אם שמתם לב ענת לא מדברת עם טהוניה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • ויקטור אור
  • 10/06/2013 11:45
  • צפיות120
אמרת שטהוניה סלחה לדור ללאון ועוד ולגילי לא שאלתי למה בדיוק היתה צריכה לסלוח להם אולי היא צריכה שיסלחו לה היא מסוכסכת עם עצמה בסדר מצדך שתקום מאוחר ולכן יקנסו בסדר מצדך שתגיד לענת שאינה צריכה אף אחד בבית רק את ענת ואבי וגם עליו מרכלת מי מקרין נועם שעשוע וכיף בטח לא טהוניה ואוהביה אלא גילי פאו. לאון ודור כיף לראותם על המסך טהוניה בן אדם שלילי וזאת דעתי היא אנטי הכל פתאום התחילה לקרוא בתנך אולי הבינה שרק אלהים יעזור לה ממש לא נעים לי לדבר כך אבל זה מה שהיא מפגינה וממה שראיתי יש לה בעיה וכנראה לא רק בבית הלוואי שאני טועה

• תגובה מהירה
  • o
  • אם שמתם לב ענת לא מדברת עם טהוניה יסמין
  • 10/06/2013 13:44
  • צפיות100
  • תגובה מהירה
  • אור ויקטור
  • 10/06/2013 14:53
  • צפיות92
אני לא אמרתי שהיא סלחה להם או הם לה, מה שאמרתי שהיא ישבה איתם לשיחה לנסות להלבין דברים אפילו אם פאולינה שלפי דעתי שונאת את טהוניה ורוצה אותה מחוץ לבית אך ורק שהיא מהווה לה תחרות מטומטמת של מי היפה של הבית שלפי דעתי שניהם מגעילות מבפנים... אכשיו לגביי טהוניה היא לפחות מודעת למה שהיא וכמה פעמים אמרה שהיא לומדת הרבה על עצמה ומודעת ומנסה לשנות את המגרעות שבה... לעומת זאת גילי רק מנסה כול הזמן להצדיק או להכחיש את הגזענות והגועל שבו. הוא תמיד צודק הוא ממש טלית שכולה תכלת... תראה אור בסופו של דבר זאת תוכנית שההפקה בה מוציעה בכוונה את השד הרע שבכול אחד ואחד. שלא תבין אותי לא נכון אני רואה את השטויות של גילי ואני נקרע מצחוק. וברגע שאני רואה אותו פותח את הפה שלו בריב אם זה אם טהוניה או לבנה או ביז`ו אז זה להקיא עליו..הוא לוקח את זה למקומות שהיא אפשר לחזור מהם, זאת הסיבה שאבא שלו עף מהתוכנית ואם לאון ודור לא עוצרים אותו מלפתוח את הפה אני לא נותן לא שבוע בבית...

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה