כל הכבוד !

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • כל הכבוד ! אני
  • 22/05/2013 21:58
  • צפיות146
חובה נעימה לשבח את שלי וגם את ההפקה לראשונה בדרך בה נהגו בעת שיניב רצה לדבר על דבר מה אישי ביותר למול כל האומה ....
שלי ניסתה בכל תוקף להביא לתשומת ליבו שאולי לא כדאי שיעשה זאת לפני שיחשוב על כך לעומק , לפני שיתיעץ עם האח , באמת יאמר לזכותה שהיא היתה יותר מבסדר כאשר רצתה למנוע ממנו לעשות משהו שהיה עלול להוביל לחרטה שלו בעתיד שלא תהיה לה דרך חזרה ...
לאח הגדול כל הכבוד על כך שברגע שיניב החל לדבר וכמעט הגיע לשלה לספר , הוא קטע את השידור ועבר למצלמה במקום אחר שם ...
כל זאת היה אחראי ביותר ובהחלט במקום , למרות שאין ספק שדבריו צולמו והוקלטו וודאי שהאח יקרא לו לראות את הדברים ובפרספקטיבה של זמן ומקום יבקשו ממנו להחליט אם אכן הוא רוצה שישדרו זאת לכל האומה ואם לאוו ....
חשיבה טובה ואחראית ומגיע כל הכבוד ....
כן , כשצריך גם לתת מילה טובה בהחלט היא תינתן !

• תגובה מהירה
  • אני. מסכימה איתך..השאלה... דנה
  • 22/05/2013 22:02
  • צפיות124
אם הפסיקו את המצלמה שם כדי לאפשר לו לחשוב שנית אם באמת הוא רוצה לחשוף את סודו...או שפשוט שומרים את זה כמו כל דבר מעניין לשידור החי כסקופ ומונעים מאיתנו לראות כרגע.אני אישית מתוך מעקב חושדת יותר במניעים של ההפקה חסקופ של השידור החי.
באשר לשלי היא היתה הרבה יותר מבסדר פה. כל הכבוד.

• תגובה מהירה
  • o
  • מרגיש לי שהוא רוצה לומר שהוא הומו דנה
  • 22/05/2013 22:03
  • צפיות118
  • תגובה מהירה
  • לדנה אני
  • 22/05/2013 22:07
  • צפיות137
אין ספק כלל שלהפקה יש את המניעים שלה לשמור את הסקופ למשדר המרכזי ....
יחד עם זאת אני רוצה להאמין שעשו זאת גם כדי לשמור על יניב שלא יגיד משהו בלי בקרה שלו נוספת לפני שמשדרים זאת קבל עם ועולם ....
אני מאוד רוצה להאמין שיש עוד קצת דיגנטי להפקה ....
לו יהי !!!

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה