שלגיה. כל הרוע והרכילו זה תוצאה מקינאה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • לאח הגדול שלגיה
  • 25/06/2013 06:28
  • צפיות123
טאוניה וביזו חייבים לעוף כמה שיותר מהר אבל לצערנו האח הגדול וצוותו שגורפים כספים על טיפוסים כמו טאוניה ביזו ועוד כאלה המעניינים את הקהל טאוניה לא יודעת להתנהג חושבת שאם היא תתבטא כפי שהיא מתנהגת בוולגריות העם אוהב אותה כנ״ל לגבי ביזו שמרעיל ומתסיס את לבנה ואת יניב הסריסים שלו ולא נותן להם לראות את התמונה הנכונה היחידה שרואה זאת ענת קשה להם עם ענת יש שנאה גדולה באח הגדול כלפי גילי וחבל מאוד אבל ככה זה באח הגדול בכל עונה יש קבוצות אני בעד גילי הוא מצחיק הוא משעשע ואם הוא מתעצבן או מתפרץ כמובן לאחר התנהגות שפלה של ביזו וטהורה מחממי הקבוצה ושנאת חינם איזו מילה מגעילה אני שונאת אותו טאוניה מראש מורעלת ומגעילה תת רמה בכלל לא מייצגת את העדה האתיופית היא חיה בללה לנד היא סבלה והיא מסכנה והיא שחורה היא צריכה פסיכולוג היא מתוסבכת עם עצמה היא לא יודעת לדבר ההפך מהעדה האטית והוולגרית עמלק אף אחד לא מתחיל איתי מי ירצה טיפוס כזה כוחני ומגעיל אבל זיכרו. האח צריך קופה ולכן הוא בונה על טאוניה ביזו לבנה הסריסה של ביזו וגילי בלעדי אין תוכנית האח הגדול מי שינצח הוא גילי וחבל שיש שנאת חינם אני מחכה שיכנסו דיירים חדשים ויגיע אחד שהתעמת עם טאוניה לבנה וביזו ואז נראה את חבורת השונאים בהצלחה לגילי

• תגובה מהירה
  • שלגיה. כל הרוע והרכילו זה תוצאה מקינאה יסמין
  • 25/06/2013 06:34
  • צפיות131
קשה להם עם גילי. . הם יודעים מבינים ורואים שגילי הכי מצחיק נחמד נקי ובשלן. הם פוחדים ובצדק מדעת הקהל והמסמסים שרואים בדיוק כמה גילי נפלא וזה מה שנשר להם עד להדחתם. לרכל , לרכל, ושוב לרכל.

• תגובה מהירה
  • o
  • שנשאר *** יסמין
  • 25/06/2013 06:34
  • צפיות130
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה