אתם חייבים לקרוא את התגובה הזאת

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • תגובה ארוכה שמישהי כתבה על דנית
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 17/08/2014 20:49
  • צפיות233
הפריע לך מאוד כאשר דנית שוחחה עם טל או דייר אחר, הרחקת אותה מהם. דנית נשארה נאמנה לך והאמינה לך. לפתע נכנסו הדיירים החדשים ואתה קפצת על נופר, חיבוקים נשיקות ודנית מצידך שתרגיש עם איך שבא לה. אני צפיתי כל העונה האם אתה חושב שאתה חבר אמת? אתה ראית בחורה מרוסקת בוכה, קשה לה לצאת מהמיטה וכשהיא מדברת אליך ואתה לא אוהב את הסגנון, אתה צועק לה" סליחה שלא התאהבתי בך" ליד כל דיירי הבית. אליאב אתה בכלל הבנת מה עבר עליה אחרי המשפט הזה? כנראה שלא, כי אתה לא התחרטת ולא ביקשת סליחה, היית בשביל נופר, שגם היא עזרה לך מאוד לדכא את דנית, לרדת עליה וכוון אותה למדרגות. דנית הצליחה בלעדיך ואפילו התנהלה בבית כמו שצריך. לפתע הגחת ממקום לא מובן ומבקש לשוחח עם דנית. אמרת שהיא בכתה אז רצית לדבר איתה. אליאב אני לא מאמינה לך כי כמו שדנית אמרה "למה עכשיו נזכרת"? ובצדק האם קודם לכן דנית לא בכתה? התשובה היא כן, אבל אותך זה לא עניין. בתגובות פה יש המון ביקורת על דנית, מאשימים אותה , ביציאתך מהבית. אני בטוחה שאתה לא מאמין שהיא אשמה היא לא הכריחה אותך לנהל איתה שיחה לאחר החתונה ולהתפייס עימה, זו הייתה ההחלטה שלך. תפסיקו להשמיץ את דנית היא בחורה טובה, איכותית , אין בה רוע. היום נשאלה מרטין מי מדיירי הבית הוא צנוע מרטין נתנה רק שם אחד דנית, הצופים יודעים זאת היא באמת בחורה צנועה מאוד.. מההורים של דנית אני מבקשת אל תעבירו עליה ביקורת, יש לכם ילדה טובה מאוד אינה אוהבת שמעבירים עליה ביקורת. גם לי יש 2 ילדים ומניסיון הילדים יצאו טובים ומלומדים כאשר הם החליטו להצליח, למרות שקשה לנו כהורים לא להגיב אני למדתי בדרך לא קלה, שהילדים צריכים להגיע למסקנות האלה בעצמם. דנית תחזור הביתה תעודדו אותה, בסך הכל הייתי רוצה ילדה כמו דנית

• תגובה מהירה
  • אתם חייבים לקרוא את התגובה הזאת
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 17/08/2014 21:18
  • צפיות100
אני בהלם מהאמא שכתבה את התגובה על דנית ואליאב

• תגובה מהירה

מקרא סימנים