צודק במיליון אחוז!

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • טהוניה רעה שקרנית עלובה כנסו ... משה
  • 09/06/2013 14:13
  • צפיות256
כמה את יכולה להגעיל אותנו כיבו לה את הגז של המטבוחה לא החליפו לה סדינים בשבוע הריאשון מהתחלה כשירדה במדרגות לדעתה קובצה של אנשים לא קיבלו אותה יפה ראיתי את השנאה שלהם בענים היא אומרת לענת גנבו לה את הסיגריות על מי את באה לעבוד אנחנו רואים את כל התמונה גם את הנשיקות ששלחת להפקה מהמקרופון של ענת לדור היא אומרת הקללות היו להפקה לא לדירי הבית שקרנית מדופלמת

• תגובה מהירה
  • o
  • נועה תדלקי את האופנע ותני גז גז תתקדמי משה
  • 09/06/2013 15:10
  • צפיות142
  • תגובה מהירה
  • o
  • משה תרד מטהונה נועה
  • 09/06/2013 15:23
  • צפיות154
  • תגובה מהירה
  • קודם זה טהוניה אני מגיב על מה שקורה באמת . משה
  • 09/06/2013 18:53
  • צפיות135
נועה את תוקפת פה אנשים באופן אישי למרות שאת לא מכירה אותם אנחנו מגיבים כלפי אנשים בתכנית מה שראות ענינו אנחנו רואים את האמת את יכולה לאהוב את מי שאת רוצה זה לא משנה אתיופי גרוזני ערקי אני בעד בני אדם תודה נא להגיב נ.ב נועה בלי שגיאות כתיב כי לא מבנים מה את כותבת

• תגובה מהירה
  • o
  • ליללכ אסתר
  • 09/06/2013 15:16
  • צפיות142
  • תגובה מהירה
  • תמרה ונועה אור
  • 09/06/2013 15:06
  • צפיות138
מצער מאוד שאתן מצדיקות התנהגותברברית וולגרית ומטורפת כמו של טהוניה כך תרצו שילדכם בני ביתכם יתנהגו אני מקווה שלו אני ממש לא גזענית תפסיקו כל הזמן לנפנף בגזענות גם אני בת למשפחה שלפני שנים עלתה לארץ לא בדיוק מאירופה ואין בי שמץ גזענות תנסו לא להסתכל על הצבע אלא האדם ותכתבו מה יפה בה ואל תקללו בלי סוף

• תגובה מהירה
  • צודק במיליון אחוז! טל
  • 09/06/2013 19:00
  • צפיות131
מעבר לזה שהיא רעה, היא דוחה, חסרת טאקט וקנאית ! כנראה ששכחתם שאחרי יומיים היא הזמינה את לאון לישון איתה והוא כמובן סרב! מפה מתחילה השנאה והקנאה לפאולינה! וחוץ מזה הסקרים אינם משקרים!

• תגובה מהירה
  • o
  • כל מילה חקוקה בסלע על תגובותייך ישר כוח גילי המלך לכל הקנאים
  • 09/06/2013 19:26
  • צפיות169
  • תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה