שירימירי...טהוניה....

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • אתיופית שמתביישת מטהוניה חיה
  • 12/06/2013 22:53
  • צפיות210
אני גאה להיות אתיופית וטהוניה לא מייצגת את העם הזה וחבל שבחרו באחת כזאת ולא באתיופית נורמטיבית עם הנימוסין והעדינות שבהם ולא הוולגריות והברבריות של טהוניה

• תגובה מהירה
  • ללא קשר להיותה אתיופית מדובר בבחורה
    ליעד
    ליעד
    מספר הודעות: 16,777
    ותק: 10 שנים ו-11 חודשים
  • 12/06/2013 23:03
  • צפיות185
לא נורמטיבית בשום קנה מידה. לא ברור כמה ניגודים יש בטהוניה והיא מקצינה את עצמה כל הזמן. היא בעייתית, חסרת טקט, לא אחת שכדאי או רצוי להיות בקירבתה.

2022
  • תגובה מהירה
  • גם בעונות קודמות היו נשים שהיו בוטות וולגריות
    ליעד
    ליעד
  • 12/06/2013 23:27
  • צפיות179
בהתנהגות שלהן, וגם עליהן היה המון רעש ציבורי, לדוגמה ליהי גרינר . אבל טהוניה היא לא משהו שראינו בעונות קודמות. בכלל אם יכניסו מישהי ממוצא אחר והיא תתנהג ככה אז היא תקבל את אותו חוסר אהדה מהציבור.

2022
  • תגובה מהירה
  • אתה צודק חיה
  • 12/06/2013 23:34
  • צפיות128
מאוד עצוב לי שהעם האתיופי מסמס לה(לי זה ברור שרק הם מסמסים) ומתוך סולידריות ולא מתוך מה שהיא מייצגת וזה חבל לי

• תגובה מהירה
  • לא נראה לי שרק האתיופים מסמסים לה
    ליעד
    ליעד
  • 12/06/2013 23:41
  • צפיות139
יש המון אנשים שדווקא רואים את הטוב שבה, וזה לא שאין בה הוא רק נעלם בגלל ההתנהגות. לדעתי יש לה קהל מגוון שמשאיר אותה שם. יש אנשים שצורת הביטוי שלה מדברת אליהם.

2022
  • תגובה מהירה
  • טעוניה לא מייצגת את העדה האתיופית! פולי
  • 12/06/2013 23:55
  • צפיות151
היא מייצגת את תרבות הרחוב, את עילגות השפה ואת הקללות נוסח בית כלא. צריך להסתכל על מה היא עושה וזה לא נעים.

• תגובה מהירה
  • פולי ,נכון מ??????????
  • 13/06/2013 11:15
  • צפיות121
היא מתנהגת כמו שמראים אלימות מילולית של אסירים בבתי כלא מסוימים בעולם,הצופים המומים ומבויישים,זה כוכב התרבות שלנו ושל הנוער????? רוני והאלימות שלו בחוץ,אז מה הקטע?? להמשיך ולתת לה במה??? היא מגעילה אותנו ,להקיא..............

• תגובה מהירה
  • טעוניה כוכבת ריאלטי אולי, אבל בסופו של דבר פולי
  • 13/06/2013 19:09
  • צפיות122
מחכה לה בחוץ מציאות שחורה שהיא לא מתארת לעצמה.
בגלל התקרית עם רוני היא החזיקה מעמד אבל ככל שעובר הזמן זה נמחק. אנחנו הקהל מבינים שהמשחק התקדם והיא תקועה!!!

• תגובה מהירה
  • מה הקשר? אני פולני,אז מה????? מ??????????
  • 13/06/2013 11:10
  • צפיות142
אני מגן על שלי שבעיני היא חולדה רכלנית,בלי עמוד שדרה,מעצבנת וחצופה נגררת כמו איזה עלובה ורק בקטע של ללכלך על גילי שם היא דוברמן ,כמובן כל זמן שהוא לא שומע,עלובה........אז מה אני בעדה בשם העדה?????? מה השטויות האלה?????? טעונרע רעה,לא מתחשבת פגע רע עם פה מלוכלך כמו שלא ראינו עד עכשיו בטלויזיה מעולם,אז מה ההגנה ????? להפך תגנו אותה ותצאו גדולים,כי התנהגות כמו שלה מסלידה ומגעילה

• תגובה מהירה
  • שירימירי...טהוניה.... יסמין
  • 13/06/2013 17:58
  • צפיות116
היא מנהגת כמו אחת שיצאה מהכלא. יריקות לכלוכים איומים וקללות. גועל נפש אני מציעה לכל ההורים לחסום את ערוץ 20 שחס וחלילה הילדים שלהם לא ילמדו להיות כמומ טהוניה מהרחוב. יש לנו גם את שלי שמתפארת בשלושה תארים בפסיכולוגיה....והיא בעצמה צריכה פסיעכיאטר עם תרופות דחוף כדי להבין למה היא הוזה את גילי מולה בכל משפט שלה. שלי מאוהבת קשות בגילי אין ספק בגלל זה היא כל כך משמיצה אותו בכל הזדמנות מאחורי גבו ובפרצוף שלו מלקקת כמו ילדה טובה. היא גם מנסה כבר שבוע שלם יום יום לסכסך בינו לבין דורין. היא צבועה מגעילה ולא פלא שבגיל 36 היא בודדה ללא בעל או ילדים. אף אחד לא רוצה נחש צבוע כמותה בבית. מוזר לי רק שטהוניה אמרה שהיא מתגעגעת לסמים והפגינה ידע רב בין חשיש למריחואנה ואמרה שהיא כבר מתה לעשן...וכל זה מול הילדים והנוער שצופים בתוכנית.... מאוד מעניין אותי אם גילי היה אומר שמתגעגע עשןמ סמים אם לא היו מעיפים אותו בבעיטה באותה שניה מהבית!!! הפקה מלוכלכת וצוות הפקה בזויים.

• תגובה מהירה
  • טהוניה מייצגת רק את טהוניה אריה
  • 13/06/2013 14:30
  • צפיות133
מי שמסמס לטהוניה פוגע בעדה האתיופית כי הי לא משמשת דוגמה

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה