלם מקיומו או פוגע בו.... הוא נצמד לענת הצפע ולא מפריע לו שענת מרכלת על גילי בלי סוף הוא אפילו מוסיף על דבירה. תראה את דורין. רבה עם ענת והן לא מדברות כי דורין ללא מוכנה להשתתף בריכולים על גילי. מבחינתי שלאון יהיה המודח הבא וילמד שבחברים לא בוגדים.

• תגובה מהירה
  • צריך לצעוק שלאון בוגד. זה יערער את לאון.. יסמין
  • 26/06/2013 21:22
  • צפיות123
וגילי יבין מזה הרבה כי גילי חכם.

• תגובה מהירה
  • כשלאון יבין כמה היה טיפש שנגרר אחרי ענת.. יסמין
  • 26/06/2013 22:41
  • צפיות145
אני מקווה שגילי יתעלם ממנו ויתן לצופים להדיח אותו.

• תגובה מהירה
  • שימו לב שלאון כבר לא יושב ומתעלם מגילי יסמין
  • 26/06/2013 22:38
  • צפיות141
מאז ניצל בזכות החברים של גילי שסימסו לו !!!!!!!......הוא מתעלם מגילי. יושב רק עם ענת ודור... ריכל עם ענת על גילי ובייש והשפיל אותו כשגער בגילי על הקוטג' שאכל. שיחנקו כל מי שמסתכלים לגילי בצלחת כל היום.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה