לללפתוח מהר.!............

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • חוחחובה לקרוא!...... מ. דן
  • 21/05/2013 16:30
  • צפיות124
האנשים הכי שנואים שמגיע להם לעוף זה שלי וענת,מכוערות בנפש שמפריחות רוע ושנאה כאילו כאילו הן טובות ישרות ומלומדות,ובאמת ,מתוסכלות ורעות עם המוסר הכי נמוך.רוע לשם רוע,וכולם קונים את התמימות שלהן,וואללה דוגמא לשיא הכיעור.שלי וענת אמן שיגלו את הפרצוף והלשון הרעה שלכן....

• תגובה מהירה
  • מימידע חשוב מ. דן
  • 21/05/2013 16:37
  • צפיות107
גילי קיבל הכי הרבה קולות אבל בהפקה הענישו אותו והמשיכו את ההדחה שלו.אין מצב שטהוניה שכל כך שנואה ברוב הפורומים ניצלה....תחשבו על זה.חבל על כל שקל של הצופים,שוד לאור היום

• תגובה מהירה
  • לללפתוח מהר.!............ מ. דן
  • 21/05/2013 16:58
  • צפיות109
קבלו דעה....דורין יחנה אסור לבטוח בה,העמידה את מירי החברה הכי הכי טובה,ענת מנוולת ברמות שקשה להבין,השיחות איתה כמו ראיונות עבודה,שלי שטן מתוחכם,דור קרא הרבה ספרי עידן חדש פתטי,אבי בדודא על המיליון,בני נשמה של פרפר כיף לראות אותו עם כל הילדותיות,גאון,יניב ,עצבן שמזיין את המוח וראה ריאלתי בטירוף,לאון מקסים ובעיקר לא נמושה,ביזו נמושה עלובה מיסטר אני ואני,שפן עלוב,גילי מעניין מייצר עיניין בתוכנית ונשמה טובה מתחת לכל שאר השטויות,לבנה בסהכ בחורה טובה די אומללה ועילגת,מירי ופאולינה מעצבנות בדרכן ולא ממש מעניינות.בקיצ בני וגילי עושים את התוכנית כרגע........תחשבו מה אתם רוצים לראות....שעמומון ורוע פתטי או אקשן,...................

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה