בוקר אור

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • בוקר אור רונית
  • 24/06/2013 10:27
  • צפיות119
אני נורא התפללתי ממש התפללתי שיעשה צדק עם גילי ויראו את מי שהוא ולא יזייפו כמו כל פרק פחות או יותר היה בסדר אבל הקטע הסופי יורם זק חייב לקלקל לצעריהרי גילי בחיים לא יצחק על נכים דבר נוסף בקשר לטהוניה התאכזבתי מאוד שלאון אמר לה מה שאמר היא יצרה ואמרה הם חבורת הומואים וקוקסינלים ושלבנה קיבלה תמשימה של לחבק תדיירים אמרה לה לסבית מסריחה וגם שטהוניה הדליקה נרות קיללה תספר שאחזה ביד ושרב עם שלי ותקפה אותה העיקר יורם זק מוציא אותה קורבן מה לגבי תיאום הדחות של לבנה וטהוניה לדעתי היה צריך להוציא את שלי ולאון מהרשימה בגלל שתיאמו עליהם ולהכניס את לבנה ואת טהוניה כל שבוע הם מתאמים אין לי מושג למה יורם זק רוצה שטהוניה תזכה ולא מראה את כל מי שהיא חברים תתפללו שיעשה צדק והוא יתחיל להראות את מי שבאמת טהוניה המעצבנת שהדיירים הולכם על ביצים בבית דבר נוסף לבגי ביז'ו הייתי רוצה שיראו איך הוא אמר ליניב בוא נעשה לגילי תרגיל שהוא יצא מדעתו ועובדה שהצליחו ולאון ירד עם יניב לנסט וצחקו על התרגיל ולכן הוא התעצבן גילי וגם שאמר על אבטיח שכולם יהיהו רקובים כך אמר ביז'ו את האמת נמאס לי אני לוקחת ללב זה לא פייר אגב לבנה גם לא טובה במיוחד טהוניה וביז'ו מרעילים אותה על גילי היא נסחפת מתאמת הדחות ובאותו יום של הלוח היא נכנסה לאח להתלונן על גילי וחיממה את ביז'ו גם טוב תתפללו שיעשה צדק ובסוף בעז''ה גילי ינצח באח הגדול5 בעז''ה...תכלס לפי צפייתי בערוץ 20 הוא הכי חמוד ועושה אקשן יסמין אני מתגעגעת אלייך תסלוח לי שאני לא שמה פסיק נקודה וכדומה.. אין לי כוח לזה חח שיהיה יום מוצלח מלא אור ואני מקווה שהיום גילי יקבל את מלוא הקולות כי באותו יום שהיה הדחה קולקטיבית הוא קיבל את מלוא הקולות ויורם זק לא הכריז זאת מקווה שהיום יכריז ולא ישארי את זה למחר אמן...

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה