צער בעלי חיים חיוב להתערב

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • כמה תובנות משתי סצנות שראיתי אתמול והיום... גבי
  • 21/08/2014 12:36
  • צפיות129
1. אתמול יצא לי לראות את טל , נופר ודנית וגם את אחי מפציע פה ושם ופשוט הוכיתי בהלם מרמת הרישעות כשהם טחנו עד דק את לינור. הלעג האכזרי שלהן על כל פיפס וכל תנועה של לינור ,החיקוי העלוב של נופר על שפת הגוף שלה , ועוד כהנה וכהנה - פשוט משועממות ומחפשות את המצלמות כל הזמן גם אם התוצאה לא מחמיאה לאישיות שלהן. מה שיצא מכל השיחה המבחילה שלהן זה הפוך על הפוך: הן פשוט נותנות ללינור זמן מסך גם היא אינה שם. אין לי כלום מכלום בענין של לינור אבל אני מעריך את היותה חזקה ונחושה ואת ההתעלמות האצילית שלה מהדריסה של "שלש הגרציות" פלוס אחי הסמרטוט , ובכל מקרה התוצאה היא רק לטובתה של לינור, כי כל זה רק מקטין את רביעיית הרכלנים ומעצים אותה. אם הם היו יודעים את זה אולי היו קצת סותמים. בקיצר: לינור מעוררת התפעלות , הרי לא כולם היו מסוגלים להתמודד עם חבורת רשע כזאת ולינור מצליחה. אגב, נראה היה שטל הרגישה שכל ההשמצות האלה והשיח הארוך עליה - בהחלט יכול לגרום לקהל לראות את לינור בקטע הזה כ"אנדרדוג" ומשום כך דווקא להיות בצד שלה. אחרת למה היא אמרה לבסוף להפסיק לדבר על לינור כי זה רק גורם שבעצם מתייחסים אליה ושמים אותה במרכז . החבורה הזאת פשוט יורה לעצמה ברגל - במקום שיורידו עכשיו הילוך.

2. לפני כמה דקות ראיתי את אלדד מראיין את אחי, ובין היתר כנשאל אחי מה הוא עושה עם הלחץ לקראת הגמר הוא אמר שהוא הולך לשרותים "לנקות הכל". הבחור פשוט מבחיל : זו לא הפעם הראשונה שהוא מדבר על לכתו לשרותים , למה זה צריך לעניין מישהו? הרי זה דבר אישי ומוצנע. הוא לא מפסיק גם להפליץ בקול ולהסריח את המקום, כפי שכבר שמענו בעבר את טל אומרת לו: "די, אולי תפסיק כבר , מסריח פה" והוא עונה : "מה אני יכול לעשות? כבר הייתי בשרותים". זה סותר את אישיותו "העדינה והמתחשבת" של אחי כפי שאוהדיו רואים אותו?? ממש לא. הבן אדם פשוט דוחה.

מאד מקווה שהינשוף יעוף במוצ"ש וייקח איתו את נופר שתפסה ביטחון עקב "אהבתה" הזמנית של טל אליה , היא לא מפסיקה לדבר, לצחקק , לרכל ברישעות ולהוציא את הארסנל שבה . כל זה שבוע לפני הגמר. מגעיל !!!

• תגובה מהירה
  • o
  • קינאה ו שינאה העבירה אותם על דעתן גל
  • 21/08/2014 13:14
  • צפיות89
  • תגובה מהירה
  • o
  • גל, העיתוי לא מקרי,הם רועדים מההדחה...
    ליבי
    ליבי
    מספר הודעות: 2,361
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 21/08/2014 14:49
  • צפיות68
  • תגובה מהירה
  • חחחחח דן הנמושה כזה אפס רננה
  • 21/08/2014 13:25
  • צפיות85
וטיפש העקרב הצהוב ,הפודל של טל הבהמה,מה לא נאמר עליו הוא סתם בלום יכס טפי על החלאה ואתה דן גרמת לי לצחוק כתבת את זה כל כך יפה שממש אני בוכה בגלל לינור חייכתי קצת נראה לי שדנית ואחיפחי יצאו זה יפה בקשר ללינור זה טובה גדולה אבל אני מעדיפה את טל ונופר המסוכנות שגוררים את הנמושה והסמרטוט.

• תגובה מהירה
  • צער בעלי חיים חיוב להתערב גל
  • 21/08/2014 13:35
  • צפיות79
מפני שטל לא מטפלת בפודל שלה ומאכילה אותו רק חרה. חייבים להוציא את הכלבלב המסכן מהבית.

• תגובה מהירה
  • מצידי שינעלו את העונה כבר עכשיו...
    ליבי
    ליבי
    מספר הודעות: 2,361
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 21/08/2014 14:09
  • צפיות65
שיתנו את המליון ללינור וזהו!!! אבל כנראה שאלדד יזכה...

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה