ליסמין תעזבי את העדה

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • לכל האתיופים/ אתיופיות שמלכלכים מ??????????
  • 07/06/2013 15:37
  • צפיות225
למה כולם אוהבים את החכ האתיופי מולה? את מלכת היופי טיטי? את הדוגמנית אסתי ממו?? ועוד ועוד,כי הם אנשים נעימים נורמטיבים וכפים,ואילו הטעונרע רעה,פה מלוכלך,אגואיסטית ופראית,כל היום על הזין שלי,שמה זין על כולכם,לכו תזדיינו כולם, אני עושה מה שבא לי וכולם על הזין שלי ,כוס אמק ערס,, וזה רק חלק מהלכסיקון.אתם גאים במי???? בביוב מסריח כזה??? היא מייצגת אותכם???? אז אתם אומרים בעצם שזה מה שאתם!!!!! אם ככה אז אחלה מגיע לכם כזאת עלק מנהיגה..............ותחשבו על הבושה שהיא לכל העדה............

• תגובה מהירה
  • כל מעריצי טעונרע ,אין תשובהההההה????? מ??????????
  • 07/06/2013 18:22
  • צפיות171
למה אין לכם תשובה למה שכתבתי,כי זו האמת ,כי זו גיבורת התרבות שלכם,זבוב הביוב??יאללה שמישהו שכותב על גזענות יתמודד ויענה סוף סוף למה אוהבים את מולה,וטיטי,ואסתי ממו וכו ואותה מתעבים,יענו מקיאים ממנה.

• תגובה מהירה
  • מהסיבה הפשוטה mm
  • 08/06/2013 13:43
  • צפיות145
שהיא לא מייצגת את העדה, להפך היא מקלקלת את שמה הטוב של העדה

• תגובה מהירה
  • שירימירי מתנה...
  • 07/06/2013 18:54
  • צפיות125
צודקת כול מילה שלך בסלע את יודעת מה היום שאני רואה אותה פשוט מסכנה יילה בןאו לא נלכלך התור שלה יגיע חסרת אונים מול הכעסים שלה היום לא ישבה דקה היא יודעת שעשתה טעות קנרא האח הזהיר אותה היום לא קיללה רק הולכת ובאה ולא מוצאת את עצמה ה"ירחם מה הולך להיות לה בחוץ.
גם ככה..

• תגובה מהירה
  • לדעתי האתיופים זועמים על טהוניה יסמין
  • 07/06/2013 19:19
  • צפיות143
וילמדו אותה לקח ברגע שתצא. היא מביישת את העדה מאוד. היא לא מתאימה לאופי של העדה שהם נחשבים מוסריים שקטים ומחונכים מאוד!!

• תגובה מהירה
  • o
  • יסמין את כול כך מסכנה נושא
  • 08/06/2013 11:36
  • צפיות153
  • תגובה מהירה
  • ליסמין תעזבי את העדה מיה
  • 08/06/2013 12:31
  • צפיות144
לשמחתי את טועה, אוהבים וגאים בזה שהיא מהעדה שחינכה אותה דברים מקסימים כמו לדאוג לזולת,לחיות למען אחר,לאהוב את כולם ולכבד את כולם,אבל שימי לב!! כשפוגעים בעדה אז היא לביאה .מה לעשות טהוניה גדלה בישראל ויש לה מנטליות פחות נעימןת שירשה מהחברה הישראלית.ואנא ממך תתיחסי בלי להזכיר את העדה,תרדי מהעדה!עכשיו את פוגעת בעדה כולה.

• תגובה מהירה
  • o
  • אה לעזוב את העדה...תגידי את זה לטהוניה יסמין
  • 08/06/2013 13:35
  • צפיות149
  • תגובה מהירה
  • למינ,את רצינית??????????? מ??????????
  • 08/06/2013 13:39
  • צפיות141
על איזה חינוך את מדברת? לאנוכיות ואגואיזם,לאני שמה זין על כולכם? לכולם בתחת שלי? לכולם שילכו להזדיין? זה החינוך שאת כל כך גאה בו? על איזה כבוד את בדיוק מדברת ????? מה הקשר לעדה,יש שם עירקים ומרוקאים ופולנים וגרוזינים ומצרים ותימנים.מכולם רק נטפלו לאתיופים???? לאאאאאא!!!!!! כולם מדברים על בחורה בשם טעונרע עם פה של ביוב,רוע,אגואיזם,שנאה,יהירות,פרחיות,וחוצפה .הגיע הזמן שהמשפחה שלה תגיד אווי לנו מאיפוא צמחה הבושה הזאת.........................

• תגובה מהירה

מקרא סימנים
  • הוספת תגובה הוספת תגובה
  • הודעה חדשה
  • הודעה עם תוכן
  • o הודעה ללא תוכן
  • תמונה מצורפת תמונה
  • וידאו מצורף וידאו

כללי הפורומים של ישראמדיה