מתנהגת באצילות אל חיות אל בני אדם כבהמות

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • הזכיה הכי בזויה, תמוהה ולא צודקת בתולדות האח הגדול דנה
  • 31/08/2014 09:17
  • צפיות406
אמש, ״זכינו״ לחזות בשערורייה הכי גדולה בתולדות האח הגדול. התחושה שהצופים שלכאורה הם הקובעים התפוגגה ברגע אחד. קהל הצופים, הם בסך הכל ״פיונים״ בלוח שחמט המנותבים על ידי מקבלי ההחלטות שם למעלה. איזה אומץ, לזלזל בצרה הכי בזויה באינטליגנציה של הצופים. מאז עלתה ״האח הגדול״, לא היתה זכיה כל כך תמוהה, לא צודקת ומתסכלת. לאורך כל העונה, היתה תחושה שמשהו שם לא סביר. ההדחות התמוהות, טל התנהלה כבתוך שלה, רמסה (וזוהי מילה עדינה למה שנעשה שם) את לינור בצורה מבישה רק על שלינור לא התיישרה וסגדה לאג׳נדה שגב׳ טל כפתה על בני הבית. ארגנה חרם איום ונורא על לינור. ״הגברת״ רמסה ברגל גסה כל דייר שלא הסכים עם השקפת עולמה.את דורון אהבה כי בחר להתיישר עם טל, אבל הבנו שהוא עושה זאת מטעמים אסטרטגיים מה שלטל היה ברור אך העדיפה אותו כך. העיקר שיהיו כמה שיותר מכוחותיה. אמיתיים או לא! עכשיו אנחנו מבינים איך כל אלו הודחו, אחד אחר השני על מנת לפנות לה את הדרך. רק כשלא היתה ברירה השאירו דיירים שטופלו בבוא הזמן. לגבי אלדד ידעו מה כוחו בחוץ והשאירו לסוף. כנ״ל לגבי לינור, שסבלה מהתעמרות, זלזול וחרם מאורגן היטב על ידי טל. וראו זה פלא, שום התייחסות מצד האח הגדול על החרם המקומם הזה. עכשיו אנו מבינים מדוע היה זה נוח מאוד מצד ההפקה להביט מהצד ולהחריש. בקיצור עשו הכל על מנת ״להכשיר את השרץ״. (כמה סימלי - ״השרץ״!!!!) לסיום, התוכנית מאבדת מאמינותה מעונה לעונה, וכך זה יימשך עד שתשתנה השיטה, וההצבעות יהיו גלויות וחשופות לצופים אחרת נמשיך להיות פיונים בלוח שחמט. הייתי מסיימת בלהתראות בעונה הבאה, אבל אחרי העוולות שקרו שם אני מוותרת..... ולסיום - קוריוז קטן, הכותרת היום ב״ידיעות אחרונות״ - על הזכיה של טל - היא ״בדרך הטבע״ - אז זהו שזה הכל חוץ מבדרך הטבע.....

• תגובה מהירה
  • בחירה מתוכננת רינה
  • 31/08/2014 09:49
  • צפיות184
להוסיף על כל הנאמר על הבחירה הבזויה: כאשר התוכחו את הסרטו של מי להראות וההפקה החליטה, זאת לאחר שאסי עזר אמר בפרוש שהסרט המוקרן ראשון בד"כ הוא הזוכה בגמר...... הם כבר ידעו במי ההפקה בחרה אבל בקשו עוד ועוד לחיצות במאקו...בושה וחרפה

• תגובה מהירה
  • הוציאו את נופר ודנית ראשונות ......
    ליבי
    ליבי
    מספר הודעות: 2,361
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 31/08/2014 21:39
  • צפיות189
כדי שהמעריצים שלהן ימשיכו לסמס לטל.את לינור הוציאו בסמוך לסוף כדי שהמעריצים שלה לא יספיקו לסמס לאלדד!!! הכל מכור הכל שקר!! ארז דיבר על הסקרים כדי לטשטש את האמת.ההפקה לא התכוונה לתת לאלדד לזכות למרות שהוא תמיד הוביל בסקרים בהפרש עצום מטל!!!

• תגובה מהירה
  • את יודעת ליבי,כ"כ הרבה שקר ורמאות בערב אחד יעל
  • 31/08/2014 22:10
  • צפיות268
ניסו ליפות ולהסוות את זה ,אבל לא צלח להם ,אנשים מתקוממים מאד

• תגובה מהירה
  • מזדהה איתך, כבר כמה עונות שיורם זק עושה "שטיק" עלינו פלפלת
  • 31/08/2014 09:52
  • צפיות171
הצופים ומטה את כל התוכנית לכיוון מאוד מאוד מסויים!
כזה שיביא אחריו דיבור ורייטניג וויכוחים סוערים, כדי שיהיה דיבור על התוכנית וישאר מתח באוויר עד לשנה הבאה לעונה הבאה.
הוא רוכב על גבם של המשתתפים שנתונים ל"חסדיו".

• תגובה מהירה
  • ובגלל זה אני ובני משפחתי והסובבים שאני יעל
  • 31/08/2014 10:13
  • צפיות158
מכירה ,לא מסמסים,בגלל נושא הרמאות

• תגובה מהירה
  • o
  • התגובה-לא להתייחס יותר לאח הגדול בעונה הבאה לכולם
  • 31/08/2014 15:53
  • צפיות147
  • תגובה מהירה
  • לדנה,את כ"כ צודקת,שמעתי ממישהו עכשיו יעל
  • 31/08/2014 10:11
  • צפיות169
שגם אם רואים בהפקה הבזויה שאלדד מוביל,מיד מסמסים את הקולות החסרים כדי שייראה אמיתי ומשנים את הזוכה לפי ראות עיניהם,איזה ביזיון לפח הגדול,לא יאומן,אלדד הוביל בכל פורום ובכל אתר

• תגובה מהירה
  • אם לכל אדם היתה אפשרות הצבעה בודדת בכל פעם פלפלת
  • 31/08/2014 10:23
  • צפיות150
ורישום להצבעה, אז הסיכוי להטייה היה קטן יותר, אבל יש כאן בצע כסף מאחורי הכל!
- מצד אחד יש עריכה מגמתית ובחירת ההפקה
- מצד שני אין שקיפות סביב תוצאות ההצבעה
- מצד שלישי ביום הגמר, יש מניפולציה של מתי סוגרים את ההצבעה. סוגרים עוד לפני שמתייחסים באופן זהה לכל הדיירים בתוכנית הגמר.
- ובטח יש היבטים נוספים, כמו שלא עוקפים את חוקי הבית ואין קווים ברורים לאלימות פיזית ומילולית, כמו: "בן של זונה" וכו'.

• תגובה מהירה
  • o
  • הכותרת בעתונים צריכה להיות: הידד לחיות, הפעם זכתה בהמה ! רננה
  • 31/08/2014 10:24
  • צפיות184
  • תגובה מהירה
  • o
  • החיות בשביל ההפקה חשובות יותר מבני אדם/ערכים לכולם
  • 31/08/2014 15:56
  • צפיות134
  • תגובה מהירה
  • o
  • הציבור מטומטם וזה מה מגיעה לו מסמסים עבור אפס מקועקעת מסוממת יעקוב
  • 31/08/2014 10:31
  • צפיות160
  • תגובה מהירה
  • מסכימה עם כל מילה שנכתבה שלי
  • 31/08/2014 10:37
  • צפיות172
אישה גסת רוח, תוקפנית, אלימה, מקללת בלי הפסקה, חושבת שהיא האדם הכי חכם בעולם, מכוערת עם שיניים צהובות, שתלטנית ללא גבולות, עם אג'נדה מזוייפת, מכתיבה לסובבים מה לחשוב, מה לעשות, נדחפת לצלחת של כולם, בושה למין האנושי.

אם זאת ה"זכייה", אין מה לראות את התוכנית יותר, ובוודאי שלא
להצביע ולבזבז כסף לריק.
אישה צבועה ששום דבר ושום השקפת עולם לא עומדת מאחורי הדיבורים המלהגים שלה .

• תגובה מהירה
  • איך היא קיבלה את אליאב בקריאות "בן של זונה" וכולם פלפלת
  • 31/08/2014 10:43
  • צפיות228
קיבלו את זה, בינהם אליאב בעצמו. איך?
רק אתמול ראיתי את זה!
בן אדם נכנס לבית והיא קוראת לו יא בן של זונה יא בן שח זונה וצורחת כשהוא יורד במדרגות, ראו אתמול, יא בן של זונה?
מה זה? איך הדיירים בכלל התקרבו אליה ודיברו איתה? מה זה?
זה פשוט תת רמה של אנשים והפקה!
תוכנית מאוד מאוד מתיימרת, הרסנית ויש בה הונאה ציבורית גדולה!

• תגובה מהירה
  • o
  • מתי זה היה לא ראיתי
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 31/08/2014 15:13
  • צפיות156
  • תגובה מהירה
  • o
  • ביום כניסת הדיירים לבית האח, עם הירידה במדרגות פלפלת
  • 31/08/2014 20:15
  • צפיות185
  • תגובה מהירה
  • o
  • העיקר שאת אלעום אליאב אחריו אחי עשו ללינור לכולם
  • 31/08/2014 15:55
  • צפיות186
  • תגובה מהירה
  • עוד דבר חשוב,ביום רביעי ,כנכנסו ארז טל שרון
  • 31/08/2014 16:30
  • צפיות199
ואסי עזר לבית האח הגדול,ארז טל אמר לדיירים וכמובן פנה אלינו הצופים "הזוכה זה לא מי שאתם בטוחים",ועכשיו ברור שהכל היה סגור בעניין בחירתה של טל.גם אתמול מצפיה בערוץ 26 נקרא כל דייר לחדר האח הגדול בפעם האחרונה,כל דייר נכנס כ-5 דקות,טל נכנסה אחרונה וראו זה פלא היא שהתה בחדר למעלה מחצי שעה,ואני חותמת לכם ששם כבר הודיעו לה על כך שהיא זוכה כי כשיצאה מהחדר זאת הייתה טל אחרת.עכשיו ברור כי ביום שבת בשבוע שעבר בעלה ובנותיה ביקרו בבית האח הגדול וגם היה מפגש ביניהם,אבל ההפקה טוענת שזה היה ארז טל ושתי בנותיו.דבר אחרון למה אתמול סגרו את הקווים בלי התרעה ומיד,חיכו שההפקה תמשיך לסמס לטל וברגע שראו שהמיסרונים מספיקים לעקוף את אלדד סגרו מידית,באף עונה לא נסגרו הקווים.לי היה ברור שלא ייתנו לבחור ימני ועוד מתנחל לשעבר לזכות,את זאת ראינו ביום רביעי בתוכנית בערות 2,זאת הייתה עריכה לטל נטו,כמובן שלא היראו קללות,חיקויים שלה על לינור בחדר האמבטיה,הריכולים רק נופת צופים ראינו ממנה.מי ששם לב מיום רביעי היא הפסיקה כמעט לרכל,התפייסה עם לינור וליקקה לכולם,כי כך הורה יורם ז'ק הנוכל.אני מצטערת שהשנה שוב סימסתי לאלדד,הבטחתי לעצמי לאחר ניצחונו של קוטי שיותר לא אשתתף בהצבעות ובכל זאת נפלתי שוב.לדעתי הם הפסידו בכך שהיטו את התוצאות לבחירת ליבם,כבר לא נאמין להם ולדעתי הרייטינג יירד.אני רק פוחדת שהזיכרון שלנו קצר ונשכח זאת במהרה ושוב ניפול למלכודת הפח הגדול והשיקרי.

• תגובה מהירה
  • הכל נכון מאד.אני לא סימסתי,אבל בני משפחתי יעל
  • 31/08/2014 19:59
  • צפיות153
סימסו לאלדד,וכולם בהלם שטל הבהמה זכתה שלא ביושר

• תגובה מהירה
  • o
  • אולי היא יודעת משהו שאנחנו לא יודעים רננה
  • 31/08/2014 16:59
  • צפיות151
  • תגובה מהירה
  • דנה ,אני מסכימה עם דברייך ואוסיף שהפיונים
    ליבי
    ליבי
    מספר הודעות: 2,361
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 31/08/2014 21:33
  • צפיות148
בראש וראשונה היו הדיירים.אותם הם תמרנו ועליהם הם עשו את המניפולציות כדי להגיע לתוצאות ה"רצויות".העונה הם ביזו את הדיירים כשהכניסו אותם כ"ניצבים" לגברת טל.אני מקווה שהם יסיקו את המסקנות האלה ויעזו לדבר על זה במדיה.אני מתנחמת בעובדה שלינור הגיעה לגמר ולמקום די מכובד למרות החרם שעשו עליה.אני גם בטוחה שעוד נשמע על סכסוכים בין טל לתנועה על הכסף.הם רוצים שתתרום את הכסף לחוות החופש והיא כבר רמזה שתתרום מעט ואת השאר תשמור לבנותיה..איפה שיש כסף יש מריבות....נחיה ונראה...

• תגובה מהירה
  • מתנהגת באצילות אל חיות אל בני אדם כבהמות שיבי חביבי
  • 03/09/2014 02:47
  • צפיות119
מה יש לומר אלימה לא נעימה פוגעת בלי הכרה בכל מי שלא בא לה טוב בעיין. צועקת מקללת ובלתי נסבלת. כל מי שהתחבר איתה עשה זאת מפחד ומרצון לא לצאת מהבית.

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה