ביז'ו הנחש דיבר עם ליאון

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ביג'ו לולי
  • 22/06/2013 23:52
  • צפיות203
האבטיח יהיה מאוד מתוק והרקוב מהשורש זה אתה

• תגובה מהירה
  • ביזו הפח הגדול מ??????????
  • 22/06/2013 23:52
  • צפיות185
מדבר ליניב,שכועס על מה שהוא עשה בתקציב,ואומר לו שהוא יגיד לו אחכ,.ביזו מדבר " ברמזים" יענו חכם,) גילי השבוע היה ממש בסדר ולכן,הוא פחד שלא יהיו לגילי מספיק מצביעים להדחה ,ולכן עורר את הפרובוקציה כדי שיהיו עוד מצביעים להדחתו,ביזו חכם בלילה הדפקט,ושלי מצטרפת לקהל האפסים שמאזין לגרסתו.אפסססססססס000000000000000000000000000

• תגובה מהירה
  • עוד לא ראיתי דבר מזעזע יותר מביז'ו רבקה
  • 23/06/2013 01:54
  • צפיות166
אני ממש מצטמררת והמראה המזעזע שלו ועוד יותר מההתבטאות שאין בה שום תבלין....ועוד מסתיימת בצחוק מלאכותי שהוא עוד יותר מזעזע...כשהוא על המסך,המסך אצלי נסגר אוטומט ובטוחה שעוד אצל הרבה אנשים לפי התגובות כאן....כמה רמה נמוכה ומזעזעת בכל המובנים שיעוץ בהדחה הזאת, אמן כן יהי רצון, תפילת רבים מזכה...כולם לומר אמן ובשבוע הבא כבר לא נראה את הגועל הזה איכסססססס

• תגובה מהירה
  • ביז'ו הנחש דיבר עם ליאון רונית
  • 23/06/2013 06:41
  • צפיות168
אלק אומר שצעקו לו שאוהבים אותו ואת טהוניה להיפך צעקו לו שהוא יחטוף כשהוא יצא מהבית והוא שיקר חצוף שכמותו ואומר ללאון שקרים יו איזה נוכל אח''כ ירד לנסט עם יניב צחקו על גילי ויניב מחכה לשבוע הבא להתפרק שוב על גילי בתקציב יו זה סרט טורקי אלוהים ישמור איפה האח הגדול למה שותק

• תגובה מהירה
  • רונית לצערי יש מצב שביזו יפגע כשיתא מהבית יסמין
  • 23/06/2013 06:44
  • צפיות152
ובצדק. ואם יצטרכו להאשים מישהו שילכו להפקה ויאשימו אותם שגרמו למצב הזה.

• תגובה מהירה
  • לרונית שרית
  • 23/06/2013 08:37
  • צפיות151
מסכימה לכל מילה שלך.גם אני ראיתי ושמעתי הכל אך הרבה כנראה לא שמעו ונרדמו ועל כן כולם עם יניב"עלק הפילוסוף" וביז'ו שחושב שהוא החכם מכל אדם-שלמה המלך,הרכילות עלתה להם כבר למעלה יותר מדי,ולא ברור לי איך מרשים את זה.משהו מסריח פה

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה