את צןדק

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • האח הגדול זה משחק מכור גרגמל
  • 09/06/2013 23:43
  • צפיות346
במאקו מסננים המון תגובות שקשורות לטהוניה הסודנית אין יום שהיא לא מנבלת את הפה עשרות פעמים במילים הכי גסות, זה מעניין שהעיפו דיירים מהתוכנית בגלל קללות הרבה פחות גסות כולל את מיילי האבא, אםילו את המסימה האח הגדול שינה רק בשביל טהוניה, גועל נפש של ההפקה

• תגובה מהירה
  • גרגמל ויקטור
  • 10/06/2013 00:01
  • צפיות166
מכול מה שכתבת צדקת בדבר אחד והוא השם שבחרת לעצמך... לפי ההערה של הסודנית אתה בטוח יוצא בית מיילי... אין מה לעשות גזען הוא גזען, אני רק מקווה שביום הדין שלך לא יחזירו אותך בעוד גלגול למקומה של המסכנה הזאת טהוניה ושתעבור באצמך את אותו מסלול חיים שלה... אתה לא אוהב אותה, זה בסדר... אבל למה סודנית למה שחורה למה ליפגוע בבן אדם בצורה כזאת. סכסכנית מגעילה סתומה וכו.... זה לא מספיק לכם
שאלוהים יסלח לכם

• תגובה מהירה
  • o
  • הזבלים נושא
  • 10/06/2013 06:01
  • צפיות163
  • תגובה מהירה
  • את צןדק נושא
  • 10/06/2013 06:06
  • צפיות154
אח הגדול זה ממש התעללוית אח הגדול אתה השפלת את טהונה ושחקת ברגשות שלה כשיא מקשת שתתלבשים כמו משרתת כדאי לשרת את הבמה גילי ולהצחיר שהיא אוהבת אותו אחר מה שהוא אמר לה ואבא שלה התעללת בה נפשת

• תגובה מהירה
  • איו ספק שההפקה לטובת טהוניה שגסה ומקללת יסמין
  • 10/06/2013 08:01
  • צפיות146
טהוניה מקללת עשרות פעמים ביום. ולא רק את גילי. כל מי שמתנגד למשהו מדעתה ישר חוטף צרור קללות וגם איומים. כמו שאמרה על דור אראה לאפס הזה מי אני. או כמו שאמרה לדנה סתמי או שאהפוך לך את הפרצוף תוך כדי שהיד שלה כאילו עומדת להרביץ. על גילי אמרה בא לי להכניס לו אגרוף בפרצוף. באף אבל שידמם על הריצפה. על כולם היא אומרת תמיד שלא יכנסו לי לפה למה הם יצטערו. היא גם היחידה שמדברת על גזענות. היא ורק היא הגזענית בבית שמנסה בכוח לנצח במשחק בעזרת סטיגמות גזעניות. הם תמיד מראים את גילי כשאומר מ שהו... אבל לא מראים כמה טהוניה מקללת ומאיימת כל הזמן. המשחק מכור.

• תגובה מהירה
  • גרגמל כנס בהם מתנה...
  • 10/06/2013 11:23
  • צפיות155
גם אני כתבתי את מה שראתי משחק מכור בכתה לא ושינה את המסימה גועל נפש בושה וחרפה כול העם לא סובל את ההתנהגות שלה משהו לא מתדר לי אך משאירים אזה רוע עם הפסל בלי לבקות ומדברים על גילי נו באמת ככול שידברו ולבנתיים הוא המוביל הגדולללללל אחלה יום

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה