אהבתי... עם הזמן גם תאהבי את גילי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • העובדות לאמיתן ברברלה
  • 15/06/2013 15:47
  • צפיות158
יש כאן קבוצת אנשים שחושבים שאם יש קבוצה אחרת שאינה אוהדת , אוהבת או תומכת בקבוצת חבורת הזבל הצפעונים , בהכרח אוהבת את החבורה השנייה מלאת שמחת החיים .....
אז לא , אם אני למשל לא אוהבת וזה בלשון המעטה את הגברת החסודה טהוניה רובל , זה לא אומר שאני אוהבת או תומכת או מצדדת למשל בגילי מיילי ....
יחד עם זאת אי אפשר להתכחש לעובדות הברורות כעין השמש לכל בר דעת שקבוצת הצפעונים עוסקת יום ולילה רק בריכולים , בשנאה תהומית ואובססיבית , ברוע צרוף ובתיאום הדחות נטו ....
לעומתם החבורה השנייה , חבורה אומנם קולנית , אך מלאת שמחת חיים , צחוקים מתגלגלים , חיקויים , בדיחות ואוירה שכיף לצפות בה גם אם לעיתים היא ילדותית מעט ואולי מעיקה ברעשה ....
אי אפשר גם להתכחש לעובדה שהצפייה בחבורת הרוע מעיקה על הנשמה , מדכאת , מעצבנת ומתסכלת ....
בעוד הצפייה בחבורה השנייה ממלאה את הלב בשמחה וחיוכים , ומה בעצם רוצה הצופה , לבכות או לצחוק ?????
והדבר האחרון ואני מבקשת לסייג את דבריי באופן נחרץ שאנני , שוב , אנני אוהדת או מצדדת באף אחד , שוב , אף אחד שם שעדיין לא נכנס לליבי כצופה , אך אי אפשר להתכחש לעובדה שמי שמעיר ומפיח רוח חיה בתוכנית הזו ובבית האח הגדול , הוא לא אחר מגילי מיילי , כן , כן , גילי מיילי .....
אין מה לעשות , זו עובדה ועם עובדות אי אפשר להתווכח !!!!!!
קופרמן את זק , אתם צריכים להכיר תודה גדולה לגילי מיילי שעושה לכם את התוכנית ללא שום ספק , אחרת אנחנו הצופים היינו נאלצים לצפות במחלקה הגריאטרית בבית החולים הפסיכיאטרי אברבנאל , להיות בדכאון מהשממון המגעיל שהיו משרים עלינו חבורת הזבל והרוע .......
עובדה !!!!!

• תגובה מהירה
  • o
  • אהבתי... עם הזמן גם תאהבי את גילי ליאת
  • 16/06/2013 16:26
  • צפיות97
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן