יסמין הצגת את זה בצורה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • טהוניה מבחילה בהתנהגות זולה ומגעילה יסמין
  • 12/06/2013 19:01
  • צפיות113
טהוניה מקללת כמו ילדת רחוב עבריינית ערסית. האח מרשה לה לקלל את מי וכמה שהיא רוצה. אם מישהו אחר היה מתבטא כמותה או אומר שהוא מתגעגע לעשן סמים, ולא דווקא גילי...כל אחד אחר... מזמן האח היה מעיף אותו. אבל כשמדובר בטהוניה מותר לה הכל. יש משתתפים שאני אוהבת יותר ויש כאלה שאני אוהבת פחות. אבל דוחה עבריינית כמו טהוניה אין שם. היא היחידה שממררת לכולם את החיים ותמיד היא נגד ואנטי. היום אפילו ענת אמרה לה שנמאס כבר מהמילים שרק היא מחליטה ואין לה ערך לקבוצה. שהיא אנוכית. זה מזמן כבר לא עניין של לעמוד על דעתה. זה מזמן כבר לעשות דווקא לכולם באנוכיות שרק היא היחידה החשובה. זה כבר מזמן הובן שטהוניה עושה כל מה שבא לה ולא מזיז לה שאר האנשים היא ורק היא ובסוף שוב פעם היא. שלום מלכת אנגליה!!!! גילי היה רודן במשימה שהפילו עליו אבל טהוניה רודנית בחיים שלה ממש. ואין לי ספק שבעתיד היא תכיר את בעלה לעתיד שירביץ לה מכות רצח כשהיא תעשה עליו את המשחקים האלה. כולם שם מהראשון עד האחרון זהב לעומת טהוניה. בושה למדינת ישראל שיש זבל כמותה.

• תגובה מהירה
  • o
  • מזמן לא שמענו את הזבל שאת כותבת לאה
  • 12/06/2013 19:10
  • צפיות97
  • תגובה מהירה
  • יסמין הצגת את זה בצורה הרגוע
  • 12/06/2013 19:10
  • צפיות101
הכי ריאלית שאפשר שאולי גם הטמבלים שמצדדים בה יבינו את כמות הרפש שטהוניה מפזרת על הדיירים כולל הקרובים לה ביותר

• תגובה מהירה
  • o
  • הרגוע ...תראה את לאה חחחחח יסמין
  • 12/06/2013 19:12
  • צפיות101
  • תגובה מהירה
  • o
  • כן מסכנה לאה לא נורא יעבור לה הרגוע
  • 12/06/2013 19:17
  • צפיות109
  • תגובה מהירה
  • נעמה רות גל
  • 12/06/2013 19:20
  • צפיות90
איזה יופי שרות גל מזיזה אותך תמשיכי לקרוא ותתפוצצי...טהוניה לכתר ויסבלו הקנאים.....או שיחנקו בזמן שהאמת מתפוצצת להם בפנים.....איזה שטויות???????????????????????????????????????????????

• תגובה מהירה
  • רות ״הנהדרת״ טל
  • 12/06/2013 19:54
  • צפיות101
אל תשלי את עצמך חמודה, מאנשים כמוך אני לא מתפוצצת אלא רק מרחמת.
לא קל לגלות שאנחנו משדרות על גל אחר - ואוב שכך!
ודרך אגב - האמת מאוד גלוייה - יש סקרים וכידוע לך סקרים אינם משקרים!

• תגובה מהירה
  • נעמה רות גל
  • 12/06/2013 20:03
  • צפיות82
ברור שהסקרים לא משקרים...זו האמת של המדינה שלנו " שנאת חינם " קיימת בכל רגע נתון....ואני לא משלה את עצמי אני מאורגנת בחיים תודה לאל...והגעתי לגילי המופלג בזכות ולא בחסד...את ילדי חינכתי לרעות ושלום כנראה משהו שלא מכירים...

• תגובה מהירה
  • הרבה יעופו לפני טהוניה...רק כדי... יסמין
  • 12/06/2013 19:23
  • צפיות92
כדי שהיא תראה איך לאט לאט היא נשארת לבד בלי החברים שלה.....וכבר אין לה על מי לעשות רושם...או להמשיך לבכות כמה היו החיים שלה מסכנים בלי אוכל....אבל זה כבר לא תופס אצלי. אדם שסבל בעבר שלו יהיה טוב לאחרים. היא כל כך שונאת את העולם סימן שהכל בולשיט ושקרים ןנסיון לרחמים מהצופים. אבל גם הצופים כבר לא מרחמים עליה כי הם רואים כמה רע היא גורמת לאחרים. ואז גם היא תעוף. בבושה.וכמעט שאין לי ספק שכל המודחים הקרובים יהיו מהקבוצה שלה. לאט לאט. ובחוץ יחכו לה המון אתיופים זועמים שהיא ביישה את העדה הנהדרת הזו. השקטה והצנועה....איזה הבדל בינם לבינה. הם כל כך מוסריים שקטים ומחונכים והיא כמו זרע השטן. בחורה בלי אלוהים ובלי דיין שעושה את עצמה מתפללת ותוך שניה ישר מקללת ולשון הרע ומדכאה באכזריות אחרים. המנוע שלה זה שנאה לגילי ושנאה לכל מי שעומד בדרכה. אין לי ספק שבתוכנית היא מכוונת רוע לגילי אבל במציאות היא עושה את זה לאנשים שחיים איתה. אדם שמונע על ידי שינאה מרירות ותסכולים זה אדם נקמן רשע שיום אחד יתהפך עליו כל עולמו ויהיה לו יגון כבד. אדם שלא יודע לסלוח ולחיות בחברה שווה זה אדם אומלל. לפעמים כשהיא משמיצה ומקללת אני מרחמת עליה. רואה אותה בעוד עשר שנים עם ילד או שניים ומכות רצח מבעל שנמאס לו מההתנהגות הזולה שלה. מרחמת עליה.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה