עוד

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • מעריצי אליאב
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 17/08/2014 00:59
  • צפיות98
אליאב היית ענק. התוכנית נועדה לך. עשית את התוכנית. הארת את המסך ביופייך. היית הכי מחוזר הכי מסקרן הכי יפה הכי איניטגנט. בחור נעים שכיף לשבת במחיצתו. אין עליך המצלמה אהבה אותך ואנחנו גם. העולם ניפתח בפניך ובגדול. תצליח חבר יקר ואתה תצליח בענק. ושוב אוהבים אותך מלא.
מבחינתי התוכנית הסתיימה כעת. תודה שהינעמת לנו ימים ולילות . עכשיו אפשר ללכת לישון מוקדם יותר חחח. צי'ף אוהבים אותך. כי אין עליך.
אליאב הנשמה אתה גדול... דע לך שבלעדיך התוכנית לא אותה הדבר ... דנית פשוט הרסה לך ההתעלקות שלה הייתה אובסיסבית .. אני לא מאמינה איך היא נשארה כל השהות שלה בבית וההתקדמות שלה במשחק זה בזכותך....אהבנו מאוד את השיחות שלך את האנטלגנציה והפאן שלך אתה ענק....דע לך השיחות שלך עם נופר היו מדהימות חבל מאוד שדנית הרסה בניכם... מקווה מאוד שתנסו בחוץ.... שתצליח בכל מה שתבחר ואל תתייחס לאנשים קטנים שיודעים לתת ציונים דרך מקלדת... אתה גדול... אוהבת
חבל יכולת להגיע רחוק היית הפבוריט שלי ,אני מאחלת לך שתהיה מאושר ושלם עם עצמך,ואולי נופר היא התרופה שלך איתה אין קונצים דנית הייתה יותר מידי בשבילך ,אולי עכשיו היא נשארה לבד לפחות הנפש שלה תתרפה.
אליאב אתה מקסים אהבתי ואוהבת אותך מאוד בגלל טוב ליבך נקלעת לשגעון של דנית שבטוח כשתתחתן תשים לבעלה GPS על תתיחס לתגובות המשך להיות כמו שאתה בהצלחה
ממש הצגה אליאב הודח ודנית הצימרון הזאות נישארה אליאב נופר בישבילך חזקה ועומדת על שלה זה חשוב היא לא תוותר לך וכנראה זה מה שאתה צריך

• תגובה מהירה
  • עוד
    מור מור
    מור מור
    שם: מור
    מספר הודעות: 9,694
    ותק: 10 שנים ו-8 חודשים
  • 17/08/2014 01:00
  • צפיות65
פשוט עצוב לראות שבחורה כמו דנית נשארה והוא יצא היא מיררה לו את החיים כולנו כצופים ראינו את האובססיה הזו מול המסך בצורה חולנית כולנו ראינו את המניפולציה הרגשית שהיא עשתה עליו את המסכת עינויים שהיא עשתה לו את כל האנרגיה שלו הוא שם בבית עליה לשיחות שלה ולבכי היא הביאה אותו לבחוץ כמו גדולה הבחורה שחקנית ברמות על !! חבל שרק אנחנו כצופים ראינו את מה שהיא עשתה לך ולא הצלחת לראות ולעצור את הדבר המזעזע שהיא יצרה עבורך ..מי שבאמת עם רגש זו נופר מזל שיש תוכניות שיהיה המןן הצלחה בהמשך

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה