הצדעה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הצדעה אני
  • 22/05/2013 13:56
  • צפיות128
דורין סיכמה כרגע את כל מה שקורה שם ...
דורין אמרה קבל עם ומצלמה שבני הוא היחיד שעושה דברים באח הגדול , היחיד שושה דברים יצירתיים , היחיד שגורם לאקשן שם , ובאותה נשימה הוסיפה דורין באומץ רב יש לומר , לעומת בני אנחנו לא עושים שום דבר ....
הדברים החשובים , האמיתיים והנכונים האלה של דורין נאמרו לגברת דנה שיש לה רק טענות ומענות וכל דבר מפריע לה ומעצבן אותה ....
יותר מכך הגברת מערערת על הדתיות של בני כשהיא עצמה דתייה מסוג של דתייה על דעת עצמה ....
בלתי נסבלת וחצופה ....
בני בחור כארז ובני בחור שלדעתי גם בגלל אופיו החם והנוח ודרכו להגיע ללב כולם , לטעמי בני הוא קונצנזוס והוא היחיד עד כה שמגיע לו המקום הראשון ....
חבל רק שמרבית האנשים בבית האח הגדול לא לוקחים את בני ברצינות המתבקשת ולצערי מזלזלים בו זילזול רב ....
אבל אם בני היה צורח , משתולל ועושה בעיות אין ספק שהיה עולה לכותרות והאנשים שם היו מחזיקים ממנו קצת יותר .....
חבל מאוד ......

• תגובה מהירה
  • o
  • לאני שטיות בני אחד הנחשים הגדולים משה
  • 22/05/2013 14:12
  • צפיות135
  • תגובה מהירה
  • טעות אני
  • 22/05/2013 20:30
  • צפיות111
משה אתה טועה טעות גדולה עד כה ....
בני לא מעורב בשום אינטריגות , לא מרכל על אף אחד , לא ניסה או מנסה יצור קבוצות , לא משייך או משתייך לאף קבוצה , חבר של כולם ונותן לכולם מבוקר עד ערב ....
בני בחור משכמו ומעלה והכל בצורה ענווה , שקטה , נעימה וכובשת לב ....

• תגובה מהירה
  • בני נהדר פשוט לא שומעים אותו עד הסוף אני
  • 23/05/2013 01:25
  • צפיות120
יש לו קושי להביע את עצמו עם השפה. לא מחכים לשמוע אותו עד הסוף לרדת סוף דעתו(גם שלי לפעמים ממבוכה שלה לא יורדת לסוף דעתו וחוסמת מייד ולא זורמת), הוא לא זקוק או אוהב לדבר על עצמו יותר מידי וכאשר הוא נבוך הוא "דופק" חיוך מצחיק ומגחך, אז אנשים חושבים שהוא משקר או לא רציני. בעצם הוא מניע את הבית כל הזמן חושב קדימה ועסוק ביצירה ובעשייה מקדמת.

• תגובה מהירה
  • נחשששששששש mm
  • 23/05/2013 05:04
  • צפיות110
וכי יש מישהו בבית שהוא לא "נחש "

• תגובה מהירה
  • בני אירה
  • 23/05/2013 15:33
  • צפיות107
גם להיות נחש , צריך דרך ארץ,
ולא התנהגות בהמית כמו למיילים..

• תגובה מהירה