לדנה אין לי מה להוסיף כל אות ומילה שכתבת

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • טל ממש רגישה לסבל בע"ח , לפחות אם היא תזכה 132436
  • 08/08/2014 12:15
  • צפיות155
היא תעשה עם זה למען מטרה טובה ולא אגואיסטית כמו שאר הדיירים, היא מתלהטת כי הוא מסורה להגן על חיות מסכנות . ועובדה שכל העונה היא היתה הדיירת הכי פחות אגואיסטית מכולם. תמיד למען האחר. ונא לא להשמיץ, זו דעתי, אתם לא חייבים לאהוב את טל, למרות שהיא הכי אמיתית בבית.

• תגובה מהירה
  • להיות אמיתית זה יפה, אבל מה שפחות יפה ומכוער דנה
  • 08/08/2014 13:14
  • צפיות144
זה הזלזול שלה בבני אדם. למי היא פחות אגואיסטית ? לחיות? מה עם בני אדם שהיא חיה בקרבם? זה לא חשוב? אפשר להיות אמיתית ועדיין להישאר בן אדם. מבחינתי, בן אדם שאין לו כבוד לאדם מולו, תהיינה דעותיו אשר יהיו הוא לא בן אדם. ולאשר מה תעשה עם הכסף אם תזכה, את באמת פתי, את באמת חושבת שכל הכסף ילך להגנה על החיות. טעות מרה בידך, הגברת מספרת בעצמה על מצוקה כלכלית ושאין לה בית משלה. את באמת צריכה להיות נאיבית אם את מאמינה שכל הכסף ילך רק למטרת הצלת החיות. כרגע זה נוח לה להציג את זה כך.

• תגובה מהירה
  • יכול להיות שאם היא תזכה היא תפריש חלק לעניין הזה 132436
  • 08/08/2014 15:09
  • צפיות136
וחלק תיקח לרווחתה, כמו שאמרתי - אנחנו לא מכירים את הנפשות האמיתיות מאחורי הדירים, היא נראית מאוד חדורת מטרה לזה. יכול להיות שאת צודקת , אבל לפי ההתנהלות שלה בבית, גם אם היא מאוד בוטה, היא עדיין מאוד אמיתית וזה מה שחשוב.

• תגובה מהירה
  • o
  • יותר חשוב שתהייה אנושית ולא תתבהם ... ליבי
  • 08/08/2014 22:44
  • צפיות109
  • תגובה מהירה
  • לדנה אין לי מה להוסיף כל אות ומילה שכתבת תהל
  • 08/08/2014 18:20
  • צפיות130
בקשר לטל נכונות ואת רואה דברים באור הכי אמיתי ונכון .ושמעתי טבעונים שלא נוגעים בבשר ושונאים את טל יען כי אומרים שהיא מקלקלת להם בצורת ההתלהמות שלה שיוצרת דווקא .טל לא מדברת היא תוקפת ולא נעימה .

• תגובה מהירה
  • o
  • דנה,חסכת לי הקלדה....את ממש מדייקת!!! ליבי
  • 08/08/2014 22:52
  • צפיות128
  • תגובה מהירה
  • o
  • הכל טוב ויפה עד הצרחות והדיבור המגעיל והפוגע יעל
  • 08/08/2014 16:06
  • צפיות112
  • תגובה מהירה
  • דולי,עם כל הכבוד,אנחנו בני חורין, ליבי
  • 08/08/2014 22:50
  • צפיות133
שחיים במדינה דמוקרטית.את חפשייה לסגוד ולאהוב את הבהמה הגסה שקוראים לה טל..[יש לי כלבה יותר מקסימה מטל...]אבל לבקש מאיתנו לא להשמיץ אותה זה לא הגיוני.אין בכוח....

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה