זה לא באמת ישנה שום דבר בבית

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מהלך גאון - האח הגדול באמת גדול! דנה א.
  • 07/02/2016 00:25
  • צפיות220
להוציא את שני הכוכבים של הבית. לעשות את הבלתי הגיוני והכי לא מתקבל על הדעת. על גבול ההתאבדות. ברגעים אלו, מגלים את הפרצוף האמיתי של הדיירים. פלורי - כדברי שי חי מכשפה (למי שעקב במאקו במעבר השידור....) רוקדת על הדם... ודאי בטוחה שהיא על הגל אם היא גברה על שני הכוכבים של הבית. ומייד ניגשת למטבח לכבוש את ליבם של הדיירים החדשים. צריך להמשיך לעבוד!!! קסניה מתגלה כנשמה אמיתית - תומכת בטניה מכל הלב ומבטיחה לה שתתמוך בה עם כל הדיירים ומבטיחה לה שהיא לא לבד . רק אחרי שתומכת בטניה, קסניה מתפרקת ובוכה על לכתו של דודו. כואבת באמת ועצובה, כולה נשמה, אחרת לגמרי ממה שהיא משדרת בדרך כלל, קרירות. הבנו שזוהי רק מסכה על מנת להגן על עצמה מאכזבות.בחורה חכמה וזהירה עדינה שיודעת להיות חברה. נשמה טובה. גם שי מיקה עומדת לצד טניה. ודווקא היא - הצעירה בבית, מטילה ספק בהדחה המפתיעה ומתעקשת שזוהי משימה. אני כבר שומעת אותה בעוד יומיים ״אמרתי לכם!) עמרי שבור מעזיבתו של דודו ותתפלאו גם מעזיבתו של שי חי. לפחות מבחינתו היה מישהו שנתן לו פייר פייט. הרי מבחינתו לנצח את דודו זו לא חכמה, על אף שאני מאמינה שאוהב אותו באמת. אך מבחינתו, שי חי היווה אתגר יותר גדול. עכשיו הדרך יותר פנויה.... רק לחשוב, שאור ופלורי חושבות שהן גברו על דודו ושי חי בעעעעעע

• תגובה מהירה
  • בגדול נכון....
    השופט
    השופט
    שם: יעקב
    מספר הודעות: 5,642
    ותק: 8 שנים וחודשיים
  • 07/02/2016 00:32
  • צפיות90
לגבי עומרי,
אני לא בטוח שזה לא סוג של משחק.

נכון לעכשיו לפחות, זו דעתי.

לא אוהד של זה או אחר (שקר שקוף),
יש כאלו שקצת פחות ויש אחת מ_תוקה שיותר,
העיקר שתיבחר הטובה ביותר.
  • תגובה מהירה
  • לשופט - תקרא את הפוסט הקודם שלי לגבי עמרי דנה א.
  • 07/02/2016 00:42
  • צפיות122
(״קסניה מתוקה״) ותבין מה דעתי על עמרי. הבחור בא למשחק בכל הכח והשאיר את הלב בבית.....

• תגובה מהירה
  • o
  • קראתי כבר קודם, גם עניתי.
    השופט
    השופט
    שם: יעקב
    מספר הודעות: 5,642
    ותק: 8 שנים וחודשיים
  • 07/02/2016 00:58
  • צפיות75
לא אוהד של זה או אחר (שקר שקוף),
יש כאלו שקצת פחות ויש אחת מ_תוקה שיותר,
העיקר שתיבחר הטובה ביותר.
  • תגובה מהירה
  • זה לא באמת ישנה שום דבר בבית דניאל
  • 07/02/2016 00:40
  • צפיות122
את באמת חושבת שאור ופלורי סופרות את שי חי? הן לא רואות אותו ממטר והוא מפחד מהן. אור בכלל לא מתעסקת בשי חי והוא זה שאובססיבי עליה.
לשי חי אין כלום מה להציע חוץ מהעמדה בפומבי אבל גם את זה הוא איבד כי אף אחד כבר לא מתרגש מהשקרים שלו
שדי חי נראה דביל ברגע שמישהו חזק כמו אור מתעמת אתו..הוא פתאום משתתק ובולע רוק מרוב שהוא יוצא מביך
קרלוס הזה הולך לתת לו בראש בדרך אינטליגנטית בסגנון של אור

כמו שאמרתי יותר מעניין על מי הולך לצאת דודו כי במילא אף אחד לא סופר את שי חי ולאף אחד לא באמת אכפת מה הוא חושב.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה