נשמה טהורה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • נשמה טהורה אני
  • 23/05/2013 08:41
  • צפיות168
בוקר טוב
ראו את בני איך הטוב שבו כבר מהבוקר לבד , בשקט האופייני לו , מכין את היום הבא שגם בו יהיה עניין וכיף בבית האח הגדול ....
אתמול זה היה יומה של שלי שבני יצא מעורו וגדרו שהיא תצליח ותעשה זאת על הצד הטוב ביותר ....
לצערי היא לא ממש העריכה אותו והודתה לו כפי שהיה מצופה ממנה , היא התעסקה בעצמה בלבד ...
והיום הוא מכין את יומה של דנה שלמרות שמנסה כל הזמן לערער אותו ולטעמה הוא מעצבן אותה , היא ניסתה גם אתמול לערער על הדתיות שלו ושאלה אותו שאלות מתריסות ומתגרות .....
למרות כל זאת בני הנשמה הזה יודע להתעלות מעל עצמו והנה הוא מכין כבר מהבוקר את הכל בשביל דנה שתתן את משנתה בנושא יהדות ....
אתם יכולים להגיד מכאן ועד עולם על בני הרבה דברים , אבל גני מוכיח מרגע תחילת התוכנית ועד עכשיו שזה הוא וזה לא משחק בכלל ושהוא אדם משכמו ומעלה ללא שום עוררין ....

• תגובה מהירה
  • סוף סוף אני
  • 23/05/2013 09:29
  • צפיות130
הנה מתחילים לקלוט מי זה בני ומה היכולות שלו ....
דורין עוד לא פתחה עין תורנית הבוקר , קראה לבני וביקשה ממנו שיארגן ויכין משהו ליום ההולדת של בנה בשבת ...
סוף סוף מתחילים לקלוט שם מי זה בני ולתת לו את המקום שמגיע לו ...
לאט לאט אני מקווה שגם השאר יבינו מי זה בני ומה היכולות שלו ללא שיזלזלו בו בגלל הבורות שלהם ....
ולא , אין לי שום הכרה או שייכות או כלום עם בני !
אני רק צופה ורואה שסוף סוף הכניסו לתוכנית כזו שבדרך כלל מכניסים אליה אנשים שרוטים בפאן השלילי ועם אופי קיצוני , והנה סוף סוף הכניסו אדם שאינו הטייפ קאסט הידוע מראש והלעוס והמאוס, אלא מישהו שגורם למשב רוח חדש ורענן ובהחלט סוף סוף חיובי בתוכנית שכזו ...
למלהקים של בני מגיע שאפו ! , הפעם שיחקתם אותה לחיוב רב !
אין על בני !!!

• תגובה מהירה
  • בני מהאח הגדול דליה
  • 23/05/2013 11:52
  • צפיות119
אדם תמיד שמח ועוזר ומסתדר אם כולם בני הזוכה תמשיך להיות אמיתי

• תגובה מהירה
  • בני אני
  • 23/05/2013 12:09
  • צפיות114
בחור טוב עם נשמה טובה שדואג לכולם ועושה את כל העניין שם בבית האח ....
בחור משכמו ומעלה ובאמת מגיע לו עד כה לזכות ! ...

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה