באותו עניין

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • o
  • לא הראו שטהונע כינתה את לאון ודור הומואים איילת
  • 23/06/2013 22:39
  • צפיות186
  • תגובה מהירה
  • באותו עניין איילת
  • 23/06/2013 22:43
  • צפיות172
מענייו שהראו את האמירה של לאון על המטבח. שבתכלס עדיף שתשאר שם מאשר תתמרמר על הנדנדה

• תגובה מהירה
  • איילת אסתריקה
  • 23/06/2013 23:19
  • צפיות150
למה את טהוניה את יודעת לצטט בדיוק ואילו את מה שלאון אמר את מסלפת?לאון אמר לטהוניה חמשיכי לרחוץ כלים זה המקום שלך,שזה מעליב מאוד.ולכן אמרה מה שאמרה.אותו משפט נאמר גם על ידי פאולינה ולכן מצאה את עצמה בחוץ.

• תגובה מהירה
  • ההפקה עלובה דני
  • 23/06/2013 23:04
  • צפיות170
חסרי יושר מתייחסים לצופים כמו לחבורה של מכורים שכל חרא אפשר לאכול אבל להפקה מפריע הומופוביות וגזענות אז למה להראות רק את הצד השוביניסטי של לאון ולא את הפליטות פה של טהוניה בנוסף ההפקה משתמשת באפקטים שגילי יצא מהנסט אחרי הויכוח עם אבי הנסט הפך מצבע אדמדם לצבע כחול פשוט רוע לב ורוב האנשים ואפילו לא מבינים שעובדים עליהם בעניים נ.ב שלי שלום בהצלחה בעתיד

• תגובה מהירה
  • דני , אסתריקה
  • 23/06/2013 23:36
  • צפיות133
הוא חצה את הגבולות בהתנהגות המשפילה לטהוניה:לכי תשטפי כלים זה המקום שלך,וגםעל פאולינה היתה לו התפרצות זעם ללא סיבה מוצדקת וזה היה מאוד משפיל.אני הייתי שולחת אותו הביתה.

• תגובה מהירה
  • לכל מטבע שני צדדים דני
  • 24/06/2013 00:02
  • צפיות153
טהוניה הפעילה את לאון היא אמרה לו שקט שקט ואז הוא אמר ה תשתקי ותעשי כלים אבל לאחר הויכוח טהוניה יצאה לחצר וניבלה את הפה עם האח היה משדר את מה שטהוניה אמרה היה משחק הוגן

• תגובה מהירה
  • הם לא עלובים... מ??????????
  • 23/06/2013 23:52
  • צפיות135
אנחנו העלובים שממשיכים לשתף פעולה עם עיוותי ההפקה,צופים,כותבים ולא קובלים בפני הרשות המתאימה.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה