תודה בר.רותם ממשיכה לחפור נראה עד מתי

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • בר אפשר בקצרה קצת פירוט למה שקרה יעל
  • 21/05/2015 01:55
  • צפיות101
היום מהשעה 7.00 בערב ועד 1.30 בלילה,תודה מראש.הבנתי שהיתה משימה או משהו שהכל התהפך.תודה

• תגובה מהירה
  • תקציר השעות האחרונות מתוך הדוח היומי
    בר
    בר
    מספר הודעות: 1,437
    ותק: 10 שנים ו-3 חודשים
  • 21/05/2015 02:02
  • צפיות85
1:00 - רתם: "אני כועסת על איציק הוא משחק באש"

00:00 - נירו: "בני אדם הם צבועים, שקרנים ואינטרסנטים"

23:00 - הדיירים לחוצים: "צריך לסכם שלא כועסים אחד על השני"

22:00 - "משימת הפוביות" החלה: איציק וסתיו צועדים במסלול איימתי

21:00 - המשימה השניה לעונה: אפקט הפחד
הדיירים מתכנסים בסלון ומגלים שבמרכזו מונחת קופסא מלאה בג׳וקים ופתק. הפעם האח מחליט לעמת את הדיירים עם הפחדים הכי גדולים שלהם: ״האח הגדול חושב שדיירי ה-VIP יכולים לשמש מודל לאומה - אתם תתמודדו עם פחדים שקיימים בכם וגם עם פחדים שלא ידעתם שקיימים בכם", מקריאה רתם את הפתק. לדיירים תינתן האופציה להפסיק את המשימה בכל שלב על ידי לחיצה על כפתור ה״עצור״, המכשול הוא שקיים מספר מוגבל של פעמים שניתן ללחוץ על כפתור זה, מספר שיתגלה רק בסיום המשימה. אם הדיירים יעברו את מספר הפסילות המותר הם יכשלו במשימה ואם לא - ינצחו.

20:00 - סתיו על נירו: ״אני לא אוהב אותו״
סתיו עוד לא נרגע לגמרי מהויכוח עם נירו ואומר לקטיה: ״אני לא אוהב אותו״, ומצהיר שאם המצב ימשך כך הוא בסוף יעמיד אותו במקום. קטיה מנסה להרגיע אותו ולומר לו שהוא לא חייב לאהוב אותו אבל שלא יתן לזה לנהל לו את היום, והוא אומר בתגובה: ״סטלה היחידה שמצליחה להעמיד אותו במקום, כל הכבוד לה״.

19:00 - הגבר המושלם על פי רתם: ״מנשק טוב - גם ענוג וגם 'זולל'״
הדיירים מסיימים לבשל את ארוחת הצהריים ובינתיים בחצר, קטיה ורתם מדברות על זוגיות: ״בא לי חבר חדש״, מכריזה רתם. שתיהן מודות שקשה להן למצוא מישהו שמתאים להן וששני הצדדים יהיו מרוצים. רתם מוסיפה ומפרטת מהו הגבר המושלם לדעתה: ״עדין אך מחוספס, עם זרועות ארוכות ורגליים שמחוברות לקרקע, ושמנשק טוב- גם ענוג וגם 'זולל'״.

מתוך הדוח היומי:
http://www.mako.co.il/tv-bigbrother/VIP-season2/ne...

• תגובה מהירה
  • o
  • תודה בר.רותם ממשיכה לחפור נראה עד מתי יעל
  • 21/05/2015 02:19
  • צפיות76
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה