טל רוצה להתנקם בדנית ולהכאיב לה...

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • למה טל שונאת כל כך את לינור
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 19/08/2014 16:28
  • צפיות156
ומעדיפה את נופר

• תגובה מהירה
  • אני רואה את הויכוח בינהן
    מור מור
    מור מור
  • 19/08/2014 16:32
  • צפיות128
ועדין טל לא עונה ללינור למה היא לא מעדיפה אותה בתור בת אדם

• תגובה מהירה
  • נופר הכי אגואיסטית בבית הזה וטל חברה שלה! פלפלת
  • 19/08/2014 16:56
  • צפיות145
טל פשוט שחקנית.

• תגובה מהירה
  • כי טל אוהבת רק אנשים שמתיישרים איתה. קשה לה עם דנה
  • 20/08/2014 17:32
  • צפיות116
אנשים שיש להם דעה משלהם. נופר מתאימה לה.......אבל רק לצורך התוכנית..... אח״כ? שלום ולא להתראות....

• תגובה מהירה
  • טל מעדיפה את נופר על פני לינור מהסיבה הפשוטה - דנה
  • 19/08/2014 17:14
  • צפיות155
שאת נופר היא מצליחה ״לערבב״ ולהשלות דבר שנופר לא ממש מבינה. היא יודעת שעדיף לה לשמור את נופר קרוב אליה. נראה לכם, שנופר היתה הבחירה שלה לחברה בחוץ? אצל טל הכל מחושב! עדיף לה שנופר תהיה מכוחותיה שלא תיפול אצלה בפה. הרי נופר עצבנית וכך יש לה שקט בגיזרה הזו. לגבי לינור, היא לא יכולה לה. לינור עם עמוד שידרה, דעתנית, לא מתחברת לכל אחד וטוב שכך. לינור היא כל מה שטל לא! לינור פעילה למען ישראל, בחורה חכמה ובנוסף גם מאוד מצודדת. כל מה שטל לא! כאישה טל מאוד מוזנחת, וולגרית, וגסת רוח ולכן לינור מעוררת אצלה את כל השדים האלו. טל אוהבת ״יס מנים״ לידה. רק כך היא יכולה לשלוט בהם. ומהר מאוד הבינה שלינור לא כזו. טל מנסה בכל כוחה, להציג את לינור כבחורה שיטחית שרק המראה שלה מעניין אותה. למי שיודע כבר, לינור אומנם בחורה יפה ומצודדת אך רחוקה מלהיות שיטחית, הבחורה פועלת למען ישראל, מתנדבת בארגונים שונים ו״חטאה״ היחיד שהיא נאה ולכן טל מנסה ״להוריד״ אותה בכל הזדמנות. למי שמבין ענין, אפשר להיות אדם אטרקטיבי חיצונית וגם אדם נעים, חכם ותורם וזוהי לינור. לכן לטל קשה עם לינור. פוחדת שחלילה הקהל יעדיף אותה. ואכן אני מעדיפה את לינור בגדול!!!!!

• תגובה מהירה
  • לינור למען ישראל וידאו מצורף
    מור מור
    מור מור
  • 19/08/2014 17:24
  • צפיות144

• תגובה מהירה
  • o
  • לדנה כמוני כמוך ואין לי להוסיף פרשת נכון תהל
  • 19/08/2014 17:48
  • צפיות103
  • תגובה מהירה
  • טל רוצה להתנקם בדנית ולהכאיב לה...
    ליבי
    ליבי
    מספר הודעות: 2,361
    ותק: 9 שנים ו-8 חודשים
  • 19/08/2014 21:47
  • צפיות150
לכן התקרבה לנופר..לטל יש אגו פגוע מהזנחת ההורים שלה שעזבו אותה מגיל צעיר [אני מבינה שהיא הייתה מרדנית] היא טיפלה בעצמה ולא היה לה בית יציב.לכן אין לה חמלה לאנשים,רק לחיות כנועות שלא יכולות לענות לה ולהתנגד לה!! היא לא מדברת על "הרגשות" של חיות הטרף כלפי בני אדם!!

• תגובה מהירה
  • ליבי, סגרת לי את הפינה לגבי המהות של טל, ההתנהלות שלה פלפלת
  • 19/08/2014 23:36
  • צפיות128
אפילו על בנותיה שלה טל מדברת בטון מוזר ולא אישי ולא ממש רחום. כל פעם שהיא אומרת הבנות שלי, הטון דיבור שלה צורם לי מאוד.
אין עדינות בשפה שלה כלפי הבנות שלה עצמה, אז כלפי אנשים זרים.
על אנשים מהתנועה שלה היא מדברת בשקיקה יותר מעל בנותיה.
כנראה שבאמת האגו שלה פגוע חזק מהתנהלות הוריה בילדותה ויש לה איזה שנאה סמויה כלפי מי שהיא לא יכולה "לאלף"!
כלפי מי שהיא לא מצליחה לאלף או "לקנות" לתוך חייה, כפי שהיא לא יכלה להרשים אז את הוריה מספיק כדי שכביכול ישארו יחד בבית.
היא נמצדת לחבורות מזדמנות כי כנראה בילדותה היא נצמדה כל פעם לאחות אחרת שלה, הרי גם האחיות שלה חלקם עזבו את הבית בגיל 15.
אין ספק שהוולגריות שלה נובעת ממקומות של אטימות, ככל הנראה האטימות הזו הצילה אותה בילדותה מחייה.

• תגובה מהירה
  • o
  • פלפלת,אני מסכימה איתך...
    ליבי
    ליבי
  • 20/08/2014 00:58
  • צפיות89
  • תגובה מהירה
  • o
  • טל מנסה להשפיל את לינור ולכן לא עונה לה..
    ליבי
    ליבי
  • 19/08/2014 21:35
  • צפיות157
  • תגובה מהירה
  • בגלל שלינור יפה ונשית אחת שיודעת מםה היא רוצה גל
  • 19/08/2014 17:39
  • צפיות141
טל ניראת כמו אלו שהמשטרה מפרסמת את התמונות שלהם בתור דרושים. טל ניראת כמו לןח מודעות אין בה שום דבר נשי ועדין דיבור של אחת שעבדה בכביש וישבה עשר שנים בבית סוהר. אלא שאוספים נדבות מתלבשים יותר יפה ממנה. בקיצור בהמה גסה ומגעילה.

• תגובה מהירה
  • טל "בסדר" עם נופר בגלל כמה סיבות.
    ליבי
    ליבי
  • 19/08/2014 21:32
  • צפיות120
טל "חטפה סטירה" מדנית כשדנית חזרה לדבר עם שנוא נפשה אליאב.נופר לעומתה התרחקה מאליאב וע"י כך הזיקה לו [זה מה שרצתה להשיג עם ה"ניחומים" לדנית] שנית,היא לא עמדה על רצונה בקשר לבשר כמו לינור.טל מרגישה ש"הכניעה" את נופר.לינור לא מוכנה להתכופף לטל וזה משגע אותה!! שלישית טל בניגוד ללינור, מבוגרת, מכוערת, לא שולטת במצבי הרוח שלה ומזגזגת בין הדיירים [מה שלינור לא עשתה] וזה כל הסיפור....

• תגובה מהירה
  • o
  • הבחנה חדה ,ותאור מדוייק
    מהיר
    מהיר
    מספר הודעות: 1,131
    ותק: 10 שנים ו-9 חודשים
  • 20/08/2014 02:31
  • צפיות143
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה