לאלכס החד צדדי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הפסקתי לסמס..רואה רק מידי פעם...כי יסמין
  • 21/06/2013 08:17
  • צפיות173
ברור לי שגונבים את הכסף שלי . ברור לי שבכל מדינה מתוקנת תרבותית הקיימת בעולם מזמן היו מסלקים גם בלי הדחה מתוכננת בחורה וולגרית שמקללת בערסיות, עצבנית , מתוסכלת עם רמה שם קליפת השוטם, ורודה בכולם. אין שום ספק שאחת כזאת לא צריכה לקבל סיגריות, הטבות והנחות מצד האח הגדול לכל מה שהיא רוצה העיקר שהיא תישאר. בכל מדינה אחרת מתוקנת בעולם לא היו מרשים שידור 24 שעות ביממה כשהנוער רואה ולומד על סמים, יריקות קללות ואיומים. באף מדינה מתוקנת בעולם לא היו מרשים לבחורה עצבנית חולת נפש שמקללת כל היום להיות כוכב טלויזיה שמקלקל את הנוער. הכל מכור שם. הכל בשביל הרייטינג. גם את גילי משאירים רק בגלל שרק ורק הוא עושה להם רייטינג כשהמגמה הסופית שלהם בשניה האחרונה בגמר שיפסיד וטהוניה תיקח. הכל צפוי וידוע מראש. אין לי שום ספק שגילי וטהוניה יגיעו ביחד לגרמ כי רק השילוב שלהם ביחד עושה להפקה רייטינג מכניס ושובר הרבה קופות בכסף. אבל בדקה האחרונה של האח הגדול טהוניה תנצח וגילי יהיה מספר 2. מישהו חייב לתבוע את אנשי ההפקה ולהכניס אותם לכלא על שימוש לרעה בכספי הציבור, הטעיית הציבור, שקרים נוכלות והשארת שחקנית שמקלקלת את הנוע ר בישראל בהתנהגות של זונות בכביש הכי מלוכלך בארץ. אמשיך לצפות רק מידי פעם ורק כדי לראות שצדקתי בכל מה שאמרתי. אם יש לכם שכל תעשו כמוני. הפסקתי לסמס והתנתקתי מערוץ 20. אם אלפי איש יעזבו את ערוץ 20 בבת אחת ההפקה תדע שזמנה הסתיים ואולי מישהו עם כסף יתבע אותם על מיליוני שקלים וכלא. כן לא. קופרמן ויורם זק חייבים לשבת בכלא. קנס כספי לא מספיק פה. למען יראו ויראו. גם את ערוץ 22 צריך לסגור לאלתר שהם מאפשרים נוכלות ורמאות כזאת. טהוניה במלוא הישר שלי לא אשמה פה. ההפקה אשמה. שלום ותודה.

• תגובה מהירה
  • o
  • עדיף לגילי שתפסיקי לראות יפית
  • 21/06/2013 11:06
  • צפיות137
  • תגובה מהירה
  • גילי גזען ואגרסיבי ואלים כמי האבא מלא שנאה וכאס אלכס
  • 21/06/2013 11:37
  • צפיות153
טהוינה המלכה קנאים תתפוצצו

• תגובה מהירה
  • לאלכס החד צדדי דני
  • 21/06/2013 12:54
  • צפיות128
לטהוניה שלך מותר לומר שחורים בכמה קונוטציות שליליות וזאת לא גזענות בעיניך ולומר הומואים קוקסינלים מסריחים זאת לא אמירה הומופובית בעיניך אלכס אתה שליח מסכן של בחורה מסכנה השפה שלך עלובה אתה מתחזה לרוסי אז תהיה תרבותי כמו הרוסים שבת שלום

• תגובה מהירה
  • דני. יפית ואלכס גרועים פי כמה מטהוניה. לצערי.. יסמין
  • 21/06/2013 16:14
  • צפיות141
טהוניה מייצגת את כל הזבל שבאמת נמצא בארץ כמו אלכס , נושא, רות גל, יפית, ועוד כמה פה. אם גילי יגיד את המילה שחורה אומואים הוא יעוף מהתוכנית. רבל טהוניה. לה מותר לומר כושי. שחורים. הומואים קוקסינלים-בקונוטציה שלילית כשהיא עצבנית. איך אמרה על לאון וכולם שם... כל ההומואים והקוקסינלים המסריחים.... לטהוניה מותר גם לדבר על סמים ולומר שהיא כבר מתגעגעת לצאת החוצה ולעשן. לטהוניה גם מותר לומר ללאון יא רוסי מסריח. אבל אם גילי יגיד יא אתיפית מסריחה לא רק יעיפו אותו. יעשו לו לינץ' תרתיי משמע. טהוניה רק באה להראות לנו את השלילי והזבל שגדך בתוכנו כמו אלכס ויפית וחבריהם.

• תגובה מהירה
  • תתפוצץ יחד עם מ??????????
  • 21/06/2013 17:18
  • צפיות128
הטעונרע שלך,הבנו מי אתה וכולם יודעים שאתה/את רואים את השקלים רצים לכם בין העיניים,שני עבריינים שכל הפורום נגעל מהם,ממך וממנה.

• תגובה מהירה
  • רוני אפס באלימות לעומת טהוניה האלימה האמיתית יסמין
  • 21/06/2013 22:54
  • צפיות146
ולמעשה רוני לא גזען. טהוניה הגזענית שהוליכה את השיחה והריב והכל לנקודה הזאת שתבכה על האתיופים עאלק. רוני זהב לעומת טהוניה המזעזעת המכשפה המכוערת.

• תגובה מהירה
  • יסמין יקירה את כ''כ צודקת רונית
  • 21/06/2013 22:53
  • צפיות137
תאמת אני היתי מסמסת אך הפסקתי הרי מי שקובע מי יישאר ומי ילך זה ההפקה ולא אנחנו הכל הכל גם תלוי בעריכה המגמתית של יורם זק תכלס הוא מצייר את טהוניה כמסכנה למרות שהיא בוכה דמעות תנין קיצר הוא מצייר אותה שאין לה ואף פ לא היה לה אבל הוא לא מראה את כל העוול שעושה לדיירי הבית ולנו כצופים את כל לכלוכי הפה והתנהגות וולגרית ואוי לנו אם אחת כמו טהוניה תזכה אני זוכרת שקותי גם היה מקלל ברמות ומשפחתו ביקשה מההפקה להוציא אותו כי הוא עודה להם בושות והוא זכה בסוף לא יאומן ונכון לא נראה לי שגילי ינצח לצערי הרב ההפקה לא רוצה שהוא ינצח הרי מראים אותו הכי מגעיל בעריכה למרות שהוא לא והוא חמוד אמיתי יש לו המון תכונות טובות הוא בדרן וחקיין מ'ס 1 רק שם לא נותנים לו להיות מי שהוא כל הזמן מלכלכלים עליו ושונאים אותו במיוחד אדון ביז'ו הקנאי מגילי כל היום הוא והפודל שלו ריכולים איזה גועליים לדעתי ליניב יש תקנה הוא בסדר אבל הראש דשא חח מסיט אותו ולכן יש לו התקפות כדוגמת לקרוע תמונות של גילי ולהרים יד על ליאון זה כתוצאה מהראש דשא...חחח בהצלחה לגילי לדורין לדור ללאון החמודים...חבל לי על פאולינה המדהימה ששההפקה העזיבה לצערי הרב

• תגובה מהירה
  • רונית יש לי הרגשה...שטהוניה הולכת לקבל בעיטה מהאח יסמין
  • 21/06/2013 22:57
  • צפיות141
לדעתי האח הגדול קוראים את כל הםורומים ומבינים מה קורה וגם להם נשבר מטהוניה שחושבת עצמה למלכת אתיופיה וכולה זבל מסמורטט אחד גדול ומכוער. האח גם רואה את החברים של טהוניה יותר עם גילי ופחות עם טהוניה.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה