פאולינה יצאה קורבן לתעלולי ההפקה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • האם המסרונים קובע את רשימת המודחים מ"האח הגדול" ? אברהם נווה
  • 19/06/2013 11:44
  • צפיות204
האם הציבור אכן קובע את רשימת המודחים מ"האח הגדול" באמצעות מסרונים ?

שאלת אמינות תוצאות המסרונים, שבאמצעותם אמור ציבור שולחי המסרונים לקבוע את רשימת מודחי הבית הגדול שבה ועולה, כמעט תדיר, לפני ואחרי ההדחה.

אודה, ששאלת האמינות, בה כמות ההצבעות באמצעות המסרונים, שעלות כל מסרון הוא 1 ₪, ריחפה אצלי באוויר כמעט מיום תחילת שידורי האח הגדול, וביתר שאת בעקבות הדחתה של המודחת האחרונה בתאריך ה- 17/6/2013 – הגב' פאולינה אלברשטיין.

גילוי נאות. קרבתי לגילי מיילי הינה מאוד הדוקה, כשקרבתי למשפחת מיילי הינה עוד טרם לידתו של גילי מיילי, ומכאן סקרנותי הרבה באשר להתקדמות תוכנית זו.

לאחר שהורכבה רשימת ההדחה, כשגילי מיילי היה בין מועמדי ההדחה, גברה סקרנותי באשר לתוצאות האמורות להיקבע באמצעות משלוחי המסרונים, כך לפחות אמורה להיות התוצאה, וזאת בהתייחס להצהרות הרשמיות של מפיקי האח הגדול.

במהלך יום ההדחה, קרי בתאריך ה- 17/6/2013, עקבתי באדיקות לכל פיסת מידע, בין שהתפרסמה בריש גלי ובין שקיבלתיה ממקורות מקורבים, על סיכויו של מי מהמודחים להישאר בבית האח הגדול, כשהתוצאות הראו בבירור, כולל כל הסקרים שהופיעו בתקשורת ובאינטרנט, על יתרון ברור לגילי מיילי על פני שאר המתמודדים, כשעובדה אחת הייתה בולטת לכל עין – הפער הגדול מאוד שהיה קיים בין המקום הראשון שבו הוצב גילי מיילי לבין המקום השני, ובמקום האחרון, בחלק מהסקרים, הוצבה טהוניה.

מה רבה הייתה תדהמתי, ומכאן הסקפטיות שלי, באשר לאמינות שבמשלוח המסרונים, כשאני נמצא בין שולחיהם, כשבתחילת שידור התוכנית בערוץ 2, ננקב בשמה של טהוניה כעומדת בראש מקבלי מסרוני התומכים.

התחושה הראשונה שחשתי היא – שישנם כאלה המזלזלים בתבונתם של שולחי המסרונים, ואני אחד מהם, מלווה בתחושה של מגמתיות מצד מפיקי התוכנית. כמו גם תחושה של רצון לקבל מענה מושכל באשר למהפך, לפחות על פי כל הסקרים שפורסמו, מהפך שהשכל הישר מסרב לקבלו וגם באשר לרמת הפיקוח, באם אכן קיים.

נשאלת השאלה - האם העניין הציבורי, שהמרכיב האנושי הינו בעל המשקל הסגולי הגדול ביותר בו, הוא זה הקובע למעשה מי יודח ומי יישאר, והאם הרצון להעצים את הדרמות בבית האח הגדול הם אלו הקובעים למעשה את התוצאות, כשכל כוונת המפיקים, המגמתיים, היא להגביר את אחוז הרייטינג ואת כמות משלוחי המסרונים של אותם תמימים המאמינים שהכוח ניתן להם להחליט, ואני גם אחד מאותם תמימים העושה זאת ?

נכון הוא שגילי מיילי נשאר בבית האח הגדול, אולם פאולינה אלברשטיין הודחה. האם הייתה זו תוצאת אמת, או שמא החלטת המפיקים, היות ופאולינה הצטיירה יותר כחלבית בהתנהלותה מאשר ביזו המעורר עניין רב יותר ?

שאלת הפיקוח במקרה זה היא שאלת המפתח, היות וציבור רחב משקיע הון תועפות באמצעות המסרונים, ומכאן חלה חובה מצד מפיקי תוכנית זו לשקיפות מלאה, שאם לא כן, צריך לברר זאת באמצעים משפטיים – האם ההחלטה את מי להדיח הינה החלטתם של שולחי המסרונים ?

• תגובה מהירה
  • יורם זק סם
  • 18/06/2013 13:49
  • צפיות253
ממליץ שיוצאי משוב בכדי שידע מה חושבים הצופים
בבית שדרך אגב גם מממנים אותו ואת התוכנית כולה.

• תגובה מהירה
  • משוב צופים סם
  • 19/06/2013 15:59
  • צפיות198
בדחיפות לדרוש משוב אל דרך התנהגותו של מר יורם זק

• תגובה מהירה
  • המסרונים נכונים שחר
  • 19/06/2013 14:05
  • צפיות184
תתפלא לשמוע שהרבה מאסו בפאלונה, הרבה אוהבים את טהוניה, לגבי גילי נראה לי שמי שסימס זה משפחה חברים, עבודה וגזענים.

• תגובה מהירה
  • o
  • התגובות ברחוב אומרים שטהוניה או ביזו הביתה. משה
  • 19/06/2013 14:22
  • צפיות163
  • תגובה מהירה
  • פאולינה יצאה קורבן לתעלולי ההפקה משה
  • 19/06/2013 14:37
  • צפיות189
בגלל משפט שטהוהניה נראת כמו עוזרת בית אגב זה נכון עדיף מאשר ללבת עם זקנים בגלל הכסף ועוד שטהוניה לכלכה על פאולינה ואמרה ציטוט מה יש בבחורה הזאת מלבד שני ישבנים סוף ציטוט.ועוד קללות עסיסיות שהאוזן לאיכולה לשמוע ועוד תיאום הדחה שאגב יצא לפועל עי ביזו ולבנה וביזו עוד השפיע על יניב הטומטום והסיתו נגד פאולינה תראו את האמת הפקה שיקרית ומאכזבת איכסה נא להגיב אסי עזר תוציא את הדברים מהארון

• תגובה מהירה
  • משה נשמה אין צדק הכל מכור רונית
  • 20/06/2013 02:25
  • צפיות148
זה גם בגלל העריכה טהוניה המון ליכלכה על פאולינה וגרמה לה המון לבכות גם היתה גזענית כלפי הרוסים ופאולינה בכתה וגם תמיד היא משרה אוירה רעה אבל האח אוהב את טהוניה אין לי מושג למה הרי כולנו רואים תטרור שהיא משכינה בבית האח גם לי לא כיף לצפות בה תאמת שאני רואה אותה אני מנמיכה לא באלי לשמוע קללות יריקות וכו מה גם שבערוץ 22 הרי היא מלח הארץ ומדהימה מה שהיא לא קיצר פאולינה בכתה אמרה שהפקה עושים מהדיירים בובות כמו למשל טהוניה לא יכלה לקבל סיגריות רק חפיסה כל השבוע היא קיבלה מה שרוצה עושה היא משתלטת על יורם זק וגם במשימת הרודן האח הגדול אמר לגילי לקחת להם תסיגריות למרות שהוא הציג את זה אחרת הרי כל מה שגילי עשה האח אמר לו אז היא צעקה עשתה טרור האח החזיר לה תסיגריות היא איומה ופאולינה היתה נשמה טהואה עדינה מקסימה כיפית קולית אבל זק לא אהב אותה והציג אותה כשלילית בתוכניות המרכזיות זה אכן לא פייר גם לדעתי הכל מכור לא ייתכן שפאו קיבלה פחות קולות מביז'ו המשעמם הסכסן הרכלן ....שיהיה רק טוב ונקווה שהצדק יעשה והטוב שם ינצח בעז''ה ושלא נתאכזב אמן...לילה טוב לכל בית ישראל

• תגובה מהירה
  • לא יותר טוב פאולינה בסרט כחול בת אביב אלכס
  • 20/06/2013 18:24
  • צפיות154
ממש ששששששששש

• תגובה מהירה
  • o
  • כל השאלות שלך הם שאלות רטוריות הצדק איתך משה
  • 19/06/2013 14:09
  • צפיות179
  • תגובה מהירה
  • אסמס אסתר
  • 19/06/2013 15:10
  • צפיות176
למה אין אדם שיכול לקחת על עצמו מבחינה חוקית וידרוש לראות מה קרה באותו יום שפאולינה הודחה ונתנו לטאוניה את החסי ות כי זו הפקרות ממה שנעשה באותו יום כולם מתלוננים והאח הגדול סליחה אם אומר שם פס על כל הצופים אז בטמת שמישהו ירים את הכפפה ושיהיה משחק הוגן

• תגובה מהירה
  • תראה הרי כולם מסמסים לגילי רונית
  • 20/06/2013 09:40
  • צפיות134
מן הסתם פאולינה גם לה סימסו באופן אוטמטי כל תומכי גילי סימסו לה ולכן היא לא המודחת המודאת או טהוניה או ביז'ו הריק מתוכן פשוט הכל מכור יכס הפח הגדול

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה