אמת אמת אמת

חזרה לפורוםחזרה לפורום הרשמההרשמה התחברותהתחברות
  • משהו על תמיר ואורן שנכתב בפורום אחר אוליביה
  • 01/09/2021 00:26
  • צפיות262
טוב כמיטב המסורת, זו הפעם הראשונה שאני מרשה לעצמי להיות רציני.

ראשית אתחיל בתמיר כי מגיע לו.
מאוד מוזר לי לראות אנשים שנגדך וחושבים שאתה פייק או משהו כזה, אני חושב שאתה קסם של בן אדם, אמיתי, 0 פוזה, 0 לקק, עשית שינוי ענק ובחרת להשתחרר מהחומות של עצמך בגיל כל כך מאוחר ולחשוף את עצמך במקום הכי מצולם ומתועד במדינה. אתה גבר, גבר עם ביצים ועל זה אני מוריד בפניך את הכובע. חבל לי שלא יצאת שלישי, להגיע שוב כמעט כמעט במקום השני ושוב להיות הכמעט הזה, זה צובט, אבל כמו שהתגברת אז, אני בטוח שהיום שאתה בגירסה השלמה של עצמך, אתה רק תעוף למעלה. מכל הדמויות המהונדסות והמאוסות שיש בריאלטי, אתה כרגיל היית משב רוח מרענן, ולמרות שלעיתים אתה מוזר, אבל אתה פאקינג אתה, ואתה בן אדם שאפשר לסמוך עליו ,לקבל עצה, ופשוט לדבר איתו. מאחל לך המון הצלחה ואין לי ספק שהתוכנית הזאת תעשה לך טובה.

ונעבור למלכנו - אורן ... זה לא סוד שהייתי פה לבד בעדך (וכמובן עם יוני). לא ראיתי בך הומופוב ולא ראיתי בך שונא נשים ולא ראיתי בך את כל הדברים האיומים שרשמו עלייך, מה שהיה לפניי האח הגדול והמעשים שלך ממש לא מעניינים אותי, כי אם נחפש עמוק עמוק נמצא על כולם שיט שיש ברשת.
נכון אתה יכול להוציא בן אדם מדעתו, נכון אתה פרובוקטור אבל בפנים בפנים יש לך באמת לב טוב ואני זיהיתי את זה בערך מהשבועות הראשונים. לא סתם זכית, גאה מאוד שלא הורדת ראש והתרפסת בפניי החבורה ההזוייה הזאת של המנהיגה מירי ושאר "ילדיה" , אני חושב שזה מה שהביא לך את הזכייה. עשית את העונה הזו, לטוב ולרע, הכל סבב סביבך, ידעת להצחיק ומידי פעם לרגש, אבל בעיקר ללכת עם הדעות שלך עד הסוף, גם אם לעיתים הם היו לא נכונות. בתאכלס? מגיע לך, אני שמח שסוף סוף בעידן עוז הדייר שקיבל את הכי הרבה הצבעות ניצח.
מלכנו ♥

• תגובה מהירה
  • o
  • מילים כדורבנות. טל
  • 01/09/2021 00:29
  • צפיות17
  • תגובה מהירה
  • תמיר ואורן זיו
  • 01/09/2021 01:51
  • צפיות38
תודה אוליביה ישר כוח .

• תגובה מהירה